Nav seksa :(

 
Reitings 3
Reģ: 16.07.2010
Sveikas, meitenes!
Atvainojos par kliedzošo tēmas virsrakstu, bet atbilstošāku nevarēju atrast :D
Vēlos izstāstīt savu sāpi un uzklausīt Jūsu domas. Lieta tāda, ka pirms vairākiem mēnešiem piedzima mans un mana mīļotā pirmdzimtais. It kā viss labi, bet ir viens bet... kopš bērna piedzimšanas sekss mums ir reizi mēnesī :( viņš saka, ka vienārši ir noguris, bet tā nekas it kā neesot mainījies viņa attieksmē. Kad gaidīju bēbi, viss bija kā parasti-seksojām 2-3 reizes nedēļā. Tagad man ir sajūta, ka viņš mani vairs neiekāro :( citreiz pat domāju ļaunāko, ka varbūt viņam ir cita, jo kā vīrietis var iztikt MĒNESI bez tuvības? :( Jāpiebilst, ka dzemdībās bija klāt un liekais svars man arī nav pēc grūtniecības :D
25.11.2016 23:44 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.10.2016
IT sfērā...:'-( ofisa darbinieces kuras staigā garām nepalīdz situācijai.
27.11.2016 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Esmu šeit tikai komentāru dēļ, bet tie ir fantastiski.:-D:-D:-D
27.11.2016 23:18 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Piekrītu, ka labas sievas maitā vīriešu raksturu. Es arī esmu tā visu varošā, bet nafig man vajag. Un piekrītu, ka nevajag krist izmisumā un darīt tagad viņa dēļ nez ko (seksī, peksī, šmeksī). Tā vietā es sapucētos, palūgtu vīram pieskatīt mazo, un izietu ar draudzenēm vakarā nedaudz atpūsties :) ne tādā ziņā, lai viņš uztrauktos vai domātu, ka ej citu meklēt un visus citus mugurs, bet tāpēc, lai parādītu, ka esi skaista sieviete, nevis tikai māte un sieva. Un nezaudē savu es.
Un vispār pēdējā laikā šaubos, ka vēlos bērnus, jo visas te tikai raksta, ka ar dzimšanu rodas problēmas. Vai tiešām viss ir tik slikti?!
28.11.2016 08:48 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
dreambig, mūsu attiecības tieši uzlabojās ar bērna piedzimšanu. Vairāk satuvinājāmies, un arī seksa ziņā nekas nemainījās,izņemot pirmo mēnesi, kamēr viss sadzija, un kamēr pieradām, pie pārmaiņām. Bet viss ir izmainījies uz labo pusi. Protams, puika jau liels tagad. (l)
28.11.2016 09:09 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
dreambig
Nav tik traki. Man tāpat kā yasmin- pirmais mēness protams veselības dēļ ir jāatturas, bet vēlāk nekādu problēmu. Pat interesantāk kā pirms tam, jo reizēm jāmeklē alternatīva gultai, kuru okupējis mazais. Asumu dzīvei piešķir :-D
28.11.2016 15:41 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
yasmin un nairalele man patiešām prieks lasīt Jūsu uzrakstīto :-P savādāk šajā forumā palasot komentārus un problēmas liekas, ka tā ir elle zemes virsū (t)
28.11.2016 15:48 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.10.2016
Man/mums gan līdz bērnam sekss bija vismaz pāris reizes nedēļā. Izņemot viņas īpašo laiku. Ka bijam stavoklī tad vispar viņas kāre palielinājās un ik dienu varējām ņemties pat vairakas reizes dienā... Pēc bērna piedzimšanas viss tikai pasliktinājās! pirmais... otrais menesis pēc dzimšanas sausā jo jasadzist un japierod pie jaunā režīma(ok, saprotu un respekteju to brīdi), bet tagad gadiem ejot gultas prieks vispār izdzisis kaut vai mazais jau sāk skolā iet.
JA paveicas tad viņa reizi mēnesī iedod... es kā nogribējies ātri beidzas un viss, ne īsta prieka ne bauda ne man ne viņai.... Kas šķiet arī viņā izraisa riebumu pret to, ka čik brik un viss, bet ko lai dara? Īpašás smērītes arī diži nav palīdzējušas. Mastorbācija ar nepalīdz, pat tieši pirms jo sajūtot viņas burvīgo ķermeni, nevaru novaldīt sevi.
Pēdējā laikā viņa sapošas un raujas ar draudzenēm Vecrīgas izklaides vakaros(protams saprotu ka nevar būt dzīvē tikai 4 mājas sienas un mes) bet pedejos menešos mani neviļ sajūta ka viņa meklē kādu traku, moš kaislīgu piedzīvojumu. Varbūt esmu greizsirdīgs un pārāk daudz mīlu, varbūt dēļ visa kas notiek/nenotiek mūsu kopdzīvē vairs nespēju neraizēties... Varbūt tā arī ir patiesībā un viņai ir slepenais 'princis uz zirga'... Es nezinu ko darīt, bet sajūta 25gados ir drausmīga. Esmu domājis visvisādi, neviens iznākums nav pozitīvs.
08.12.2016 11:13 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Miezis
Ja sieviete mīlējas daudz, tad arī vina mazliet "apnīk", nē, pareizi būtu teikt, tad Tu vairs nebūtu nogribējies. Tā kā viņa iegriež pati sevi. Neviens vīrietis nav nimfomāns, vīrieši tieši negrib sešas reizes dienā, tas ir stereotips. Nobody has time for that.
Tāpēc, ja ir biežs sekss, tad arī vīrietim nav/nesanāk tik ātri beigt, tad var paspēlēties ilgāk, pafantazēt visādas pozas, visādas rotaļlietas, sadegt sveces vai izkvēpināt istabu. Daudz ko var.
08.12.2016 11:23 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Fejumeitene, daudz ko var vienmēr, bet neizskatās, ka šajā gadījumā viņa vispār ir ieintresēta..
08.12.2016 11:30 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
vispār traki, ka 25 gados puisim ir tāda problēma :-|
08.12.2016 11:33 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
nicki
Pilnībā piekrītu.
a sieviete neatveras (cik banāli, bet patiesi), tad jāšķiras. Var, protams, pakonfrontēt ar pēdējo sarunu a la "Vai es esmu aizvien tik lielisks vīrietis, ka Tu mani gribi", bet, fakts, ka tāda saruna vispār nāk prātā, jau nozīmē beigas.
08.12.2016 11:33 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.12.2016
Tas ir tikai pārmaiņas process.....jo pēc bērna piedzimšanas nekas vairs nebūs kā agrāk.
08.12.2016 12:31 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Miezis123, bet kā ar sievietes baudu procesā? Viņa vispār tiek pie orgasma kaut kādā veidā, vai arī tas divu minūšu iekšā-ārā ir tas, kas viņai būtu jāgrib, un viss?
08.12.2016 13:26 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
jo pēc bērna piedzimšanas nekas vairs nebūs kā agrāk
Pirmos mēnešus pēc bērna dzimšanas noteikti nekas nav tā kā agrāk, pēc tam pāra attiecībām vajadzētu atgriezties iepriekšējā kvalitātē, pie tā ir jāstrādā.
08.12.2016 14:20 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.10.2016
Jā, kad agrāk bieži ņēmāmies un biju apmierināts seksa jomā tad pie sevis kamer to darīju spēju nokontrolēt un pagaidīt to īsto momentu... ehh tie tik bij laiki...
Rowan jau kopš laika sākuma, 'viņas' labsajūta man nozīmē vairāk par savu. Ir bijusi gadījumi pirms bērna ka man pietika ar emocianālo gandarījumu, ka redzu cik labi viņai ir.
Šajos gados esmu centies visādi pat meiğinājis ieviest pikantas rotaļlietas gultā, nesekmīgi viņa visas manas idejas atgrūda. Es vienmer pec sevis ja protams vina atlauj tālāk ir pirkstiņi... Ir arī bijusi tādi nebaudāmi brīži - tev bija, pietiek liec man mieru tagad...
Kā jau minēju savā tēmā, esmu runājis, prasījis kas pa lietu, vai ir kāds cits - viņas atbilde, ja būtu kāds cits tad es te nedzīvotu(dzīvoju pie viņas) Kaut gan pedejo menesu laikā kļuvusi noslēpumaina - nomainījusi telefonam paroli, kā arī vienmēr uztur ciešu aci uz telefona lai nemeiğinu ložņāt.
Nav jau tā ka nīstam viens otru kad tiesam butu jaskirās, ir savi mīlestības pilni momenti, bet kā es izpaužu savu mīlestību uz āru tā viņa sāk pukoties uz mani sakot kā man var patikt tās ņuņņu lietas, lai eju paraudāt spilvenā vai lai eju trīs mājas tālāk(žargonvalodā) Nevis pasaka paldies ka centos, ka es pats staigāju ar saplēstām biksēm, bet izvēlos nopirkt un sniegt rožu pušķi ar kādu saldumiņu viņai...
08.12.2016 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Haa, lasīju to Mieža daļu, kas ir par viņu pašu, un pilnīgi likās, ka zinu vīrieti, kurš to raksta, tikai tālāk lasot par sievu, sapratu, ka nav īsti tas pats, man zināmais arī vecāks. Bet Miezis precīzi aprakstīja tā vīrieša sajūtas, kurš ar mani dalījies info par šo tēmu. Tā ka gandrīz precīzi tiem pašiem vārdiem. Gribēju tikai ierakstīt, lai pateiktu, ka tāds viņš nav viens un tāda problēma pastāv.
Vairāk par tēmu man nav ko teikt, jo man nav bērnu.
08.12.2016 21:40 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Kā tas vispār ir 3 mēnešus negribēt? :-O tas par to mieža tēmu.. :-|
08.12.2016 21:49 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Miezim - tas, kas notiek ar tavu sievu galīgi nav labi. No pašas pieredzes - tu viņai esi pieriebies (visdrīzāk sagājāt kopā un bērnu radījāt krienti par agru).. sīkais ir uzsācis skolas gaitas, līdz ar to, sava veida brīvība ir. Zina, ka tu ar sīko pasēdēsi, tādēļ arī ballītes sāk palikt aktuālas. Viņai otra jaunība iestājusies! Pat nezinu vai un kā var kaut ko vēl saglābt.
08.12.2016 22:02 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Sissi a kapec lai negribetu? Iespejams mieza gadijumaa ir pecdzemdibu depresija iespeejams nevar ne izguleties ne veltit laiku sev . Berna audzinasana ir fizisks un morals nogurums, protams, atkarigs no individuala. Vienam gribas 24/7 citam pietiek reizi menesi citi gadiem avr izdzivot bez intimas tuvibas.
09.12.2016 01:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu jau nu jau..nevajag izteikt tik skalus apgalvojumus, ka sievai virs noriebies. Lieta tada, ka cilveks pie visa ar laiku pierod un ta jau sak skist ka norma. Un tu vairs nezini no kura gala problemai klat kerties, ta ari dzivo kamer vienam apnik pavisam.
09.12.2016 07:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits