Vai sociālie darbinieki Latvijā ir tikai ķeksīša pēc?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Izlasīju situāciju Dobelē un nesaprotu, kāpēc pēc šādiem notikumiem visi ir šokā, bet pēc kāda laika tiek aizmirsts par sociālo darbinieku nolaidību un viss atgriežas vecajās sliedēs? Tik ļoti žēl mazulīša :'-(
05.01.2017 11:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es atkal domāju, ka vienreiz cilvēkiem visās problēmās vai nelaimēs vajadzētu beigt vainot valsti. Galu galā šiem vecākiem arī ir vecāki, kas viņus audzināja, tātad jāsecina, ka problēmas pamatā ir audzināšana ģimenē. Protams, ir gadījumi, ka pat pie labākās audzināšanas ar bērniem notiek kaut kas slikts, bet tomēr lielākas iespējas būs tam, ka ģimenē tiks ieliktas stabilas pamatvērtības.
Kaut vai bieži vien cosmo arī lasām, ka ik vakaru dzert vīnu ir pieņemami, pīpēt zālīti ir tas pats, kā nosūkāt piparmētru konfekti, būt kopā ar vīrieti, kas diez gan regulāri piedzeras līdz nemaņai ir pieņemami. Varbūt šis viss arī rada šādas situācijas? Bet, nu, es jau zinu atbildi...
05.01.2017 19:21 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Lai nu būtu sociopāte nu ko man darīt, ja nav žēl svešu cilvēku. Es jau nesaku, ka šādi gadijumi nav briesmīgi, protams ir.

Ja tev ir kāda žēl, tas nenozīmē, ka tev obligāti jāraud. Žēlot un just žēlumu ir diva dažādas lieta.
05.01.2017 20:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Lai nu būtu sociopāte nu ko man darīt, ja nav žēl svešu cilvēku. Es jau nesaku, ka šādi gadijumi nav briesmīgi, protams ir.

Te daudzas nezina, kādas ir alkoholiķu un narkomānu ģimenes. Ar bērniem tur neņemas un mēdz būt, ka gadu vecs bērns vēl neveļas un ir ar nogulētu vienu galvas pusi, jo guļ visu laiku uz vienas puses. Tad nav ko brīnīties, ka piecus gadus vecs bērns nav apguvis to, ko tam vajadzētu savā vecumā.
05.01.2017 20:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/240992/dobeles-policija-naudosa-kaka-del-vecgada-diena-apmeklejusi-maju-kura-notika-tragedija 31 datuma kaimini gribeja glabt naudosu KAKI! Nelaime notika 27 datuma, logi valaa...bernus nedzird bet 4 dienas velak kaki dzird gan cita dzivokli...
ka vienmer lopi svarigaki par lidzcilvekiem. un atbildigiem dienstiem pofig...jau bija ka mirusu mujiju atrada , pec policijas apmeklejuma, sie nepamanija !
05.01.2017 20:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/219814/no-bada-mirusi-sieviete-5-gadus-nogul-sava-dzivokli
Andrejs Babaicevs atceras, ka tajā dienā ieradās gan Pašvaldības, gan Valsts policija. Viņš jautāja Valsts policijas darbiniekam: “Vai tur ir cilvēks?”
“Nē, mēs nevienu neatradām.”
“Vai esat pārliecināti, ka nav līķa?”
“Vai vajadzēja būt līķim? Nē, mēs neko neatradām.”
Andrejs nodomājis: “Nu paldies Dievam, tātad Nonna ir dzīva.”
Pēc mēneša, 11. februārī, dzīvoklī vēlreiz ieradās Valsts policijas darbinieki. Tad viņi beidzot atrada līķi. Nonna gulēja viesistabā uz grīdas, brīvajā vietā starp dīvāna galu un logu.
05.01.2017 20:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Dzivokli visu laiku dega gaisma, gaja tv,berni raud ari ikdiena, nekadi kercieni nav bijusi. Neredzu iemeslu lai kads kaimins peksni iedomatos, ka sis dienas raudas bija kas savadaks. Un gimene arpus majas bijusi pilnigi normala, pec skata nepateiksi, ka lietotaji. Vienigais, ka vecim bijis aizliegums tuvoties gimenei. Bet panemusi atpakal, kurs gan var tur ko padarit?! Neviens!
05.01.2017 20:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
1, nedelu deg gaisma ari diena
2. vecakus neredz
3. berni raud
4. ZIEMA CAURU DIENU VALAAA LOGI NEDELU!
05.01.2017 20:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ridziniece
Ai mu beidz. Katrs gadijums ir individuals. Ja cilvekam, piemeram, nav neviena rada un tuvu draugu ar, nekas neiespejams tas viss nav.
05.01.2017 20:19 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Valsts noteikti nav vainīga pie cilvēku nelaimēm kuri dzer,narkojas, negrib strādāt.
Mēs katrs esam atbildīgs par savu dzīvi kā to veidojam.
05.01.2017 20:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
POLICIJA Liki atrad tikai ar 2 piegajienu, pec menesa. Un pat kaiminiem pofig kur ta sieviete pazuda, kuru atrad mirusu dzivokli pec 5....5 gadiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skaista dvesele musu sabiedribai!
05.01.2017 20:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Blakus dzivoklis tukss, kaiminiene veca puskurla sieviete. No 9 dzivokliem apdzivoti tikai cetri.
Es nekad nepetu kur/kad/cikos kaimini iziet no dzivokliem. NEKAD. Es pat nezinu kas dzivo blakus dzivokli. Ja nebutu akuta blaustisanas, es neieverotu neko. Un tam nav sakara ar manu vienaldzibu. Un cik ilgi katrs tur vala logu, pilnigi melna bilde.
05.01.2017 20:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ridziniece
Nu nu kaunies, kaiminam uzvelt atbildibu. To var piedevet tikai tad ja bijusi acimredzama/dzirdama vardarbiba utml, bet tas ignorets. Netaisi dramu un nesaasini situaciju kur tas nav vajadzigs
05.01.2017 20:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es godīgi sakot ziņu portālos rakstītajam nepaļautos 1 pret 1. Viņiem patīk izvilkt kādu teikumu no konteksta un tad pasniegt to kā vienīgo patiesību.
05.01.2017 20:33 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Varbut painteresejies par visu sikak pirms tik skali blauj Ridziniec! Tiesi tu te tuksus salmus kul sobrid.
05.01.2017 20:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dobeles Pašvaldības policija pagājušā gada 31.decembrī ieradusies mājā, kurā notika ģimenes traģēdija, taču nekādus aizdomīgus trokšņus nav dzirdējusi, apstiprināja Dobeles Pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Fecers.
05.01.2017 20:38 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Es nespēju noturēties. Krabis-ooo un Jasmīna Vēvere, jums abām piemīt apbrīnojama vienaldzība un egoisms. Nerūp nekas tālāk par savu degungalu. Katrā diskusijā, kur tiek apspriesta kāda ''sāpīga'' tēma, jūs abas pamanāties uzrakstīt visvienaldzīgākos un pretīgākos komentārus. Abām sķiet normāli nemīlēt savus bērnus, nelikties ne zinis par tiem, kam ir vajadzīga palīdzība un ignorēt jebkādas morālas vērtības. Galvenais, kosmētikas jauniem pasekot un pašām par sevi labi parūpēties. Patiešām apbrīnojama vienaldzība! (t)
05.01.2017 21:16 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Es nespēju noturēties. Krabis-ooo un Jasmīna Vēvere, jums abām piemīt apbrīnojama vienaldzība un egoisms. Nerūp nekas tālāk par savu degungalu. Katrā diskusijā, kur tiek apspriesta kāda ''sāpīga'' tēma, jūs abas pamanāties uzrakstīt visvienaldzīgākos un pretīgākos komentārus. Abām sķiet normāli nemīlēt savus bērnus, nelikties ne zinis par tiem, kam ir vajadzīga palīdzība un ignorēt jebkādas morālas vērtības. Galvenais, kosmētikas jauniem pasekot un pašām par sevi labi parūpēties. Patiešām apbrīnojama vienaldzība!

Sviests. Varu derēt, ka vairāk nekā puse līdzjūtīgo patiesībā piemīt viltus, ārišķīgā līdzjūtība.
.
Piemēram, tā meitene, kas te žēlojās par onkuli, kuram sociālie darbinieki atteica palīdzību, jo viņš nav deklarēts viņu atbildīgajā teritorijā. Es atvainojos, piedeklarēt cilvēku ir minūtes jautājums - latvija.lv -> dzīvesvietas deklarācija -> ievadīt cilvēka vārdu, uzvārdu un jauno adresi. Ja tai meitenei būtu tiešām žēl, viņa paņemtu savu laptopu un aizietu pie onkuļa un paveiktu šo minūtes darbu viņa labā. Bet meitenei nav žēl, taču viņa ieraksta šeit komentāros šo bēdīgo atgadījumu un tagad viņa skaitās labāka nekā tās, kuras atklāti pasaka - man vienalga? Tas nav attiecināms tikai uz šo meiteni, bet arī jebkuru citu. Varu derēt, ka Rīdziniece arī nestaigā pa savas mājas stāviem un neklausās, vai kādā dzīvoklī kāds neraud.
.
Es arī nejūtu sirdssāpes par šo vai citu traģēdiju, pieņemu zināšanai kā traģisku faktu un viss.
05.01.2017 21:23 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Ray
Nerunāšu par šo situāciju, bet uzskatu, ka sociālie darbinieki (protams, ne visi) ir ķeksīša pēc. Savā pilsētā neskaitāmas reizes esmu ziņojusi par cilvēkiem. Viens pensionārs, bērnu nav, ar saprašanu ar palicis švaki, grib aiziet uz veikalu, atnāk uz aptieku, pats raud, nesaprot kur grib iet, ko darīt. Kad sociālajiem ziņoju par pensionāru, viņi tik atbild "vīrietis nav deklarēts mūsu pilsētā, tāpēc palīdzēt nevaram"
05.01.2017 21:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits