Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vēlmju kolazas

 
Reitings 67
Reģ: 22.11.2016
Sveikas meitenes! Vai kada ir taisijusi vēlmju kolazas un vai kaut kas ir piepildijies?
02.01.2017 17:12 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.11.2016
Pirms kāda pusotra gada uztaisīju, ja tagad mēģinu atcerēties, ko es tur liku, tad dīvainā kārtā, bet viss ir piepildījies, izņemot divas lietas, kuru piepildīšana vairs ir tikai laika jautājums, mājās būs jāpārskata, gan jau kaut ko esmu piemirsusi, kas vēl man tur bija.
Būs jātaisa atkal.
02.01.2017 17:18 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Es nesen kāreiz atvēru savu 2016. gada vēlmju kolāžu. Kādu 80% ir piepildījušies, vēl dažas lietas jau ir ceļā uz piepildījumu. Tas, kas nav piepildījies, būs jāpāranalizē un gan jau jāpamaina attieksme pret to.
02.01.2017 17:20 |
 
Reitings 50
Reģ: 27.12.2016
Parādījās interese par visu šo pasākumu. Tās visas vēlmes varu zīmēt nevis līmēt attēlus no žurnāliem, ņemot vērā, ka manas zīmēšanas prasmes ir diezgan viduvējas? Vai arī atsvaidzināt fotošopa zināšanas un to visu veidot datorā? Nav tā, ka pazūd visa tā enerģētika, kas būtu līmējot un griežot uz papīra?
.
Un to kolāžu pēc tam jānovieto acu priekšā vai kaut kur jānoglabā un tad pēc laika jāapskata? Man kauns likt redzamā vietā. :-D
.
Tās, kuras ir taisījušas iepriekšējos gados, cik daudz vēlmju jums ir piepildījušās?:-)
Tik daudz jautājumu. :-D
02.01.2017 19:09 |
 
Reitings 67
Reģ: 22.11.2016
Lasīju, ka ja tas notiek caur datoru tad zūd roku enerģija , tāpēc labāk līmēt vai zīmēt pašai. Jānoliek dienvidrietumu pusē kādā no maģiskajiem datumiem , ko ieliku.
Pati personiski arī taisīšu kādā no šiem datumiem.
02.01.2017 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits