Ja nav attiecību ar otras puses mammu

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā dzīvojam atsevišķi, taču brīvdienas pavadam kopā ar viņa mammu laukos. Mums abām nav izveidojušās attiecības tieši viņas attieksmes un rīcības dēļ. Sākot no balss pacelšanas, beidzot ar pazemojošām frāzēm bez iemesla, ja neskaita to, ka “es esmu sieviete, kas ir šajā pasaulē, lai visu viņai atņemtu, nozagtu un sabojātu viņas dēlam dzīvi, izpostītu to.” Viņasprāt, uz šīs pasaules neviena nebūs gana laba. Tikai viņa. Jāsaka, ka viņa ir pateikusi gana daudz, par daudz, lai spētu to tā vienkārši aizmirst. Šobrīd ir panākts tik daudz, ka viņa vairs neatļaujas mani aizskart ar vārdiem. Viņai dēls ir vienīgais, kas viņai ir. Es to lieliski apzinos. Ņemot vērā to, ka viņa dzīvo viena laukos, tad pavisam loģiski, ka brīvdienas pavadām ar viņu, taču mani tas nogurdina. Pavadīt brīvdienas klusējot, vien komunicējot ar draugu un arī ļoti minimāli, jo mūsu sarunas tiek noklausītas. Nosēžot pie viena galda ne vārda nepasakot un ik brīdi redzot viņas nicinošo sejas izteiksmi... Es nespēju ar smaidu sejā ar viņu uzsākt komunikāciju, ne arī ko kopā pasākt, jo joprojām atceros visu, ko viņa ir pateikusi. Kad varētu it kā palīdzēt atceros, kā viņa kliedza uz mani "Man nav vajadzīga tā tava palīdzēšana" un manas rokas nolaižas. Es nespēju viņai piedot. Un tas mani grauž katru reizi kā viņu ieraugu. It kā šobrīd viņa neko tāāāādu nedara, bet ieraugot viņas nopietno seju es visu atceros kā vakardien.
Un tomēr viņa ir viņa mamma. Es nevaru un negrasos aizliegt viņam braukt brīvdienās uz laukiem, bet vienmēr atrodoties tur es jūtos nogurusi un nomākta. Kāds ir risinājums šai situācijai? Es apzinos, ka mēs nekad nebūsim draudzenes, taču, lai kas arī notiktu, mums nāksies satikties un būt kopā. Nebraukt un vienmēr pavadīt brīvdienas atsevišķi, vienai dzīvoklī? Vai tā būs labāk?
28.12.2016 12:58 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Sac kritiskak skatities uz jusu pasu attiecibam nevis iespringt uz maati.

+
28.12.2016 15:06 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Vaina ir nevis mātē, bet gan vīrietī. Ja viņu par vīrieti var nosaukt.
Ko nozīmē nepatīc mātei? Vai mātei ar tevi jādzīvo, jāveido ģimene, jāguļ un jāaudzina bērni?!
Vīrietis nav nostādījis pareizi jūsu attiecības, to vērtību.
Ja māte domā, ka ar savu attieksmi var kaut ko mainīt, vainīgs ir tavs vīrietis.
Es šādas attiecības neturpinātu.
Bet ja ieļaujam, ka turpināsi, ja nebrauksi līdzi, iedomājies ar kādiem komentāriem viņa dēliņam ausis piedziedās?
Tā, ka vai nu šķiraties, vai brauc vien un sargā jūsu attiecības kā suns, ja reiz tev tāda lupata pie sāniem.
Un ko nozīmē greizsirdīga? Cilvēks atļaujās tik daudz, cik citi pieļauj.
28.12.2016 15:10 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
šķirtos. jo izskatās, ka attiecības veidojat trijatā, pie tam ne vīrietis ir tas kurš šajās attiecībās ieņem aktīvo viedokli.
28.12.2016 15:26 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Pilnīgi piekrītu Beibei Martai.
Galvenā vaina nav mātē, bet gan vīrietī, kas ko tādu pieļauj.
28.12.2016 15:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ceru, ka autori neaizbaidijam jo pati lieliski zinu ka tas ir kad velies ar kadu parunat, bet saproti, nav isti ar ko.
Vienkarsi apdoma savas attiecibas ar virietes. Neizklajies ari vina prieksa ka paklajins.
28.12.2016 15:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
*ar virieti
28.12.2016 15:40 |
 
Reitings 57
Reģ: 11.11.2016
Nācies būt līdzīgā situācijā, tāpēc atļaušos apgalvot - nekas tur nemainīsies, neatkarīgi no tā, vai tu brauc uz laukiem, vai nebrauc, vai stāvi uz galvas.
Un nevajag apvainoties, ja tevi nosauc par piegulētāju, jo...tā taču ir. Tu neesi sieva, un laikam jau pat māmulei ir skaidrs, ka arī nebūsi.
Mūc prom no tās ģimenītes, Tu tur neiederies. Tikai sačakarēsi sev nervus.
28.12.2016 16:14 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Pagaidi,kad atnāks viena cosmiete,kura ir eksperts kā ielīst visām vīrenēm dibenā, jo vienmēr uzskata,ka viņas ne pie kā nav vainīgas. Pacietību.:-)
28.12.2016 16:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un nevajag apvainoties, ja tevi nosauc par piegulētāju

Vajag gan apvainoties.
28.12.2016 16:28 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Pagaidi,kad atnāks viena cosmiete,kura ir eksperts kā ielīst visām vīrenēm dibenā

man palika interesanti, kura tā ir? :D
28.12.2016 16:29 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nesaprotu, kā ko tādu var ignorēt :-/
...
Leta, jūs nedēļas nogalēs neko citu nedarāt - kino, teātris, pikniks, utt. tikai uz laukiem?
...
Es tavā vietā uzdotu šai sievietei divus jautājumus - vai viņa vēlas, lai dēls paliek visu mūžu viens, jo ar tādu vīramāti neviena normāla sieviete nevēlēsies bojāt sev dzīvi, ja nu vienīgi atradīsies reāli tāda, par kādu viņa tevi nosauca un dēlu ātri vien nostādīs pret māti. Pateiktu, ka ar tādu runāšanu viņa var sev piesaukt tieši tādu vedeklu, kas viņas pašas dzīvi pārvērtīs par elli un dēlu viņa tad varbūt reizi gadā vai divos redzēs.
Otrs jautājums - vai viņa nevēlas mazbērnus, jo ar tādu māti viņas dēls visdrīzāk visu mūžu tā arī neizveidos savu ģimeni :-/
28.12.2016 17:53 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Vaina ir nevis mātē, bet gan vīrietī. Ja viņu par vīrieti var nosaukt.

Pievienojos. Problēma nav tik daudz mātē, kura nevar atlaist dēliņu, bet pašā dēliņā, kurš joprojām karājas mātes brunčos un pilnībā ignorē to, ka viņa māte tik nicīgi izturas pret viņa sievieti. Man ar tādu nekad nebūtu pa ceļam, jo šāda rīcība un attieksme, diemžēl, nav vīrieša vārda cienīga.
28.12.2016 18:03 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Meitene nāca pēc padoma kā sadzīvot ar drauga mammu, bet tika pie padoma, pamest pašu draugu, jo pati ir lupata...auč!
Es noteikti vienu reizi mēģinātu izrunāties aci pret aci, sākt cilvēcīgi, pasakot kā jūties, paprasītu kāpēc tevi tā nīst, pazemo, ko esi nodarījusi, ka mīli viņas dēlu, rūpējies par viņu un brauc palīgā, pakārto savu dzīvi reāli viņai! Lai aizdomājas un apzinās, cik slikti liek tev justies, jo šobrīd varbūt vienkārši paņirdz par tevi un uzskata to par normu, jo tu tīri labi to paciet. Ja nav sakarīgas atbildes, tad gan - sper uguni un saki, ka nekad vairs nebrauksi un visu, kas sakrājies.
No vienas puses saprotu un novērtēju tādu cilvēku, kas rūpējas par tuvākajiem un palīdz, bet kāpēc jābrauc uz visu nogali, var taču aizbraukt uz pāris stundiņām kādā no brīvdienām un tikmēr tu padari ko citu.
28.12.2016 18:32 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Leta
Man jāaizmirst, kā viņš man blakus sēdēja un nolaidis ausis to visu noklausījās un noskatījās ne vārda nesakot? Ja es viņam nebakstītu ar pirkstu, viņš nemaz nebūtu sācis ar viņu runāt. Es pat nodiktēju priekšā, kas viņam ir jāsaka.

Wow. (t) Viņš nav gatavs sākt patstāvīgu dzīvi, bet joprojām ir mammas "bērns". Grūti Tev ies. Reku raksts par šo tēmu: http://attiecibas.espati.lv/index/view/raksts/VINA-mate-iejaucas-JUSU-attiecibas/id/2688/
28.12.2016 18:59 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tā mums arī tās brīvdienas paiet, ka viņš strādā ārā un es sēžu iekšā -
nu , ko tur piebilst, logiski, ka vinja nemíl vinjas acís slinko vedeklu...
vai nu nebrauc uz turieni,
pieruná draugu, lai brauc katru 2. nedélju
nopérkat savu lauku ípashumu, kur vinjam shiverét
mégini palídzét mammai
kad esi laukos, pavadi laiku lauká ar draugu, kaut vai sézhot blakus un palídzot síkuminjos
da miljons risinájumu, bet izskatás, ka tu gribi, lai mamma tevi sák cienít un mílét tápat vien, jo tu tá gribi....
28.12.2016 19:40 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
da miljons risinájumu, bet izskatás, ka tu gribi, lai mamma tevi sák cienít un mílét tápat vien, jo tu tá gribi....

Autore rakstīja, ka viņa ir piedāvājusi palīdzēt ar visu ko, bet viņai ir atcirsts, ka nav viņas palīdzība gaidīta/vajadzīga.
P.S. Super ieteikums - vienkārši nopērkat sev lauku māju! :-D
28.12.2016 19:44 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
mīlēt jau nē, bet cieņa pienākās visiem. cieņa nav kaut kas tāds, kas jānopelna, cieņai būtu jābūt tā pat, līdz to nezaudē (un autore nezaudē) jā, par to, ka viņa vienkārši ir, par to, ka viņa ir dēla izvēle, par to, ka tā pat nāksies ar viņu sadzīvot un par to, ka viņa ir labu nodomu vadīts cilvēks.
cienīt citus ir pamatu pamats. tas ir pilnīgi normāli cienīt līdzcilvēkus.
28.12.2016 19:50 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu ja jau vinjam vajag fizisku drbu katru nedélju :D
nu, tádas mammas vienmér atteiksies, man ir bijusi víra máte- vella máte, vienmér atteicás no palídzíbas, vélák nepiedáváju, pati pirmá aizgáju mazgát traukus ar várdiem - atpúshaties, es nomazgáshu... tad vairs neiebilda, un sáka daudz maz cienít.,... bet nu, attiecíbas tomér izjuka lielákoties vinjas délj.
bet palasot tálák par 1 lapu - tur jau vírietis ir vainígs, ja sézh un klausás ká vinja sievieti bljaujot pazemo... tas gan nav normáli....
28.12.2016 19:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pat ja vedekla ir slinka, nepatīk un nav mīļa, elementārai cieņai tomēr ir jābūt, nu nevar kliegt, lamāt, pazemot.
28.12.2016 20:03 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Māmiņa turējusi dēlu pie nabassaites bišķi par ilgu. Dēlam parādījusies cita sieviete dzīvē un te jau tagad ir divas problēmas.
1) Māte nespēj sadzīvot ar to, ka dēlam ir cita sieviete dzīvē, tādēļ, lai arī cik laba vedekla viņa nebūtu, māte tāpat mēģinās viņu pazemot, apbēdināt un jebkādā veidā ietekmēt viņas labsajūtu šajā ģimenē. Vienkāršāk sakot - izēst!
2) Dēls, kā jau turēts pie nabassaites, pieradis, ka mamma ir pirmā lēdija ģimenē, ka viņas vārds ir likums. Pietam, viena pati taču laukos - jāpalīdz, protams, lai arī tas negatīvi ietekmē viņa paša dzīvi un attiecības. Ja neko nesaka - tad pieļauju, ka nav gatavs izšķirties sieva vai māte viņam svarīgāka.
Stulba situācija. Es pat nezinu vai te vispār kaut kā var palīdzēt. Citi vīrieši vienkārši nepieaug! Viņiem patīk būt dēliņiem - mamma vienmēr pabaros bez ierunām (un pietam ar lielāko prieku, bez jebkādiem - varbūt tomēr šodien tu pagatavo kaut ko pārmaiņas pēc?), vienmēr izgludinās kreklu, mamma nekad nav pārāk aizņemta, lai ar dēlu pakomunicētu, paslavētu kāds viņs lielisks vīrietis utt. Grūti tādam pēc tam sadzīvot un izdzīvot ar patstāvīgu sievieti līdzvērtīgu viņam.
28.12.2016 20:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits