21.12.2016

 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
Labriit/ vakar aarzemees dziivojoshajaam.
Es seezju maajaas un eedu zemesriekstu/kokosrieksta sviestu un noleemu izveidot bezteemu.
Nu tad par visu un neko....
21.12.2016 06:24 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
kampanella, KAA ES TEVI SAPROTU.... Es jau 3 gadus cinos ar vienu suuuuuuuu^%$$ un esmu izmetusi taaadu pikji un VISS TAK ESOT KARTIBAA!!
Bet man arii noskanja nulle..vakar uzliku egli...skaisti, jaa..smarzho jaa... bet tas ar viss... man jau bija sen jabut izdomaatam visam prieksh svetku atrakcijaam....NULLE izdarits..... jaaaizver aizkari darbaa...zb tas skats.... mosh mans PM mani taa ietekmee... it kaa nekad nav bijusi ietekme :D
21.12.2016 10:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
meitenem ir liels dupsis , puikam nav .... man bija meitene ,nedzivoja ilgi skiet 3 gadus ... es nezinu kapec ta radiba nomira .... :'-(
Man jau driz bus kaut kada paranoja attieciba pret navi ....
21.12.2016 10:52 |
 
Reitings 60
Reģ: 25.10.2016
Kampanella - mani ar muguras sāpēm arī sūtija pie psihologa, bet nu man tas tieši bija domāts, lai iemācītu, kā sadzīvot ar sāpēm un kā iemācīties visu uztvert savādāk... bet nu jā - zinu kā tas ir kad ir alikti, galva reibst, viss sāp, bet ārsti skatās virsū it kā es to visu izdomātu... besī... bet nu ceru, ka Tev beidzot uzradīsies kāda skaidrība, kas ar Tevi.. un ka paliks labāk ;)
21.12.2016 10:56 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Čau, labrīt!
Ir tiiiiiiiiik jauki pamosties Latvijā! (l)(l) Lai gan nakts vidū pamodos un uz kādu stundu nevarēju aizmigt, bet viss ir forši! (l)
MoonLady , būs, būs jauka diena! Nevaru sagaidīt. :P
21.12.2016 10:56 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Šokoprieks, mēģinājāt likt jaunu akumulatoru? Kas ir tā vaina, ko skatē atrada? Un kā serviss neatrada?

es neko nemēģināju, knapi māku pielikt to štučku, ar ko lādē aķīti. :D
apskati neizgāju, jo bij nevienmērīga bremžu darbība. nu neko, aizvedu uz servisu, saka, ka nu ar klučiem viss okey, bet nu neko neizdarīja. samainīja kaut kādus vietām, paprasīja naudu un teica, lai braucu uz apskati un riskēju. a man reāli bail tagad - atkal neiziešu, jāiet nākošgad un tad jau atkal paprasīs piķi par ceļa nodokli. a man negribas atkal 100 eiriķus nolikt :'-(
21.12.2016 10:57 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
kampanella, uhhh, kā man uzsit dusmu tādi ārsti. Man arī viens tāds piemērs..pavisam cita kaite, bet ārstes attieksme tāda pati - grūtniecei baigi velk vēderu, nu, tā, ka nevar daudz pastaigāt utt., un ārste tā vietā, lai k ko ieteiktu, pasaka - beidziet te izdomāt, pēc rādītājiem viss ok, tātad neko jums nevajag..un viss. :-O(e) Kas tie par ārstiem!(e)
Lai Tev jauks svētku laiks un vismaz uz svētkiem organisms neniķojas. :-)
21.12.2016 10:58 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Wee, viss, kas reiz ir piedzimis kādreiz mirs. Tādi ir dabas likumi. Cilvēki ir tādi dzīvnieki, kas dzīvo salīdzinoši ilgi, suņi un zirnekļi salīdzinoši īsāku laika sprīdi. Neviens nemirst tapēc, lai aizietu no tevis, mirst, jo ķermenis ir savu nokalpojis. Bet par pārējo - tas ir traģiski, bet tas nav "stāsts par tevi". Tas bija viņu traģiskais stāsts un tev tajā ir otrā plāna loma.
21.12.2016 10:59 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Labrīt, tēja tikko padzerta. Tagad jātaisās , jāiet taisīt manikīru, tad ar draudzeni pa veikaliem- jāatrod Ziemīšiem/ JG kleita vai kas tāds, dāvanas tēvam, omai un čalim, un kāds nieciņš pie dāvanas krustmeitiņai jāizdomā.
Vakar palīdzeju čaļa kolēģes dzīvokli remontēt, vēl aizvien sajūta, ka esmu klāta ar apmetumu un vecajām tapetēm :D Varbūt vakarā iešu atkal palīgā (l)
Jauku dienu, zaķenes (l)
21.12.2016 10:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tā baigi skarbi izklausījās, bet tā bija domāta kā mierināšana :-|
21.12.2016 11:03 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Šokoprieks
Pēc būtības, ja jau tu gāji tehnisko un maksāji nodokli, bet neizgāji, nodoklis jau ir samaksāts par nākamo gadu un vēlreiz nav jāmaksā, pat ja ej pēc jaunā gada. Reāli, jāmaksā tik par atkārtotu tehnisko.
21.12.2016 11:04 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Nu ja serviss apskatīja un teica, ka var mēģināt.. nu nāksies riskēt.
Pērc citu aķi un mēģini iziet.
Mēs tagadējai mašīnai skatījāmies ko iepriekšējiem īpašniekiem uzrādīja.
Arī bija ar bremzēm kaut kas, bet nu nomainījām gan bremžu diskus, gan klučus, tur bija biš traģiski.
21.12.2016 11:05 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Paldies meitenes, par uzmundrinājumu. Agrāk lasīju tos stāstus par ārstiem, un vienmēr domāju, ka nevar tak būt tik traki, ka gan jau cilvēki pārspīlē, galu galā ārsti taču zina labāk, viņi ir profesionāļi. Bet nu man gandrīz 30 gadus praktiski nebija saskarsmes ar ārstiem, nav man bijušas nekādas baigās veselības problēmas līdz šim, tik vien kā mazie vīrusiņi un saaukstēšanās. Tagad, kad ar to jāsaskarās tuvāk, tad tiešām gribas nošauties. Un galvenais, ka ir tāds izmisums, jo nezinu, ko tālāk darīt, jau vairāk kā pus gadu cīnos, ik pa laikam šķiet, ka ir labāk, bet pēc laika viss atkal saasinās. Negribu es sevī grūst tik daudz dažādas zāles.
Vakar vēl dabūju atklausīties no ārstes, ka jaunāka es un mans organisms arī nepaliek, nu bāc, tiešām reizēm jūtos jau kā pensionāre :D
ņamsi tev ari lai priecīgi, gaiši un silti. Kādus ēdienus šogad meistarosi? :)
21.12.2016 11:09 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Teddy visticamak Šoko samaksaja si gada nodokli un ja atkartoto ies nakamgad bus jamaksa nodokli.
21.12.2016 11:09 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Pēc būtības, ja jau tu gāji tehnisko un maksāji nodokli, bet neizgāji, nodoklis jau ir samaksāts par nākamo gadu un vēlreiz nav jāmaksā, pat ja ej pēc jaunā gada. Reāli, jāmaksā tik par atkārtotu tehnisko.

nope, man pateica - ja eju šogad (man līdz 02.01.17. slimības lapa), tad man jāmaksā tikai par atkārtotu apskati, ja eju janvārī - atkal pilna summa.
21.12.2016 11:12 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es zinu , busim , tik nedomaju , ka tik atri. Man sis svetku laiks baigi morali spiez un sorit vel mans zirneklitis.
+ Man baigi smagi iet ar "radiem" no Spanijas. Ja es nebutu tik zinkariga , tad sen jau gribetu ari nomirt ( ne , ne es te nedraudu ar pasnavibu ) Bet man ir neatbildeti jautajumi un dzive ir parak interesanta ( vismaz kadreiz man ta skita ) , lai labpratigi no tas aizietu ....
Es zinu ka kaut kad bus labi un , ka laiks visu saliks pa vietam .....
Es miljonu atdotu un pat vairak , lai tikai varetu kaut uz 5 minutem parunat ar mammu .... Tikai vina zinaja istos vardus jebkura situacija ....
21.12.2016 11:13 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
kampanella, es ar pievienojos katram vārdam! Pēdējo reizi ģim.ārste skatījās uz mani (t) un teica, ka viss ir ok, nevajag satraukties, ka esmu jauna un bla bla bla un tas skaties...No sērijas - ko Tu te atvilkies, beidz kavēt man laiku...:-( Tajā brīdī es vienkārši izplūdu asarās! (s) Pēc Jaunā gada man būs cits ģimenes ārsts un es ticu, ka viss būs lieliski! Veselību Tev un pārējām meitenēm arī!
Šoko, brauc un viss! Nav varianti. Un kur Tu brauc? Grobiņā vai Liepājā? Man teica, ka Liepājā ļooti piekasās. Mēs braucam Grobiņā. Paziņa stāstīja, ka pirms gada esot bijis tā, ka 1dienā neizgāja, jo kaut kādas tur ķibeles, bet viņš pats zina, ka nav to ķibeļu! Nu nav! 2dien aizbrauca un izgāja! Neko nebija labojis. Diemžēl, bet tā nu ir. :-|
21.12.2016 11:13 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
kampanella, man šogad atpūta. :-D Darīšu tikai tik, cik vajadzēs palīdzēt ģimenes dāmām 24., un uz 25. man plānā uztaisīt balto trifeļu kūku un šokolādes siera mazkūciņas. :-) Bet man galvassāpes sagādā tas, ka vienā no ģimenēm ir DIY dāvanām jābūt, viss jau būtu forši, bet es nevaru atrast tādas pudelītes, kā man vajag (gatavosim Amaretto un kafijas liķierus).(t)
21.12.2016 11:13 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
eju Grobiņā, tur tētis gāja, tur arī es braucu.
vsp laikam jāskatās kas jauns un braucams. mašiņam 20 gadi, bet viņa ir mana pirmā, pati pirmā mīlestība. esam nobraukušas tik daudz km, kopš man ir tiesības. 6 kopā pavadīti lieliski gadi, neko daudz nav prasījusi ieguldīt. bet ļoti jau var just, ka veca. :'-(
21.12.2016 11:17 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
kampanella, ļoti "profesionāls" ārsts Tev. Nezinu pie kādiem ārstiem iepriekš esi gājusi, varu tik dalīties ar māsas pieredzi ar ilgstošiem reiboņiem. Uztaisīja datortomogrāfiju kakla daļai ar kontrastvielu un atklāja, ka sašaurināta artērija, nepietiekami apasiņo konkrēto daļu, kas izraisīja reiboņus un sāpes. Zinu, ka dzēra zāles un gāja pie fizioterapeita.
-
čau!
Bērnam sākas brīvlaiks, varēšu no rītiem ilgāk pagulēt :-D
Latvijas Balzama karstvīns ir riktīga kaka (t) Neiesaku :-D
21.12.2016 11:20 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Dīvaini gan. :-|
Varbūt tad es jaucu kaut ko, bet kad es neizgāju ar pirmo, nelika maksāt otrreiz.
21.12.2016 11:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits