Milzu atvaļinājums

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Arvien biežāk novēroju, ka ir cilvēki, kas izvēlas ņemt ļoti ilgus atvaļinājumus. Tos pat nevarētu saukt par atvaļinājumiem, bet tādām kā pauzēm uz airākiem mēnešiem. Piemēram, ziemas mēnešus aizbrauc prom no Latvijas un pavada siltajās zemēs. Vai arī paņem brīvu visu vasaru, jo pa vasaru strādāt negrib, bet grib atpūsties un baudīt.
Runāju ar vienu paziņu, kas jau kuro gadu "pārziemo" siltajās zemēs, un viņš teica, ka tā ir vienīgā iespēja patiešām restartēties. Strādā, strādā, sapelni naudu un tad atpūties 3 mēnešus. Atbrauc atpakaļ un sāc kaut ko jaunu, svaigu un atkal ir iedvesma strādāt.
Ko jūs domājat par šādu tendenci?
01.12.2016 16:03 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Man ir darbs, kurā var paņemt bezalgas atvaļinājumu tikai jāpaziņo vismaz 4 mēnešus iepriekš. Pagaidām ir sanācis nedaudz paceļot un tūlīt būs vēl viens ceļojums uz mēnesi. Arī ceru, ka restartēšos :-D
Esmu par to, lai darbs nepiesien un dod nedaudz tādu brīvības sajūtu. Man arī patīk izbaudīt vasaru, bet nu tā galīgi neko nedarot gan var ieslīgt dziļā bezdibenī.
08.12.2016 16:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits