Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VĪRI PAR DĀMĀM. MEITENĒM NELASĪT UN NEKOMENTĒT!

 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Labvakar, Cosmo vīri!
Piereģistrējos, lai apjautātos un padiskutētu par atsevišķiem jautājumiem, kuri allaž interesējuši attiecībā uz latviešu meitenēm un attiecībām.
Tā teikt, vīru sarunas, kurās varam kā vīrs ar vīru aprunāties.
Tātad man ir sekojoši jautājumi:
1. Kāpēc sievietes inteliģences un gudrības ziņā atpaliek no vīriešiem, un vai tur tomēr kaut ko nav iespējams mainīt? Zinātniskā izpēte apstiprina šo faktu un, godīgi sakot, mana dzīves pieredze arī par to liecina.
2. Jaunākie publicētie dati, kas ietver daiļā dzimuma analīzi tautību griezumā, ierindo latvietes visai zemā vietā gan intelekta, gan vizuālās pievilcības rādītājā. Par to biju mazliet pārsteigts, jo, lai arī nekad neesmu uzskatījis, ka latvietes ir ļoti simpātiskas, tomēr atrašanās vieta vienā no pēdējām vietām mani pārsteidza.
3. Kas ir Cosmo čalotājas? Sev zināmo sieviešu vidū nevienu nepazīstu. Kad jautāju, kas tās varētu būt, man apkārt esošās sakarīgās sievietes teica, ka, visticamāk, tās ir sievietes ar kompleksiem, problēmām, iespējams, tādas, kuras nevēlas atklāt savu vizuālo skatu, tāpēc cenšas sevi pierādīt virtuālā vidē.
Vīri, padiskutēsim! Kāds ir viedoklis?
Arvils.
23.11.2016 21:31 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
1. Nezinu, kāpēc, bet - atpaliek. To ir ievērojuši jau labi sen - pat reliģijas par to runā. Ja kāda Tev apgalvo pretējo, nu, vienkārši - lai papēta lietas sev apkārt un noskaidro, kas tās pirmais izgudrojis? Varu garantēt - 99,...% būs vīrieši.
2. Par fizisko pievilcību - nezinu. Vienīgais, ko zinu, - igaunietes vispār skaistas neesmu redzējis, tai pat laikā ukrainietes ir galvas tiesu pārakas par latvietēm.
3. Kas tusējas šeit, - arī nezinu. Vienīgais, ko diezgan droši varu teikt - wannabe visgudrākās - noteikti.
03.12.2016 23:44 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Cosmo vīrietis izveido diskusiju Cosmo večiem, lai tie var vīru valodu runāt, SKAIDRI UN GAIŠI norāda- dāmām nelasīt un nekomentēt!

Tas būtu pierādījums, ka tas vīrietis ir baigi gudrais? Izveido diskusiju sieviešu barā, brīnās, ka sievietes reaģē - tā būtu gudrības pazīme? Tas man atgādina gaili, kas vistu barā dzied uz komposta kaudzes un brīnās, ka neviens cits gailis neatsaucas, bet vistas apkārt kladzina. Protams - viņš taču ir vienīgais gailis kūtī!
26.11.2016 09:38 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Protams, no otras puses situācija ir saprotama un loģiska. Visiem zināms, ka pievelkas pretpoli. Acīmredzami dabā tā arī iekārtots, ka vīrietim patīk sieviete un savā ziņā tas saistīts arī ar atšķirībām prāta attīstībā. To apliecinās ikviens antropologs.
25.11.2016 23:11 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
iemet šeit kārtīgus argumentus ar avotiem

Manuprāt, pats labākais avots ir šis raksts un diskusija pie tā.
Proti: Cosmo vīrietis izveido diskusiju Cosmo večiem, lai tie var vīru valodu runāt, SKAIDRI UN GAIŠI norāda- dāmām nelasīt un nekomentēt!
Bet kas notiek? Diskusija pārvēršas par dāmu čalošanu! Pilnīgs pierādījums ir galdā!
25.11.2016 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju un komentēju!
25.11.2016 00:01 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Arvil, pakustini savas neesošās smadzeņu šūnas un iemet šeit kārtīgus argumentus ar avotiem, citādi Tavs neesošais intelekts lien pa visām malām laukā. Kad atbildēsi uz jautājumiem, ko Tev pārējie foruma dalībnieki uzdevuši, norādīsi avotus un faktu patiesību, tad uzskati, ka cīņu esi uzvarējis.
24.11.2016 23:35 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Arvil, smadzenes domāt netraucē?

:-D:-D:-D
Vai šis nav pierādījums manā topikā ietvertajai domai?
24.11.2016 23:29 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Arvil, smadzenes domāt netraucē?:-D
24.11.2016 23:24 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Redzi, arī Tu šeit netieši norādi, ka sievietes ir zemāka intelekta nekā vīrieši, jo Tu taču mani par tādu uzskati ...

žēl, ja Tu to saprati, es domāju, ka Tu troļļojies lai kas arī tur būtu otrā galā.
Tu izlasi, bet interpretē visu tā, kā Tev galvā ir iegrozīts.
Tavs pasaules skatījums atšķiras no citu skatījuma un nebūt nav pareizs vai nepareizs, tikai savādāks.
Es uz provokācijām nepavelkos, domā ko gribi...
24.11.2016 23:17 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
es arī šaubos vai esi vīrietis. Man šķiet, ka sieviete...

Redzi, arī Tu šeit netieši norādi, ka sievietes ir zemāka intelekta nekā vīrieši, jo Tu taču mani par tādu uzskati ...
Tādējādi jau pats esi devis/usi visas atbildes.
24.11.2016 23:08 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Klasiskā frāze, kad aptrūkstas argumenti. Šādi tiek atzīta sakāve diskusijā vai nespēja argumentēt un pieņemt pretējās puses taisnību un pārliecinošu uzvaru ar argumentiem. Tā nu tas ir un to arī visi saprot.

pamēģini atbildēt uz pusi vismaz no Tev uzdotajiem jautājumiem un tikai tad uzbrauc augumā, ka mums nav ko argumentēt, es neredzu nevienu atbildi no Tavas puses, kas ir argumentāta.
Galvā Tavas skaidas ir sabirušas un papūstas ar vēju ārā, es arī šaubos vai esi vīrietis. Man šķiet, ka sieviete...
bet tas tā, lai vai kā turies, arī Tev viss būs labi, un neizvēlies vieglāko ceļu - citu nolikšanu.
Ir tā, ka: Ja mēs meklējam citos visu laiku kādu vainu, kad atliek laiks viņus mīlēt? secinājumus izdari pats.
24.11.2016 23:05 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
ierosinu nevienam vnk neatbildēt, tas arī viss...
ar šādu cilvēku nekas nav runājams....

Klasiskā frāze, kad aptrūkstas argumenti. Šādi tiek atzīta sakāve diskusijā vai nespēja argumentēt un pieņemt pretējās puses taisnību un pārliecinošu uzvaru ar argumentiem. Tā nu tas ir un to arī visi saprot.
24.11.2016 22:56 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Bet kas tad? Nabadzība un atrašanās Cosmo čatā?

ierosinu nevienam vnk neatbildēt, tas arī viss...
ar šādu cilvēku nekas nav runājams....
24.11.2016 22:46 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Es runāju par faktiem un objektīvu realitāti, kas ir pierādīta.

Kur ir tavi fakti un objektīvā realitāte? Tev vairākas reizes prasīja norādīt atsauces.
tikpat labi es varu pateikt: “pēc pēdējiem zinātniskajiem pētījumiem visi vīrieši ir gudrāki par Arvilu”. Tas ir no sērijas - viena tante teica…
24.11.2016 22:44 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Nedz tu pats, nedz arī tavs viedoklis nevienu neinteresē.

Man nemaz nav viedokļa. Es runāju par faktiem un objektīvu realitāti, kas ir pierādīta. Par to ir diskusija.
24.11.2016 22:28 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nedz tu pats, nedz arī tavs viedoklis nevienu neinteresē.
24.11.2016 22:25 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
It kā bagātība un atrašanās saeimā norādītu uz cilvēka gudrību un intelektu..

Bet kas tad? Nabadzība un atrašanās Cosmo čatā?
24.11.2016 22:23 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ai tak pajoliņš kaut kāds
24.11.2016 14:30 |
 
Reitings 11
Reģ: 22.11.2016
PAR PEĻŅU INTERNETĀ Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts. Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem. 1.Solis - reģistrēties *pal* 2. Solis - Naudas pārsūtīšana. Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši: 1. [email protected] 2. Arvids.preimats@gmail* 3. [email protected] 4. robitaills@gmail* 5. roena55@gmail* 6. [email protected] 7. [email protected] 8. Livs555@hotmail* [email protected] [email protected] Uzmanību svarīgs mirklis!!! Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā. Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, *ment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi. 3.Solis 1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!! 2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs.
24.11.2016 11:34 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Lūdzu atsauces uz taviem faktiem,

es jau šo viņam jautāju, es arī vēlos redzēt tos pētījumus, savādāk sanāk "viena tante teica, ka arvilam ir maziņš draudziņš pēc pēdējiem pētījumiem un viņš to kompensē uzbrūkot sievietēm".
24.11.2016 10:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits