Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ziemassvētku atrakcija darbā

 
Reitings 343
Reģ: 16.06.2013
Sveikas dāmas!
Manā darbā ir atrakcija uz ziemasssvētkiem izlozēt kāda kolēģa vārda un katru dienu iepriecināt viņu tā, lai viņš neuzzina, ka tā esmu es- dažādas dāvaniņas, pārsteigumi utt. Piemēram, es jau esmu saņēmusi vēstulīti ar laba vēlējumiem un šokolādi, izdekorētas durvis, kur esmu raksturota utt. Jautājums ir tāds- vai jums ir vēl kādas idejas, kā es varu iepriecināt savu izlozēto kolēģi? Līdz šim esmu ielikusi jau šokolādītes mēteļa kabatā, uz mājām aizsūtījusi puķes, vēstule. sāk pamazām aptrūkties ideju :D
Paldies jau iepriekš! :)
07.12.2016 16:08 |
 
Reitings 625
Reģ: 01.02.2015
Mums ir līdzīga atrakcija. Katram jāizlozē un jāiepriecina kāds kolēģis anonīmi, administratore parasti ir salatēvs, kurš šīs dāvanas iznēsā visiem. Lai saglabātu anonimitāti, visi dažādos laikos aiznes attiecīgo dāvanu uz vienu no pirmā stāva telpām (kad parasti nav daudz cilvēku), un ieliek to "salaveča" lielajā maisā ar zīmīti, kam dāvana adresēta :-)
Es gan neko izņemot saldumus un sveces neesmu līdz šim dabūjusi :-D
07.12.2016 16:38 |
 
Reitings 343
Reģ: 16.06.2013
lenl paldies, ideja par sveci nav slikta. :D mums gan vairāk ir noteikums, ka bez liekas naudas izdošanas, bet nu nav jau daudz variantu, manuprāt :D
labprāt dzirdētu vēl kādus ieteikumus! :)
07.12.2016 17:28 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Nu, teiksim, kā ir ar gardām piparkūkām uz galda un/ vai karstu kafiju/ tēju pirms viņa atnākšanas?
07.12.2016 17:42 |
 
Reitings 343
Reģ: 16.06.2013
Mele, Ir tā, ka mana kolēģe darbā dzer tikai ūdeni, nekādas kafijas un tējas, bet par piparkūkām padomāšu, liels paldies! :)
07.12.2016 17:46 |
 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Ir bijusi pieredze, kad darbā visi tieši uz Ziemassvētkiem sanesa katrs pa dāvanai un pēc tam lozēja, kas kuram tiks. Daži priecājās, jo tika kaut kas viņiem pa prātam - vīnu komplekts, saldumu maisiņš. Man tika plastmasas sulu spiede.. Es esmu godīgs cilvēks, bet pieklājības pēc bija jānotēlo, ka man tā lieta patika, jo saņēmu no kolēģes ar kuru bija laba komunikācija, lai gan zināju, ka to lietu neizmantošu. Mana dāvana citam cilvēkam gan bija kaut kas dvēselisks, tikai vienā eksemplārā, saņēmējam patika.
Vislabāk der kaut kas universāls. Ne visiem derēs kaut kas specifisks, bet konfektes, droši vien, ar mandarīniem patiks gandrīz katram. Interesanti varētu vēl būt izvietot mazas zīmītes kolēģa darba stūrī ar Ziemassvētku ticējumiem, novēlējumiem :-)
07.12.2016 17:55 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Likt to darīt katru dienu ir cilvēku spīdzināšana, viena diena būtu ok, trīs dienas pirms svētkiem vēl pieņemami, bet ne jau katru dienu.
Uzliec uz galda kaut ko, kādu apēdamu sīkumu+ novēlējumu, kādu interesantu aforismu vai vienkārši smieklīgu joku, anekdoti, cilvēka horoskopa raksturojumu, vārda raksturojumu vai ko tādu.
līdz šim esmu ielikusi jau šokolādītes mēteļa kabatā,
mētelis balts, ja? :-D
Piedod, bet galīgi garām, tā nevajag darīt, es būtu nikna bez gala. Pirmkārt, otra kabatās un somās līst ir ļoti nepieklājīgi, otrkārt, var sabojāt apģērbu. Man kolēģe jau 2 somas sabojājusi, jo meta iekšā konfektes, es pat redzēju, manā klātbūtnē, bet tāpat tās tur aizmirsās un somas pagalam.
07.12.2016 18:46 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Mani iepriecinātu pat vnk zīmīte ar uzzīmētu smaidiņu vai jauku novēlējumu.(l) Vari izdomāt kādu vēlējumu, un katru dienu uz lapiņas uzrakstīt vienu vārdu, klāt var kko pievienot - garšīgu,smaržīgu,mīkstu, gaisīgu...
--
Par kafiju/tēju arī bija laba ideja, bet ja viņai cieņā ūdens. Iemet ūdens glāzē laima šķēlītes, ogas, piparmētras utt.
07.12.2016 18:54 |
 
Reitings 343
Reģ: 16.06.2013
westworld par mazām zīmītēm jau ir padomā, liels paldies! :)
Nikola. piekrītu Tev, droši vien arī es būtu nikna, tomēr mana izlozētā persona bija ļoti priecīga- sanāk diezgan bieži viņai ieskatīties kabatās, turklāt šokolādīte bija aploksnē kopā ar vēstuli. Piekrītu, ka idejiski varētu mana doma būt stulba, bet tā kā mazliet vairāk zinu šo personu nekā citus kolēģus, tad šī ideja nelikās tik traka :D Mētelis melns, nekas nav sabojāts, protams :D Paldies par viedokli! :)
JD apsvēršu šo ideju, arī Tev liels paldies! :)
07.12.2016 19:21 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Oho!
Tagad zināšu kā nedarīt. Nebiju domājusi, ka "apģērbta " konfekte var sabojāt mēteli, somu vai ko citu.
Piekrītu arī par kādu zīmīti ar joku, horoskopu.
Varbūt atstāj arī kādu neitrāli smaržojošu sveci? Tas jau rada to noskaņu.
07.12.2016 19:41 |
 
Reitings 343
Reģ: 16.06.2013
Mele, manuprāt, ar jokiem ir diezgan riskanti- kas vienam liekas smieklīgi, otram varētu šķist stulbi. mēs gan bieži vien smejamies, bet tas vairāk ir par kādu situāciju, ne par kādu joku konkrēti :D smaržojoša svece ir laba ideja, paldies ! :)
07.12.2016 19:57 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Mana dāvana citam cilvēkam gan bija kaut kas dvēselisks, tikai vienā eksemplārā, saņēmējam patika.

Iespējams, ka arī tavas dāvanas saņēmējs pieklājīgi notēloja, ka dāvana patīk.
Ja dāvana jādāvina konkrētam cilvēkam, tad ir lielāka iespēja nenošaut greizi, bet, ja ir loterija, tad, kas vienam patīk un šķiet noderīgs, citam ir galīgi garām.
_____________
Vidusskolā šādi lozējām un centāmies iepriecināt klasesbiedrus. Man ļoti patika saņemt brīnumsvecītes. :)
07.12.2016 20:12 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Iedomājos, ka man patiktu smaržu/krēmu/masku paraudziņi. Tik nezinu cik viegli Latvijā pie tādiem tikt, t.i., vai aizejot, piemēram, uz Douglas un tos palūdzot, tie tiek doti pat, ja nekas netiek pirkts.
07.12.2016 20:26 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Manā darbā ir atrakcija uz ziemasssvētkiem izlozēt kāda kolēģa vārda un katru dienu iepriecināt viņu tā, lai viņš neuzzina, ka tā esmu es- dažādas dāvaniņas, pārsteigumi utt.

Tāda sajūta, ka strādājām vienā darba vietā. :-D Mums tie saucas - slepenie rūķi.
07.12.2016 20:34 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
* Sagrieztu citronu, lai viņa var ērti pie ūdens pielikt
* Kādu jauku dzejoli/citātu
* Uztaisi epastu [email protected] un nosūti linku uz kaut ko, kas viņai varētu patikt
* Uzloki origami
* Maza paciņa ar garšvielām, piemēram, kanēļa standziņas, karstvīnam utt.
* Vienu iepakotu tējas maisiņu un mazu cepumu paciņu
* Mazu blociņu ar zīmiti - Tavām labajām domām - vai kaut ko tādā stilā
* Ikdienā noderīgus lētus sīkumus (zīmulis, sērkociņu kastīte, salvetes), bet ar kādu smuku, interesantāku rakstiņu/iepakojumu. Es vienreiz saņēmu tik skaistu salvešu paciņu (deguna šņaucamo), ka pat negribējās lietot, lai tik ātri neiztērējas.
* Pastkarti ar mākslas darba reprodukciju
* Mazu kaktusiņu
07.12.2016 21:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits