Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Augstskolu izvēle

 
Reitings 16
Reģ: 05.01.2017
Šogad pabeigšu 12.klasi un nevaru izlemt kur doties tālāk. Domāju starp Vidzemes augstskolu un Banku augstskolu, varbūt kāda no jums ir tur mācījusies un varētu padalīties ar saviem iespaidiem? Konkrēti Vidzemes augstskolā man interesē biznesa vadība un Banku augstskolā finanses.
06.01.2017 16:11 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Nemācešu par vienu neko pateikt, jo tur neesmu mācijusies, bet vai nebūtu loģiski izvelēties vēlamo studiju programmu nevis skolu? Ja studiju programmas sakristu, tad varētu domāt kurā skolā labāk..
Bet biznesa vadība un finanses jau ir atšķirīga lieta.
06.01.2017 16:50 |
 
Reitings 16
Reģ: 05.01.2017
Zinu, ka šīs studiju prorammas ir atširīgas, taču man abas ir saistošas, tāpēc vēlējos vairāk uzzināt arī par abām augstskolām, lai vieglāk būtu izlemt.
06.01.2017 17:04 |
 
Reitings 158
Reģ: 08.06.2014
Varu pastāstīt par Vidzemes augstskolu. Mācos ViA 3. kursā, tiesa ne biznesa vadību. Bet man ir bijuši kursi pie biznesa virziena vadītājas - lieliska pasniedzēja, kura māk gan labi iemācīt, gan forši pajokoties. Arī par grāmatvedības pasniedzēju varu teikt tikai labāko. Jāpiebilst, ka neesmu ciparu cilvēks, bet man ļoti patika šie kursi. Abas noteikti ir vienas no manām mīļākajām pasniedzējām visā augstskolā.
Ja vispārīgi, tad arī par augstskolu un Valmieru kopumā man ir tikai labākās atsauksmes. Neesmu ne reizi nožēlojusi, ka izvēlējos mācīties tieši ViA. (l)
Ja gribi ko zināt - droši jautā, centīšos atbildēt!
06.01.2017 22:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits