Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām, kas nedzīvo LV.

 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Sveikas, meitenes!
Kā jūs aizbraucāt? Vai tas bija ilgi plānots un pārdomāts solis vai vienkārši "klikšķis", ka ir iespēja un es braucu prom?
Esmu apjukusi, un ja kāda vēlas dalīties savā pieredzē, ja ne publiski, tad vēstulē, tiešām būšu pateicīga uzklausīt un izvērtēt savu situāciju!
Paldies!
29.11.2016 17:23 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Pabeidzu skolu un sapratu, ka nezinu, ko vēlos darīt Latvijā. Nebija nekādu ideju. Tādēļ arī piekritu doties pie sava drauga uz ārzemēm.
29.11.2016 17:26 |
 
Reitings 19
Reģ: 26.04.2016
Dzīvoju mazā pilsētā, 20 gados strādāju fabrikas darbu un jau kādu laiku dzīvoju atsevišķi no mammas. Tik ļoti viss bija piegriezies, ka katru rītu cēlos gandrīz ar asarām. Zināju, ka mācīties iet nevarēšu, jo nav tam līdzekļu. Nav arī, kas palīdzētu. Kad pus otru gadu biju nostrādājusi fabrikā, pateicu, viss, man pietiek. Vienīgo izeju redzēju ārzemēs. Samaksāju aģentūrai un mani aizsūtīja uz UK. Pirms pus gada aizbraucu, tagad esmu atvaļinājumā LV. Nenožēloju, ka aizbraucu. domāju, ka arī palikšu tur uz dzīvi.
29.11.2016 17:34 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
LV bija stabils darbs, draugi, dzíve.... tikko biju skíruries no drauga un sákusi randinjoshanas periodu... bija it ká viss vairák neká ok, bet tad viená diená sakasíjos ar priekshnieku, sakasíjos ar jauno boyfriendu, izbesíja, tas ka darbá atkal jauna veikala atvérshanu uzkráva man... tajá diená piezvaníja draudzene, pateica, ka párvákusies uz lielu máju, ir kur dzívot, ja braukshu, ir garantéts darbs, ja gribu varu nákamnedélj braukt....un pateicu, ok, mani te viss piebesíjis, braukshu, vairák ká joku, bet péc minútes vinja piezvaníja un pateica, ka biljetes bija létas un vinja jau nopirkusi biljeti, lai atlidoju vinjas brívdiená :D
nuuu, un esmu te :D tas bija nu ljoti spontáns lémums, un patiesíbá vairák tas bija joks, kas izmainíja manu dzívi :D ístajá laiká náca piedávájums... lídz tam nemaz nebiju runájusi, ka gribétu vispár kaut kur braukt, nebija vélmes.
29.11.2016 17:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vīrs zaudēja labu darbu un neko citu vietā nevarēja atrast (krīzes gados). Tad nu nolēmām, ka jāizmēģina laime ārpus Latvijas. Viņš aizbrauca, es paliku (biju stāvoklī). Pagāja gads un mēs ar mūsu jaundzimušo meitu beidzot pievienojāmies viņam. No sākuma īsti neplānojām palikt, man vēl bija bērna kopšanas atvaļinājums. Darba vieta Latvijā bija nodrošināta, bet es tā arī vairs neatgriezos...
29.11.2016 18:11 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Paldies, meitenes!! Lasot tikai vēl vairāk saprotu, ka lēmums doties prom šoreiz būs īstais.
29.11.2016 18:13 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Devos prom studiju dēļ uzreiz pēc vidusskolas. Lēmums netika pieņemts vienā dienā, bet gumiju arī nevilku, jo biju pārliecināta par to, ko daru.
29.11.2016 18:14 |
 
Reitings 92
Reģ: 01.11.2016
LV bija darbs, kas no sirds man patika un veljoprojam atceroties ka bija dazbrid paliek skumji, bet es sekoju savam virietim un jasaka, ka izveli nenozeloju nemaz. Vairak ka pus pasaule apskatita, muziga saule te un ienakumi ari ir krietni augstaki. Nav ne vainas.
BET mans milakais galamerkis ir un paliks Riga. Katru atvalinajumu braucu majas un jasaka, ka jutos ta ka majas vel lidz sim!(l)
29.11.2016 18:25 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Biju tikko pabeigusi skolu un saku stradat. Bija nesen izveidotas attiecibas ar puisi ne no Latvijas. Bija iespeja vai braukt projam un sakt jaunu dzivi, jo LV taa ari nebija spidosa vai bija iespeja palikt darba mazpilsetas slimnica ar ''superaugstu'' atalgojumu ar kuru nepietiek pat kartigu dzivesvietu noiret. Ta nostradaju parbaudes laiku, lai bez problemam aizietu neko nevilku ilgi. Nopirku bileti, uztaisiju vizu un ar vienvirziena bileti un vienu cemodanu devos projam. Taja bridi pat nezinaju vai uz ilgi laiku vai nee. Tagad jau tris gadi. Nenozeloju. Ir virs,berns, daudz kas vel prieksa. (l) un vispar, ja rezervei ir kur atgriezties atpakal Latvija vai kads palidzetu, tad var meginat. Kas neriske, tas nedzer sampanieti.;-)
29.11.2016 18:26 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Sākās ar Erasmus, kas bija fantastisks periods, pēc tam bij tāda uguntiņa, ka gribas vēl piedzīvot, redzēt, iepazīt. Un arī bija dažādas iespējas, kuras īstenoju.
Labi atceros to dienu, kad aizlidoju, zinot, ka tas būs uz tiešām ilgu laiku, bija divējādas sajūtas. No viena kofera, tagad kļuvuši divi, bet ar citu garīgo bagāžu, citu pasaules redzējumu, daudz piedzīvojumiem un iespaidiem.
29.11.2016 18:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits