Rīga divās dienās

 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Sveikas meitenes, Janvāra beigās doma braukt ciemos pie mammas un tēta. Atpakal cełā šoreiz doma "apstaties" uz 2-3 dienām Rīgā.
Vīrs Rīga nav bijis ne reizi un es pati at nu ja gadus 8 nesmu tur paciemojusies.
Varbūt varat ieteikt viesnīcas/apskates objektus/kafejnīcas/bārus?
Skatijos , Dome un Grand Palace viesnīcas izskatas foršas. Varbut kādai ir pieredze?
Zinu ka vīrs grib iet uz stūra māju (vińš ir apsēsts ar vēsturi) un brīvibas pieminekli. Pastijos internetā un liekas, ka vecrīgā craft alus vietas ar netrūkst.
Varbut ieteikumi kur paēst vakarińas? Kkur ar smuku skatu uz Rīgu ?
Un vai ir kāda vieta kuru Jūs parasti apciemojat esot Rīgā? Tās meitenes kuras tur dzīvo, varbūt kāda vieta kur vienmēr aizvedat ciemińus?
(l)
28.11.2016 13:39 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Man ļoti patika restorāns ''Rīgas atslēga'' Doma laukumā, super atmosfēra, interesanti ēdieni ar inčīgiem senlatviešu nosaukumiem :-):-) Ļoooti garšīgi!!! Iesaku!
29.11.2016 10:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Es Rīgā dzīvoju visu savu mūžu, bet vēl aizvien ir lietas, ko nezinu un neesmu redzējusi - brīnos, ka kādam divas dienas liekas par daudz.
Par tēmu runājot, es ieteiktu izstaigāt Vecrīgas mazās ieliņas, apskatīt Art Nouveau Elizabetes ielas rajonā - pie reizes apmeklējot kādu no tā gala restorāniem, kas man ir ļoti tuvi, ja ir lielāka interese par jūgendstilu, tad var doties arī uz muzeju. Noteikti Arī brīvības piemineklis, apkārtējie parki (kanāls un opera), Opera kā tāda arī ir ievērības cienīga, ja var atrast kaut ko sev pa prātam. Īsti neesmu izpratusi kāpēc, bet tirgus ir īpaši mīļš ārzemniekiem, ir vērts palasīt to, kā tas tika radīts, varēsi dalīties faktos. Daugavas promenāde, Esplanāde, tilta šķērsošana un skats uz Vecpilsētu no otra krasta? Man pagāja diena kamēr ar draugu izstaigājām visas Rīgas baznīcas, īpaši sajūsmu radīja Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāle. Neskaitāmi muzeji - Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Okupācijas muzejs, Kara muzejs, Stūra māja, varbūt Motormuzejs? Dzirdēju, ka Rīgā ir atvēries Modes muzejs (?), arī to labprāt apskatītu.
Rozengrāls ir noteikti ir ārzemnieka must. Lido un Ala arī patīk daudziem, bet abos noteikti jāveic rezervācija, vismaz nedēļas nogalē noteikti. Kūkotava un kafetēka Parunāsim? Skyline bārs? Trīs pavāri? Ja sanāks apskatīt, tad noteikti Ziemassvētku tirdziņi Vecrīgas Sirdī.
Tas, ko nosaucu, ir tikai Rīgas centrs.. ir vēl neskaitāmi daudz lietas ārpus tā.. Lai jauka atpūta! :)
29.11.2016 13:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!