Pārtikas grozs nedēļai

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kāds būtu jūsu pārtikas iepirkumu saraksts, ja jūs dzīvotu vienas? Budžets neierobežots.
Svarīgi! Noteikums, ka nedēļas laikā vairs nedrīkst iet uz veikalu pēc pārtikas.
Tātad, ko jūs pirktu šajā vienā veikala, tirgus apmeklējumā, lai pietiktu visai nedēļai?
:)
29.11.2016 18:16 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
''Rīgas ūdens” ir sakārtojis ūdens ņemšanas vietas, ir renovējis dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas „Daugava” un „Baltezers”, tā ka iegūst ļoti kvalitatīvu ūdeni. Taču tālāk, nogādājot ūdeni līdz patērētājiem, sākas problēmas.''
Taču „Rīgas ūdens” jau tagad ir visai plaši ķēries pie maģistrālo ūdensvadu nomaiņas, kas reizēm izraisa ar darbu radītajām neērtībām neapmierinātu autovadītāju un vietējo iedzīvotāju sūdzības. Diemžēl, lai kaut ko uzbūvētu, bez zināmām neērtībām neiztikt. Rīgā ir gan simtgadīgi ūdensvadi, kuri būvēti vēl Nikolaja II laikā, gan ļoti daudz padomju laika ne tās labākās kvalitātes cauruļu. Ūdensvadi ir aizauguši, tajos ir izveidojušās mikroplaisas, un hidraulisko plūsmu strauju izmaiņu gadījumos ūdens krānos uzduļķojas.
30.11.2016 22:19 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Patiesība ir tāda, ka dzert krāna ūdeni Rīgā var, tikai nevajag stāstīt, ka ūdens pudelēs ir pretīgs un sastāvējies. Es personīgi dzeru SPA un Everest, par ūdens kvalitāti esmu pārliecināta.
30.11.2016 22:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tadi ir ari 5 litrigos iepakojumos?:-O:-O
30.11.2016 22:37 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Darzeni - tomati, gurki, burkani, kirbis, katupeli, rukola vai citas salatlapas
augli- abolii, apelsini, mandarini, persiki un nektarini
piena produkti kefirs, krejums, siers pa laikam jogurti.
pusdienu variantam risi, griki vai makaroni
Un bez paikas kafija un paris kastes alus.
+ cigaresu bloks (ja nedrikst iet uz veikalu sajaa periodaa)
30.11.2016 22:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://gutta.lv/produkti/udens/everest-negazets-dzeramais-udens/ everest 5 litri nav, sastavs udens nav..:D :D :D
30.11.2016 22:44 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Mēs ūdenim esam salikuši speciālus filturs, zem izlietnes iebūvēti, lai var lietot ūdeni pa taisno no krāna. Mums šausmīgs ūdens, pēc hlora, gluži kā peldbaseinā. Nedzīvoju gan Latvijā. Vietās, kur Rīgā dzīvoju, ūdenis no krāna negaršoa. Pie vecākiem gan fantastisks, vienmēr esmu sajūsmā cik maigi mati un āda pēc mazgāšanās. Liela atšķirība.
-
Esmu lasījusi pētijumus par produktiem plastmasas pudelēs. Lielu negatīvo ietekmi var radīt tiši saules stari un sakaršana. 1 litra plasmas pudeles izveidei nepieciešams 250 ml nafta un 3 litri ūdens. Plastmasas pudeles, ja netiek recycled, ir liels vides piesārņojums. Daudzās valstīs, arī Igaunijā, ir ieviesta pudeļu depozīta sistēma.
-
Pirms kāda laika bija tēma par plastikāta maisiņiem veikalos. Saistībā ar šo diskusiju, mani šodienas pirkumi bildē, bez plastmasas maisiņiem un veikala iesaiņojumiem. Augšā griķi, couscous, auzas. (nemaksājot par iepakojumu cenas ir zemākas ;) ) Lai gan pirkumi ne tikai nedēļai un vairākiem cilvēkiem.
Maksimāli cenšos izvairīties no iepakojumiem, bet ja izvēlos, tad viegli pārstrādājamus, videi draudzīgus, vai kurus var atgriezt veikalā.
Arvien vairāk tiek spriests par dabas piesārņojumu un globālo sasilšanu un kā to mazināt. Nevēlējos būt tā, kura vienmēr tik šausminās un apspriež, un neko nedara. Kaut kā ir jāsāk:)
-
Arī bildē uzpildāmā ūdens pudele, ir dažādas iespējas dienas laikā papildināt, piemēram, beķerijā. Šeit diezgan izplatītas šādas pudeles un vasaras laikā ūdens saglabājas svaigs un atsvaidzina :)
Nedaudz nobīde no tēmas, bet ar labiem nolūkiem ;)
01.12.2016 06:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits