Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Runāt vai klusēt?

 
Reitings 108
Reģ: 26.01.2014
Sveikas! Nāku lūgt palīdzību, padomus, varbūt kādai arī ir pieredze..
Tātad. Sākšu no sākuma. Draugs. Iepazināmies caur simpātiju izrādīšanas no viņa puses, taču ātri viņš saprata, ka es saprotu, kādas spēlītes spēlē un ar mani tā nevarēs. Biju jau paspējusi pieķerties tāpat, jā, arī iemīlēties. Viņš kļuva svarīgs man, lai arī kā tur nebūtu bijis, par spīti visam. Kontaktu pārtraucām, ja neskaita šad tad kādu - kā tev iet? no viņa puses un nejaušu saskriešanos. Pārdzīvoju. Ļoti. Ar laiku likās, ka varbūt paliek vieglāk, varbūt pat iepaticies kāds cits..Pēc kāda laika, kad dzīvē viņam bija līdz šim smagākais posms, padeva ziņu, saskrējāmies, runājāmies un sapratu - nē, nekas nav pārgājis. Ir vēl trakāk. Tikai viena būtiska atšķirība - ja toreiz izturējās tā nekā, es arī kā tāda maza meitene izdarīju visu pretēji tam kā gribējās, tizlojos un mulsu, tad tagad - sapratāmies no pusvārda. Un attieksme no viņa puses - citāda. Kā pret cilvēku, ko ciena, nevis mazu meiteni.Pēc tam rakstīja - kur tu pazudusi? Un sākām kontaktēties, jau pusgadu - dienu no dienas sarakstamies, kā viņš atrodas Latvijā - arī tiekamies, pats meklē iespēju to darīt. Tad nu problēma ir tur, ka saprotu, ka nespēju ar viņu tikai draudzēties, jūtas ir joprojām un vēl spēcīgākas, bet, tā kā viņš ir ne tikai simpātija, bet arī svarīgs cilvēks, viens no svarīgākajiem, pazaudēt nevēlos, īpaši atceroties kā bija toreiz, kad kontakts jau bija pārtrūcis.. Tad nu? Runāt? Vai klusēt cerībā, ka jūtas pazudīs? Jo tagad sanāk, ka ir sāpīgi gan kontaktēties gan sāpīgi būs nekontaktēties. Laikam nekad dzīvē nav bijis tik grūti izvēlēties. Un, ja vēl es saprastu viņu.. Laikam jau esmu tikai draugs. Bet kaut kāda cerība manī dzīvo. Heeelp..
18.12.2016 10:46 |
 
Reitings 60
Reģ: 25.10.2016
It’s better to cross the line and suffer the consequences than to just stare at that line for the rest of your life.
Protams, ka runā... kādēļ jācieš vienatne un jāmokās - kā būtu, ja...... pamēģini un izrunājies. Tagad laimīga tāpat neesi.
18.12.2016 11:06 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.01.2014
Tā runa, ko varētu teikt - 100x jau pārdomāta, bet kā iesākt un kad runāt.. Neesmu, bet vai nebūs vēl trakāk, ja man viņa nebūs vispār.. Jo, ja tās simpātijas tikai no manas puses, būs prātīgāk kontaktu pārtraukt pavisam. Citādi nekad tam pāri netikšu.
18.12.2016 11:11 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.01.2014
Runāju ar vienu draugu par šo, viņš teica - riskē! ja būs tavs cilvēks, nekur nepazudīs, ja būs jāiet, aizies arī tev klusējot..
18.12.2016 11:12 |
 
Reitings 60
Reģ: 25.10.2016
Tieši tā - vienkārši pamēģini, noriskē, mazums viss izdodas :) a ja nesanāks - vismaz būsi mēģinājusi...
18.12.2016 11:25 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.01.2014
Varbūt ir vēl kāda?
18.12.2016 12:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits