Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Evolution Gaming darbs

 
Reitings 18
Reģ: 22.12.2016
Sveiki!
Zinu, ka te jau ir diskusijas par šo tēmu un darba vietu, bet tās lielākoties ir vismaz 2 gadus vecas. Paziņa jau strādā EG, bet šobrīd nav iespējas saņemt no viņa atbildes, tāpēc vēršos pie visuvarošā interneta ^^
Tāpēc vēlos jautāt kā īsti ir tur strādāt.
Kāds īsti ir atalgojums?
Cik maiņas mēnesī ir obligātas?
Vai apmācības ir apmaksātas?
Cik svarīgs ir izskats?
Vai ārpus pusdienu pārtraukuma atļauts ņemt vēl kādu pārtraukumu?
Kāda ir uniforma?
Liels paldies jau iepriekš!
22.12.2016 23:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Te tikko viena arodslimībās ar šo iedzīvojās. Palasi un padomā.
22.12.2016 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es paziņu līmenī zinu divas tur strādājošas meitenes. Varbūt tas bija arī tas otrs iestādījums, bet nu abi jau +/- vienādi.. Nenosodu, bet nu, cik zinu, darbs ir tikai par un ap izskatu. Tev ir jābūt ļoti atvērtai pret ģērbšanos ļoti izaicinoši. ;)
22.12.2016 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Zinu vairākas meitenes, kas tur strādā. Zinot kā dažas no viņām izskatās, varu secināt, ka tur svarīgākais ir "seksīgi" ģērbties un labi krāsoties. Zem kosmētikas visu ko var noslēpt :D
22.12.2016 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
So.So., nav tik traki :D jā, ir jābūt koptai, ar vakara makeup, un ir jāvelk apavi uz papēža (tas ir dresskods, lai citas neizdomātu slāt uz darbu/kustēties kameru priekšā mokasīnos, čībās vai Botās :D
Apģērbam nav jābūt izaicinošam, bet nu džemperis vai t-krekls īsti nederēs.
22.12.2016 23:51 |
 
Reitings 261
Reģ: 01.10.2013
Zinu, kāds tur ir darbs, un noteikti nav izšķirošais izskats un izaicinošie apģērbi..
Strādā daudz un dažādi cilvēki, galvenais, lai spētu pildīt darba pienākumus - būt komunikablam, atvērtam, pārzināt lietas, kas jādara.
22.12.2016 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 905
Reģ: 03.08.2011
Atalgojums atkarīgs no tevis, ir pamatalga + bonuss. Bonusu vērtē pēc dealing speed un performance. Apmācības apmaksātas. Izskats - kopts izskats, nav tā, ka tikai superskaistules strādā, normāli, parasti cilvēki. Meitenēm, protams, kosmētika jālieto, evening makeup. Pārtraukumi ir ik pa 1-1.5h pusstunda. Uniforma atkarīga no team, kurā strādāsi, pārsvarā kleitas dažādās krāsās.
23.12.2016 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 905
Reģ: 03.08.2011
Kopumā emerald visprecīzāk uzrakstīja. Vari būt ar lelles seju, bet sēdēsi pašā sākuma team, ja nebūs harizmas, entuziasma, atbilstošo emociju, spējai runāt, ieinteresēt. Komunikācija ir daudz būtiskāka kā izskats šajā darbā. Ar personību sasniegsi virsotnes.
23.12.2016 00:38 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Kāds īsti ir atalgojums? Labs, bet tas ir daudz no kā atkarīgs.
Vai apmācības ir apmaksātas? Jā.
Cik svarīgs ir izskats? Svarīgs.
Vai ārpus pusdienu pārtraukuma atļauts ņemt vēl kādu pārtraukumu? Nedomāju, ja vien nav kritiska situācija. Taču 1,5 h strādā un tad pusstunda brīva un tad atkal 1,5h strādā un 30 min brīvs, vai tad par maz vēl? :D
23.12.2016 00:54 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.12.2016
Neplānoju tur gadiem strādāt, tikai gribu kaut cik stabilu darbu, kamēr atrodu ko savā profesijā. Bakalaura diploms ir, bet darba nav, un veselības problēmu man tāpat kā jūra jau. :D
It kā runāt kameras priekšā man nav problēmu, galīgi klusā pele arī neesmu. Uniforma arī nebiedē, darbs ir darbs. Labāk vilkt kleitu un krāsoties nekā treniņbiksēs sēdēt uz ielas stūra bez darba :D
Kā tur parasti notiek intervijas? Zinu, ka angliski, bet vai tur prasa ari ko specifisku? Angliski runāt problēmu nav, pēc izglītības esmu tulkotāja, vairāk bail no nestandarta jautājumiem.
Fionna, es par tām 1.5h un 30min nebiju informēta. Pēdējā piebilde ne gluži vajadzīga.
23.12.2016 02:04 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.12.2016
Ā, un cik liela apmēram ir pamatalga un bonusi? Var izdzīvot vai dzīvot viens pats?
23.12.2016 02:07 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Labāk vilkt kleitu un krāsoties nekā treniņbiksēs sēdēt uz ielas stūra bez darba :D

+ :) Jāteic, zelta vārdi!
23.12.2016 02:17 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tulkotājiem nav darba šai valstī?! :-/ Njā, būs jāpārdomā savas nākotnes perspektīvas.
23.12.2016 02:23 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Cik bildēs esmu redzējusi, lēta seja un melnas/zelta krāsas naktskrekli. :-D
23.12.2016 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ērzeli, bildes Google Image neatbilst tam, kā tur ir, vismaz Latvijā :D ieraksti kaut vai instagramā . tur tu uziesi tādas sejas, ka neērti var palikt par saviem vārdiem :D
23.12.2016 09:46 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.12.2016
Grecia, ja mācies Ventspilī par angļu-latviešu-krievu/vācu tulkotāju, atrast darbu kaut nedaudz saistītu ar profesiju ir tikpat kā neiespējami. Lai Latvijā dabūtu darbu tulkošanā, jāprot perfekti vismaz viena Skandināvu valoda+angļu, latviešu un krievu, vai arī kāda no lielajām valodām ļoti labi - vācu, spāņu, franču, vai arī kāda specifiskā valoda, piem., slovāku, maķedoniešu. Bet tikai ar 3 valodām Latvijā tālu netiksi, jo darba devēji ir "izlepuši" un pieraduši, ka LV visi runā vismaz 3 valodās jau kā standartā.
Es izmācījos par tulkotāju, 4 gadus, izgāju 2 prakses, biju Erasmus, vienmēr biju gandrīz vai labākā kursā un valodas ir mana sirdslieta, bet darbu tajā jomā, vismaz Latvijā, dabūt nevar, ja vien tev nav sakaru un pazīšanās.
Apskatījos Instagram un mani sāk biedēt tas sieviešu kolektīvs :D Parasti jau tādos ir drāma un skaudība vairāk nekā vajag :D EG arī tādas tendences novērojamas vai tomēr viss nav tik traki? It kā jau es eju strādāt, nevis draudzēties, bet tomēr, normālas attiecības ar kolēģiem gribētos.
23.12.2016 10:34 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vispirms tiec un interviju un tad domāsi tālāk, pārāk sacepusies esi par šo visu. Paziņa strādāja un bija apmierināta, tikai jāteic, ka viņai jau nu izskats vispirms nospēlēja lomu tajā ka pieņēma.:-P
23.12.2016 10:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vispār uzreiz var redzēt, kurai ir informācija viena tante teica līmenī (un šādu šajā diskusijā ir vairākums) un kuras tiešām zina, ko runā. Par papēžiem runājot - nē, nav jābūt papēžiem.
Un šoreiz piekritīšu Artemzijai par to, ka sākumā jātiek tur un tad var prātot. Bet mani vienmēr sasmīdina šīs diskusijas par kazino - lētas dāmas, tukšas un neinteresantas. Ak, cik tālu no patiesības :D
par tulkotājiem runājot... nu, nepiekrītu autorei. Piekrītu tādā ziņā, ka tiešām tulkotājiem paredzēto vakanču ir ārkārtīgi maz vai par mazu samaksu (piemēram, tulks tiesā, bet tad ir jāzina krievu valoda).. BET... Vai tad tā ir vienīga opcija - algots darbs?
23.12.2016 11:33 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.12.2016
meksikanka tulkojot līgumdarbus, Latvijā nevar izdzīvot. Te maksā smieklīgu naudu par laikietilpīgu un darbietilpīgu darbu - darot to pašu citā valstī mierīgi varētu dabūt 2x vairāk. Latvijā tulkotājus uzskata par zema līmeņa profesiju, jo to ir pārāk daudz un visi ar vienu izglītību. Ja prot perfekti krieviski un latviski, protams, atrast jau kaut ko var, bet par minimālo algu un ļoti garām darba stundām. Bez tam, strādājot par frīlanceri, nav ne brīvdienu, ne svētku, ne kā cita - cik strādāsi, tik maksās, vienu mēnesi dzīvosi kā kungs, pēc tam 2 mēnešus sēdēsi bez darba, un, tici man, es esmu izmēģinājusi gandrīz visu, ko LV var sniegt šajā jomā, neesmu izlaista studente, kas tikko diplomu dabūjusi. Tulkoju jau vismaz gadus piecus. Bet jā, par smieklīgu naudu. Un jā, algots darbs mūsdienu sabiedrībā ir vienīgā opcija, ja gribi dzīvot, nevis vilkties ar iztikas minimumu. Tulkojot līgumdarbus var piepelnīties, bet ne dzīvot kā cilvēks.
Lūdzu, nepārvērtīsim šo par tulkotāja profesijas apskatu. Ne par to bija jautājums un tas arī šobrīd nav būtiski.
Nu, es jau labprāt ietu uz to interviju. Nav steigas. Vienkārši interesē, vai maz ir jēga pieteikties. Un uz jautājumu par interviju tā arī neviens neatbildēja.
23.12.2016 11:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ieva Alsberga, Tu man to vari nestāstīt, jo es to visu zinu, tāpēc arī nepiekrītu. Bet katram savs, tas fakts!
Un nē, intervijās neko specifisku neprasa. Visi termini, kas būs vēlāk darbā nepieciešami, tiks iedoti. Rēķinies, ka intervijas vada mūsu meitenes, kurām pārsvarā arī angļu valodas zināšanas nav tās labākās, tāpēc no stress.
23.12.2016 11:50 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
ha ha, neklausi visu ko tev saka. (es par pašu pirmo komentātu un arodslimību) Es ļoti šaubos, ka DARBA DĒĻ meitene iedzīvojās arodslimībā. Man arī sāp mugura un ir saspiests nervs utml skādes, bet tam nekāda sakara ar darbu nav. Meitene vienkārši grib kompensāciju noraut, tur arī viss suns aprakts, jo viņu nelaiž no darba prom pēc abpusējās, lai gan viņa vienpusīgi prom iet nolēmusi :-D:-D:-D:-D:-Dcirks!
Par tulkošanas darbiem. Nu zini, es, piemēram, jau nedēļu meklēju kādu "parasto mirstīgo" ar poļu valodas zināšanām relatīvi vieglam darbiņam (jāpārtulko mājaslapa - pārsvarā produktu nosaukumi bez aprakstiem utt), bet šķiet, ka būs jāķerās pie aģentūrām, jo nav atsaucības vispār nekādas. Es labāk kādam samaksāju uz rokas, nekā pārmaksāju aģentūrā, pietam labāk šeit LV, nekā ārzemēs. Par tulku darbiem kā tādiem es neko īpaši nezinu, bet mēs nereti algojam freelancerus, kas bāzēti UK. Tur kaut kāds saits ir kur vienkārši ieliec savu profilu un tad kā FB bezmaz vai cilvēks meklē un nosūta darbus priekš tāmes saņemšanas utt. Un vēl jau pie mums ir vienārši padaudz darbu ar valodu zināšanām, ne tulkošana, bet piem tirdzniecības pārstāvis vai tamlīdzīgi.
23.12.2016 13:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits