Vai tas ir parak daudz prasits? Ilglaicigas attiecibas

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Sveikas burvigas damas! (l)
Esmu precejusies ar fantastisku virieti un kopa esam 4 gadus. Skiet, ka vinam agrak ka man ir noplakusi visi taureni. Es loti censos vienmer majas but sakopta, ar make up, labi smarzot un gerbties. Musu darba del redzeties mums sanak reti videji tikai kadas 8-10 dienas menesi(jo ari naktis medzam but prom) un neskatoties uz to skiet dzirkstele ir zudusi.
Varu pirkt jaunu apaksvelu, rikot romantiskas vakarinas, bet vienmer viss drizak beidzas ar filmas skatisanos uz divana. Loti daudz laika pavadit sanak telefonos un datoros un briziem skiet, ka lai cik idealas nebutu musu attiecibas mani neiekaro ta ka agrak. Vai tas ir normali? Un vai ir kadi knifini?
Man lai butu laimiga ir jajutas iekarotai. Esmu informejusi vinu un vins vienmer sapurinas, bet uz isu laiku.
Gaisu svetku laiku!(l)
26.12.2016 20:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
A viņš: "mīļā, tu lieliski smaržo, nāc, jau sākas jaunā Walking Dead sērija!"
26.12.2016 21:25 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2012
un ko viņš saka par šo situāciju?
Tu smaržojies un pērc jaunus loriņus, bet ko viņš?
26.12.2016 21:19 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Jau jau viņš sapurinās, kā Tu saki, kad informē viņu, tad jau rūp gan tas, ko tu domā, gan tu pati :)
Malacis, ka nevis gaidi tikai no viņa, bet pati arī izskaties labi, pacenties! Izklausās, ka viss tiešām ir kārtībā, esam jau mēs atšķirīgi- sievietes un vīrieši (l)
26.12.2016 20:57 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Vai gadījumā nav tā, ka gaidi par daudz?
Varbūt viņš vienkārši nav tāds cilvēks, kas dara lietas, kuras Tev ir tik svarīgas. Varbūt saņēmās sākumā, bet patiesā būtībā tāds nav? Tad nu ir jādomā, kas Tev ir svarīgak - būt kopā ar konkrēto cilvēku un pieņemt viņu kāds viņš ir vai arī Tev svarīgāk ir uzmanības izrādīšana.
Varbūt mans viedoklis nav pareizs (visticamāk nav, jo cik attiecību, tik viedokļu), bet mans uzskats ir, ka ilgstošās attiecībās nebūs visu laiku tie tauriņi vēderā. Būs kāpumi un kritumi. Un svarīgākais ir iemācīties neradīt otram sajūtu, ka viņš konstanti nav gana labs. Jāmācās dzīvot pašai un ļaut dzīvot otram.
26.12.2016 20:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits