mazliet pasapņosim

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Par to kas notiek Latvijā un man jau liekas, ka katru gadu aizvien trakāk,bet kaut kāda maza cerība ir, ka viss nokārtosies.
Vai kāda ir domājusi par braukšanu prom? Ir varbūt kas attur no prom braukšanas? Ģimene, mīļotais cilvēks? Kur vēlētos dzīvot un ar ko nodarboties?
Es personiski zinu, ka nākotnē šeit nedzīvošu. Plānoju iegūt augstāko izglītību + tajā laikā iesaistīties erasmusā , papildināt savas angļu valodas zināšanas perfektā līmenī, jo rūpnīcās negribu strādāt. Nodarboties gribētu ar savu izvēlēto profesiju vai mazs sapnītis strādāt par bārmeni.
28.11.2016 17:03 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.08.2016
Lietas, kas Latvijā traucē:
- Zemais izglītības līmenis (teorētiski daudziem augstākā izglītība, bet nav neviena laba pasaules līmeņa augstskola);
- Zemās algas, nabadzība;
- Drūmi, rupji, nepatīkami cilvēki;
- Daļa mazākumtautības un to kultūras līmenis. Nu man tiešām ir nepatīkami visur klausīties to lamāšanos, skatīties uz spļaušanu uz ielas, kāpņu telpu aprakstīšanu utt. Fui.
- Latviešu savtība un egoisms (uz ielas atradīs maku un bez sirdsapziņas pārmetumiem bāzīs sev kabatā);
- Manieru trūkums - grūstīsies, spaidīsies, bet nekad neatvainosies;
- Gandrīz bezgalīga tolerance pret rupjību un rakstura trūkums.

visumā protams taisnība, bet noslēdzoties savā kontaktu lokā un teritorijās no tā daudz maz var izvairīties, Latvijā var labi dzīvot ja neņem galvā apkārtējo pasauli un nav darbs ar latviešiem:'-(
01.12.2016 22:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es tagad vispār uz Latviju skatos caur rozā brillēm :D Liekas bezmaz superīgākā valsts kopš nedzīvoju :D
01.12.2016 22:25 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Va` ne, Kormīt - Latvija ir vieta, kur ļaudis dzer saldējuma kokteiļus un iet uz teātri! (l)
01.12.2016 22:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
hanna!, ne tikai saldējuma kokteiļus.. :D :D
01.12.2016 22:31 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Salasījos Cecīlijas teikto un tagad bail, nezinu, ko sagaidīt no brauciena uz Latviju vasarā :-D Vedīšu savu līgavaini pirmo reizi apciemot manu dzimteni. Jāpiebilst, ka Latvijā pēdējo reizi biju 3,5 gadus atpakaļ, tāpēc tiešām nav ne jausmas, kas tur īsti ir mainījies, un kas nē.
01.12.2016 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 02.12.2012
Izbraukšu pārmaiņas pēc maģistru pabeigt citviet, jo Latvijā diemžēl piedāvājums manas sfēras izglītībai ir tāds - nekāds. Bet pēc tam - atpakaļ, un ieguldīt zināšanas valsts attīstībā! Gribās palikt tieši tāpēc, ka ir daudz, ko darīt, daudz, ko kārtot šajā valstī.
Par cilvēku nīgrumu - man patīk, ja mani liek mierā. Atceros, kad pēc dzīves Anglijā atbraucu atpakaļ, burtiski no jauna iemīlējos mūsu sabiedrībā - te daudz retāk būs tāds variants, ka cilvēks uzliek laipnības masku, bet tu jūti tam cauri vēsumu, un nesaproti - nafig viņš vispār smaida. Te drīzāk ir tāds ārējs vēsums un niķīgums, aiz kā slēpjas silta sirsniņa.
03.12.2016 14:41 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Up
06.12.2016 20:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)