Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Filmas un mūzika

 
10 gadi
Reitings 832
Reģ: 17.12.2010
čau mietenes!
Pēdējā laikā te tāds klusums :-O (t) Pat nav ko palasīt vairs.
Mani šobrīd interesē divas lietas.
1. Kādas ir labākās pēdējā laikā redzētās filmas ? Uzrakstiet savu top 3.
2. Kāds ir Jūsu mīļākais dziedātājs vai grupa Latvijā, kuru koncertus Jūs apmaklējat? Top 3.
Nē, man nav 15, un nē, šī nav atmiņu klade :D Vienkārši interesanti, gribu aiziet uz kino vai mājās paskatīties kādu labu filmu un arī aiziet uz kādu koncertu vai paklausīties foršu playlistu ar latviešu dziesmām. Tāpēc padalamies :)
30.11.2016 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 832
Reģ: 17.12.2010
30.11.2016 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 832
Reģ: 17.12.2010
Varbūt ir atsauksmes par Melānijas Hroniku? Ir vērts iet? Padalamies ar saviem top 3 :)
30.11.2016 11:15 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Hmmm par to mūziku, pat tā jāpadomā nedaudz. Laikam jau šādi:
1. Prāta Vētra, esmu bijusi uz ļoti daudziem koncertiem. Vēl tagad atceros vienu no pirmajiem, Jelgavā, ar kādiem 30 vai 50 cilvēkiem :D Pēdējie koncerti bija Valmiera un Liepāja. Man ļoti patika. Viņi ir baigie malači, tiešām ļoti auguši un attīstījušies, tur ir smags darbs ieguldīts.
2. Laikam Dons. Nav tā , ka baigi fanotu, bet patika pēdējie 2 koncerti, uz kuriem biju.
3. Nu tur laikam varētu būt dažādi varianti, patīk šis tas no klasiskās mūzikas, kur ir būts, Astronout bija tīri ok pēdējais koncerts, Aisha tīri forša un vēl citi.
Par filmām runājot, varu ieteikt, ka pirmajā vietā man laikam būtu šajā weekendā redzētā filma Sabiedrotie ar Bredu Pitu. Man tiešām ļoti patika, pat aizrāva un aizkustināja beigās līdz sirds dziļumiem. Aizgājām gan tikai tāpēc, ka nokavējām Melānijas hroniku. Tā arī neesmu bijusi uz Melānijas hroniku, bet gan jau aiziesim. Bet nu tiešām iesaku aiziet uz šo filmu ar Pitu.
Bridžita Džounsa bija forša, arī Gaisma okeānā bija laba filma.
30.11.2016 11:43 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
uz Melānijas Hroniku noteikti ir vērts iet, bet gatavojies pārdomu un skumju vakaram, izklaide tā nav. bet tā ir kā obligātā literatūra, noteikti jāredz. skaista filma.
gatavojos iet uz "šis ir tikai pasaules gals" un "svingeri", kad iznāks. atsauksmes vēl nav, bet tās ir manā must see sarakstā.
iešu uz fonds "viegli" koncertu, nelaistu garām arī prāta vētru un carnival youth. ja nebūtu žēl naudas, ietu uz cabaret šovu palladiumā.
30.11.2016 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 832
Reģ: 17.12.2010
Paldies, meitenes. Vēl kāda varbūt padalīsies? :)
30.11.2016 13:22 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Tikko sapratu, ka vienīgie latviešu koncerti, kurus tiešām nelaižu garām ir PV.
Filmas pēdējā laikā vispār neesmu skatījusies, bet parasti cenšos noskatīties LV filmas, lai būtu viedoklis, kuras ir skatāmas un kura ir pārāk augsta māksla, lai es ko saprastu. :D
30.11.2016 13:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
1. Man ļoti patika filmas The Walk, The Age of Adeline un krievu (jaunā) filma Дуэлянт.
Pirmās divas ir 2015. gada favorīti, paķēra un joprojām atceros tās filmas.. Pēdējo filmu noskatījos nedēļu atpkaļ, bet varu teikt, ka tā ir labākā 2016. gadā redzēta filma.
2. PV un Busulis
30.11.2016 14:00 |
 
Reitings 14
Reģ: 13.11.2016
Labprāt padalīšos ar savu gaumi attiecībā par filmām. :-) Kad izlasīju, kas tieši Tev interesē, pirmās divas filmas, kas ienāca prātā, bija "Nerve" un "The Shallows."
"Nerve" - manuprāt, viena no mūsdienu veiksmīgākajām filmām, kurā caur nelielu humoru un spriedzi izstāstīts tas, kas tiešām apdraud pasauli - mēs paši. Pusotra stunda paskrēja kā divdesmit minūtēs, un atzīstu, ka esmu diezgan kritiska par filmām, bet nu šo skatījos un izbaudīju!
"The Shallows" - varbūt tiem, kam patīk filmās ticamības efekts nevis pārspīlētība, teiks, ka filma nebija laba, bet man gan patika. :) Es teiktu, ka neprognozējama un neparedzama filma!
Par mūziķiem Latvijā...varu atzīmēt tikai divus - Dons un 'Prāta Vētra.' Nu jau vairākus gadus kā uzskatu, ka tikai šie ir pelnījuši sevi dēvēt par mūziķiem, un pārējie tādi amatieri manā uztverē vien ir.
30.11.2016 14:43 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Labākais koncerts pēdējā laikā ir bijis Frank Sinatra-100 Lielajā ģildē un mūzikas namā Daile. Ļoti, ļoti labs. Vispār tas ir nereāli, ka var tik labā kvalitātē varēja klausīties Thats life, Luck be a lady etc.
Vispār Lielajā Ģildē ir ļoti labi koncerti.
No pēdējām filmām varu minēt: Toni Erdmann, Big Lebovsky un Tales from the crypt visas sezonas atkārtojumā- ideāli priekš šī laika:-D
30.11.2016 16:50 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
1. Filmu top trīs bez izteikta favorīta pēdējā laikā : Me before you, The Danish girl un Love,Rosie.
2. Latviešu mūziķu topa izteikts līderis būs Dons. Kādi 10 koncerti jau būs, sākot ar festivāliem, kultūras namiem, beidzot ar Palladium koncertzālēm. Gaidu arēnas koncertus. :D(l)
Tālāk apmeklētāko koncertu topā varu ierindot Prāta vētru un Dzelzs vilku.
30.11.2016 17:23 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
No latviešu mūziķu koncertiem visbiežāk apmeklēju Elīnas Šimkus koncertus un uzstāšanos, taču privātu iemeslu dēļ nevaru būt objektīva.Taču, jā, baroka mūziku dievinu(l)
Vienmēr novērtēju Osokinu, Zaļupes uzstāšanos.
Pēdējais pārsteigums Elzas Leimanes un Reiņa Sējāna kopdarbs Vārna.
No popmūzikas daudzmaz interesē Lindas Leen daiļrade. Uz daudzu popmeiču visādu šomašu, greifāņu un aišu fona viņa tiešām ir personība ar savu radošu pieeju mūzikai. Nesekoju līdzi Dona daiļradei, taču, cik nācies redzēt viņu dažās intervijās TV, Dons rādījis visai infantilu tēlu - ar grūtībām savirknē pāris puslīdz sakarīgu teikumu.
30.11.2016 17:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits