Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu domas par dzīvokļa meklējumiem

 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Esam dzīvokļa meklējumos. Sanāca vairākus arī apskatīt, Rīgā, atbilstoši vēlamajai cenai un vietai, bet visiem kaut kas bija ne tā - vienam viss labi, bet rajons svešs un virtuve gandrīz tukša, citam vienā stūrī pelējums, ko veikli jau maskē ar jaunām tapetēm, kā dēļ pacels cenu, vēl cits labā vietā, lētāks, bet istabas mazas - viena tik maza, ka ielien tikai gulta un skapis.
...
Uz pārējo dzīvokļu fona pēdējais apskatītais Mežciemā likās kā greznības kalngals. Dzīvoklī kvalitatīvs, moderns remonts, laba platība, iekārtas jaunas un paliek. Tikai pats dzīvoklis atrodas (pēc mūsu domām) apšaubāmā mājā - lietuviešu projekts, paneļu māja. Lieta tāda, ka blakus mājā vienu gadu iebruka jumts, jo pāri ceļam taisīja CSDD ēku un no pāļu dzīšanas radās vibrācijas, kuras satricināja pārējo māju pamatus. Ja pieņem, ka to māju, kura ir identiska tai, kurā ir vēlamais dzīvoklis, būvēja vieni un tie paši cilvēki vai vismaz pēc vienas shēmas, vienādiem materiāliem, kur teikts, ka šo māju arī negaida tāds pat liktenis, jo tās abas ir diezgan tuvu?
...
Šaubīties liek ne tikai notikums ar blakus māju, bet vēl 2 lietas: šajā mājā, kur dzīvoklis, itkā ārpusē plaisu nav, izņemot tieši zem šī dzīvokļa divām palodzēm - izskatās, ka tur jau kādreiz ir kas labots, aiztaisīts un nomelnējis, bet nav saprotams, no kā tas ir. Īpašnieks saka, ka itkā tas bija vēl pirms viņa. Otra lieta, ka blakus kaimiņi ir apvienojuši 2 dzīvokļus, tātad visticamāk izņēmuši kādu sienu, kas rada papildus slodzi visām pārējām.
...
Ņemot vērā zināmo situāciju ar blakus māju, vai tiešām lietuviešu projekta paneļu māja ir tik neuzticama? Blakus mājai vibrācijas tikai pastiprināja esošās problēmas nevis izraisīja, es tā saprotu. Bet šai šobrīd viss normāli (no ārpuses skatoties). Principā, visām daudzstāvenēm ir kur piesieties, pat jaunajām atsevišķos projektos. Šis dzīvoklis ir perfekts, bet māja nav. Ja grib dzīvot, lai viss ir ideāli, jāceļ sava māja, bet nu šobrīd tas nav variants. Kā arī - mēs vai citi cilvēki, kaut ar šaubām, bet nopirks šo dzīvokli, var nodzīvot savu laiku tur, bet nākotnē sanāk, ka būtu problemātiski pārdot, ja jau pat tagad cilvēki bieži šaubās par paneļu mājām?
16.01.2017 13:50 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Jaunais vai vecais lietuviešu projekts. Ja jaunais, tad nav ne vaina, ja vien neskaita dzirdamību.
16.01.2017 14:01 |
 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Jaunais. Šis nav no sērijas, ja kāds pateiks, ka lēkt no klints ir labi, tad tas arī jādara. Vienkārši, izlasot gadījumu par blakus māju, man nolaidās rokas.. Tad labāk liekas dzīvot pieticīgā, bet drošā vietā, bet sazin kur kas var notikt, jebkurai mājai kas var atgadīties.
16.01.2017 14:03 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Manuprāt, ir tā, ka ne tik daudz arī no celtnes ir atkarīgs, bet gan arī no tā, kas ir zem celtnes. Ja māja ir uzcelta ideāli, bet zem mājas ir "kustīga zeme", tad tas ir pats par sevi saprotams, ka kaut kādā brīdī var tai mājai rasties gan plaisas, gan arī kaut kas iebrukt. Ja pareizi atceros, tad tas iebrukušais jumts ir tas maziņais pirms ieejas iekšā kāpņu telpā, kurš ir ar vienu malu piestiprināts pie ēnas sienas, bet abās pusēs tiek "turēts" uz stabiem. Var sazināties ar apsaimniekotājiem varbūt un noskaidrot, kad veikta pēdējā mājas apsekošana, kas tajā konstatēts utt.
Es, piemēram, dzīvoju privātmājā, bet tā atrodas uz "populāras" ielas, kur braukā gan tramvajs, gan smagie diezgan daudz (jo šī iela ved uz vienu no populārākajām šosejām ārpus Rīgas), nu lūk... man ,kad garām brauc smagais kāds nopietnāk, māja arī kratās burtiski. Šur tur arī ir radušās plaisas. Arī sākumā uztraucos par to, bet nu tēvs saka, ka tas viss ir tikai tādēļ, ka agrāk mājas cēla mazliet citādāk, nerēķinoties ar to, ka māja "staigā". Tādēļ kaut kur, kaut kas izkustās un attiecīgi "aiziet". Ja tas bija tas pirms kāpņu telpas jumtiņš, tad nekas traks.
16.01.2017 14:06 |
 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Tur, kur jumts iebruka, tas bija Druvienas ielā 21, rakstīja, ka vesela plāksne nobīdījās. Kā arī, citur raksta, ka gruntsūdeņi tajā apkaimē ir, var teikt, nočakarēti.
16.01.2017 14:09 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tur, kur tas notikās apmēram zinu, jo Mežciems nav svešs, bet nu es saku..cik atceros, tad tas nebija jumts kā ēkas jumts, bet mazais jumtiņš pie ieejas kāpņu telpā. Par grunstūdeņiem noteikti nezināšu, bet tajā rajonā dzīvo ļoti, ļoti daudz paziņu un arī vairāki ģimenes draugi! Daži privātmājās turpat tanī galā pie CSDD jaunās ēkas, daudzi 9stāvenēs uz Eizenšteina ielas un kur Rimi ir tajās pusēs. It kā nekādu sūdzību nav īsti dzirdēts! Man patīk Mežciems, vispār.. Kaut kas tur tajā rajonā ir! Tur, kur Mežciems ar Juglu jau šķērsojas, tur forši, manuprāt :-) Zaļi, ir ezeri visapkārt, ērts transports un izbraukāšana (mīnus sastrēgumi, bet tas jau visur..), kaut kas tanī rajonā piesaista!
16.01.2017 14:18 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
westworld, tu domā Druvienas ielu 21?! Tai ēkai noslīdēja lietus uztveres panelis pēdējā stāvā, jumta pārsegums.
Apsekošanas un ekspertīzes gaitā tika konstatēti vairāki jumta konstrukciju noslīdēšanas ietekmējošie faktori, tai skaitā:
- jumta konstrukciju nolietojums (mitrums sekmējis tērauda detaļu, enkurojuma mezglu un metinājuma šuvju neatgriezenisku koroziju, kā rezultātā elementu savstarpējais enkurojums pārstājis funkcionēt);
- būvniecības montāžas brāķis (nepietiekams lietus ūdens teknes paneļa atbalsta garums uz parapeta paneļa plauktiņa);
- dinamiska slodze, ko rada autotransports blakus esošā S.Eizenšteina ielā un vibrācijas blakus esošā būvniecības vietā pāļu dzīšanas laikā.
Viņi pēc tam veica visu paneļu ēku jumta konstrukciju apsekošanu Rīgā.
Padomju laika paneļu ēkas ir būvniecības brīnums, katrā ziņā celtniecības kvalitāte nebija augsta līmeņa. Ka arī ja blakus ēkās būtu šādas problēmas, tad tās jau būtu izlīdušas gaismā.
16.01.2017 14:20 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ak, nu re, tad tomēr bija jumts :) Man nez kādēļ atmiņā bija palicis, ka tas bija vispār tas maziņais jumtiņš piemājas :)
16.01.2017 14:23 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
dr567309, tie ieejas jumtiņi vispār ir parodija, viņus jau sen vajadzēja demontēt un izdomāt saprātīgu risinājumu :-D
16.01.2017 14:26 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
oi, es esmu pārmeklējusies dzīvokļus, un katrā sludiķī ir kāds triks! besīt sāk ļoti jau! man pagaidām bezcerīgi tas viss izskatās!!
16.01.2017 14:28 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Īres dzīvokļus nekad nav bijis problēmas atrast. Pirkšanai gan meklējām ilgi.
16.01.2017 14:32 |
 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Daži sludinājumi ir tādi, kur dzīvoklis sen jau pārdots, bet sludinājums vēl ir. Ne tikai sludinājumos ir āķi redzami, bet klātienē - piemēram, viens īpašnieks gribēja dzīvokli pārdot tikai pret skaidru naudu, jo saka, ka viņam, ja pirks pircējs kredītā, jāmaksā liels nodoklis.
Vēl citi īpašnieki dzīvokli var atbrīvot tikai ar vasaru nez kāpēc vai citi, kad paši atradīs lielāku, uz kuru pārvākties, tāpēc viss iebremzē. Ai, atklausoties tos visus stāstus, man jau galva sāka riņķī iet :D
16.01.2017 14:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Jūs tātad meklējat pirkšanai, jā, tas gan ir grūti. Mēs savu meklējām gandrīz 1,5 gadus.
16.01.2017 14:35 |
 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Jā, Mežciems ir apburošs, vismaz tur, kur skatījāmies. Viss tik perfekti - saule no rīta vienā istabā, vakarā citā. Iestiklota lodžija, skats pa logu - pats muzejs un nosnigušas, pasakainas galotnes. Gan satiksme, gan veikali, gan zaļumi. Ja man pazustu šaubas, ja būtu pārliecība vismaz, ka savus gadus tur vēl nodzīvot, nu ņemtu, par visiem 100 par. Citi saka, ka tur skaņa lietuviešu projektā ir galīgi garām, bet droši vien būs labāk nekā tur, kur jau esmu - šeit mēs zinām pat kaimiņu kaķa vārdu, kad viņi to auklē :D
16.01.2017 14:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Uz Eizenšteina ielas jau nu gan neiesaku pirkt. Paziņas saka, ka, tad, kad Biķernieku trasē kaut kādi pasākumi notiek, viss dzirdams dzīvoklī, pat aiz aizvērtiem logiem. Un sezonā jau tur gandrīz visu laiku kaut kas notiek.
16.01.2017 14:37 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Arī tuvākajās ielās dzirdamība esot ļoti laba.
16.01.2017 14:38 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
CSDD būs spiests uzlikt skaņas slāpējošos paneļus, pēc pašreizējās ažiotāžas un trokšņu būs mazāk. Ja būtu iespēja, es ņemtu tur dzīvokli, jo ilgtermiņā skatoties, to zaļo zonu, kur trase, ne pie kādiem nosacījumiem, vismaz tuvākajā 100gadē neapbūvēs. Kad trasē nav sacensības, tik forši pastaigāties, zaļā zona deguna galā. (l)
16.01.2017 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 3749
Reģ: 29.01.2009
lietuvenē es točna neņemtu, savu dzīvokli meklējām pusgadu, bet man bija nosacījumi ka gribu tikai pēdējo stāvu .
16.01.2017 14:45 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jā, ar Biķernieku trasi ir kā ir, bet man šķiet, ka ar to turienieši rēķinās un lielākā daļa arī paši iet uz tiem pasākumiem un sīkajiem vispār kaifs, ka tur mašīnas braukā :-) Manai tantei ir dzīvoklis uz Eizenšteina ielas, 7. stāvs ar skatu tieši uz trasi un pretīm garāžām/stāvvietai tieši, bet es atceros, ka tad, kad biju sīka, ar lielāko prieku pie loga tupēju un skatījos kas tajā trasē notiek! Vēl vieniem paziņām ir turpat dažas mājas tālāk, bet sanāk aiz "pirmās līnijas" un ar skatu uz otru pusi, kur Mego (vismaz sensenos laikos bija un tur vēl kaut kāds biljards tai pašā ēkā bija) un to mežciema skolu un tiem it kā normāli ar skaņu bija viss. Ar skaņām jau visos rajonos jārēķinās, kur mājas atrodas tuvumā kādiem skaļumiem. Man jau ar te ir diezgan skaļi, lai gan vienkārši iela blakus. Jo tramvajs te burtiski pāri brauktuvei, nu... 30m attālumā laikam, un liela iela bruģēta un šķība uzreiz aiz sliedēm :-D Bet nu kaut kā pierod pie tā un normāli ir :)
16.01.2017 14:46 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja nākotnē plāno bērnus, tad es nepirktu mājā bez lifta, jo tomēr tā ratu nonešana ir problēma.
16.01.2017 14:49 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Sveikas ir vietas gan hostelī meiteņu istabā vietas par 100eur/mēn ,gan ir arī privātas istabas pretī Origo ~250-300eur/mēnesī abos variantos elektrība,ūdens,internets cenā jau.Ja interesē rakstat man uz [email protected]
16.01.2017 14:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits