Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ziemassvētki joņo

 
Reitings 208
Reģ: 29.06.2016
Ziemassvētki jau joņo, vajadzīgs jau taisīt dāvanas un kartiņas izsūtīt. Padalaties ar saviem mīļākajiem dzejoļiem :) :-)
28.11.2016 17:54 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es nesaprotu no kurienes tas naak- sutit kartinjas ziemassvetkos. es neesmu nekad sanjemusi un arii neesmu iedomajusies sutit kartinajas.. Pirmo reizi dzirdu par taadu tradiciju.
28.11.2016 18:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nezinu, mēs ģimenē bieži saņēmām agrāk kartiņas, tagad jau reti.
28.11.2016 18:18 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Stiprais_dzimums, man vecvecmamma katru gadu savām draudzenēm sūta, un priecājas par katru kartiņu ko saņem, vienalga, kādos svētkos, bet ļoti priecājas. Jau otro gadu izmantoju iespēju māmiņdienā aizsūtīt kartiņu, tā priecājās, ka vēl ilgi pateicās. Bet ar Ziemassvētku kartiņām viņai pilnas palodzes katru gadu. Mums jau pierasts, apsveikt ar četrindi Facebook vai sms, bet veciem cilvēkiem tas taustāmais patīk.
28.11.2016 18:20 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Vienīgais zinu, ka omīte saņem uz ziemassvētkiem kartiņas. Pati nekad neesmu sūtījusi vai saņēmusi. Ja vien kādai draudzenei pie dāvanas klāt pielikusi.
Bet es te tā padomāju - pat ja gribētu kādam šogad nosūtīt kartiņu, es īstenībā nezinu neviena adresi. Braucot ciemos, es vienkārši zinu kur jābrauc, kura māja. Max ielu varētu atcerēties vai googlē sameklēt, bet nejau mājas vai dzīvokļa numuru :D
Negribas jau tā arī zvanīt un prasīt "Hei kāda tev adrese, es tev kartiņu sūtīšu", ja sūtītu, gribētu to pārsteiguma momentu sagādāt :D
28.11.2016 18:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits