Neizlēmība darba izvēlē

 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Nu jau kādu laiku kā esmu bez darba. Principā vairāku mēnešu garumā meklēju darbu, bet savas neizlēmības dēļ nekur tā arī neaizeju strādāt. Viss sākas ar darba interviju, pēc tam saņemu zvanu, ka esmu pieņemta un viss, ir kaut kāds klikšķis, ka turpinu šķirstīt darba sludinājumus nevis eju un strādāju. Nezinu, vai tā ir apziņa, ka dabūšu kādu labāku darbu vai kas cits. Varbūt ir kādai bijis līdzīgi darba izvēlē?
14.12.2016 18:39 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
ka mani kritizē un skatās uz rokām.

Man tieši likās, ka tas ir pilnīgi normāli, ja pirmajās darba dienās jaunā vietā, kamēr aprodu ar jauno vidi un jaunajiem darba pienākumiem, jau esošie darbinieki vai tie, kuriem uzdots sekot līdzi manam darbam, skatās uz rokām un arī kritizē, aizrāda, ja kaut ko daru ne tā. Es to līdz šim uzskatīju par pilnīgi normālu sākumu jebkurā darba vietā, izrādās ir cilvēki, kuri to uzņem pārāk personīgi... (t)
15.12.2016 18:52 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
vēl viena tēma, kurā fejumeitene izliek savu depresīvismu :-D Man nekas nav pret to, vienkārši brīnos, kā katrs komentārs var pilnīgi sulot ar sāpēm :-D
Es ar piekrītu,ka tad, kad pakaļa degs, tad arī skriešus skriesi uz kādu no darbiem. Galu galā, LV arī nav nemaz tik liela...skaties, ka tev reputācija neparādās :-)
15.12.2016 19:10 |
 
Reitings 35
Reģ: 19.09.2015
Kamēr nepamēģināsi tu neuzzināsi, kas tev patīk.
Ir jāsaprot, ko tu proti, kas tevi interesē, iegūtā izglītība. Es nesūtu CV uz konsultanta amatu Stockamann, kaut gan man šķistu interesanti. Tev ir skaidri jāapzinās, kādu ieguldījumu tu vari sniegt. Un ieguldījumu tu varēsi sniegt, ja esi sniegusi to iepriekš.
15.12.2016 19:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits