Darba pasākumi

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Meitenes, vai Jums vai jūsu vīriešiem arī ir darba pasākumi, semināri, visādi izklaides pasākumi piektdienas vakaros/sestdienās, kuros ir obligāti jāpiedalās? Vai tas ir normāli?
Man ir tādas dusmas uz savējo par šo. Pasākums uz divām dienām, ar vakariņām, viesnīcu, kaut kādas prezentācijas nākošajā dienā utt. Un šī nav pirmā reize, tādi pasākumi darbā ir samērā bieži, man tas kaut kā neliekas īsti normāli. Ok, darba laikā, bet kāpēc ārpus darba laika būtu noteikti jāpiedalās? Viedokļi?
11.11.2016 20:52 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Jā, darba pasākumi ir daudziem, parasti apmēram 2 reizes gadā. Ko tur visi dara ? Atbilde& dzer, izklaidējas. Obligāti tie nav , ja tajos plānots tikai atpūsties.
12.11.2016 14:30 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Bet lielākā daļa brauc, jo kolēģi kā nekā un vajag uzturēt labas attiecības.
Ziņu arī tos, kuri tur buhā un ārdās, bet tas atkarīgs no katra paša
12.11.2016 14:31 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Meitenes, jums pašām patiktu ārpus sava darba laika strādāt? Bieži tā darāt? Ja jā, tad žēl.:-|
Reāli tās ir virsstundas, un nav nozīmēs, kā to sauc - teambuilding vai darba pirts. Tas nevar būt obligāti. Darba līgumā ir atruna, ka darbs ir 40 stundas nedēļā, un viss, kas ir pāri - tās ir virsstundas. Man, piemēram, darbs nav visa dzīve, bet tikai tās 40 stundas, kuru laikā es savu darbu daru godprātīgi, ievērojot darba līguma un amata apraksta nosacījumus. Viss pārējais ir ģimenei, draugiem un sev. Kāpēc man būtu jāatrauj laiks ģimenei vai draugiem, tikai tāpēc, lai apmeklētu darba pirti. (t) Kolēģi un darbs nevar būt svarīgāks par ģimeni un mājām. Es pilnīgi saprotu autori. Un, nē, tas nav īsti normāli. Ja nu vienīgi ļoti labi maksā un uz šo pasākumu rēķina iedod brīvu kādu darba dienu (ieskaita darba laikā).
12.11.2016 14:40 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Un, cik saprotu, autore necepās par to, ka draugs pasākumos dzer vai laiž pa kreisi. (t) Kur tas tika izzīsts no pirksta, tiešām nesaprotu.
Autores problēma, ja nekļūdos, ir tajā, ka darbs atņem laiku no kopā būšanas.
12.11.2016 14:42 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Draugs gadu strādā tagadējā darba vietā, tikai 1x viņam ir bijis darba pasākums ar palikšanu pa nakti citur.
12.11.2016 14:51 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Bordo, tas sākumā par laišanu pa kreisi man likās prikols, lai pakaitinātu. :D
Tā jau tas tīri, lai saliedētu kolēğus, protams, neviens nevar spiest braukt, bet kā pēc tam kolēği reağēs un ja cilvēkam tas ļoti svarīgi, tad nekas cits neatliek.
12.11.2016 15:00 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Bordo, nu nav visiem darbs 40 h stundas nedēļā, un nav visiem klasiskais darba laiks pirmdiena - piektdiena, no 9:00 līdz 18:00. Mans draugs strādā pie projektiem. Ir reizes, kad viņš strādā 6 stundas dienā, bet gadās arī 10 h dienā, un reti, bet gadās pastrādāt arī brīvdienās. Bet viņam patīk viņa darbs, un viņš labi nopelna. Un pāris reizes gadā es ļoti labi spēju atpūsties arī bez viņa. Ja tā būtu bieži, es saprastu, bet autores gadījumā tās ir 2 reizes pusgadā. Vai tiešām daudz?
12.11.2016 15:14 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Man, piemēram, darbs nav visa dzīve, bet tikai tās 40 stundas, kuru laikā es savu darbu daru godprātīgi, ievērojot darba līguma un amata apraksta nosacījumus. Viss pārējais ir ģimenei, draugiem un sev. Kāpēc man būtu jāatrauj laiks ģimenei vai draugiem, tikai tāpēc, lai apmeklētu darba pirti.
Man atkal žēl Tevi, ja Tu uzskati, ka kolēģi nekādā gadījumā nevar būt draugi. :-| Vai nu esi antisociāla, vai arī strādā kopā ar pilnīgi citas paaudzes cilvēkiem, ka tā? Man ir ar daļu kolēģu ir koleģiālas attiecības, ar citiem - labas draugu attiecības. Mēs tomēr darbā pavadām tik lielu laiku savas ikdienas, ka liekas pašsaprotami, ka lielai daļai cilvēku darbā būs vismaz kāds tuvs kolēģis, kas pamazām iekļūs draugu līmenī.
12.11.2016 15:54 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.11.2016
Sveika!
Ir gan darba semināri, gan team-building + neoficiālie Vecrīgas vakari, bet vairums gadījumos tas nav obligāts apmeklējums, un tās mērķis ir saliedēt komandu(kaut gan vairums nāk uz šiem pasākumiem tīri ēst un dzert :D ).
Strādāju kompānijā, kur kolēģi IR mani draugi arī ārpus darba vides, tāpēc šiem pasākumiem ir pavisam cita nozīme :)
12.11.2016 16:34 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Jēziņ, meitenes, vai jums tiešām šķiet normāli tā vienkārši ņemt un apsaukāt cilvēku par histēriķi un novēlēt, lai viņas vīrietis mūk no viņas pa gabalu? Man šķiet, ka te vispār galvenā doma ir par to - cik tas ir normāli, ka darba pasākumi, kas notiek vakaros, naktīs un brīvdienās, var būt obligāti.
Es piedalos aptuveni 50% kolēģu pasākumos - gan vadības rīkotajos, gan tādos, kur paši savācamies un dodamies atpūsties uz kādu bāru vai pie kāda uz mājām. Jā, tas ir normāli. Vīram pret to nav iebildumu (bet tas arī nenotiek bieži). Bet vienu reizi es gan pastrīdējos ar sekretāri, kuri izsūtīja e-pastu par to, ka sestdienā rīkotās sporta spēles ir obligātas un tiks piefiksēts, kas ierodas, kas neierodas un tiem, kas neierodas - būs sankcijas. Lai arī tas vairāk bija kā joks, bet toreiz viņa dabūja dzirdēt skarbus vārdus no daudziem :) Ja darba līgumā ir noteiktais darba liks (piem, no 9:00- 18:00), tad darbs nevar sestdienas pasākumu pasludināt par obligātu, neatkarīgi no tā, vai grasās par to maksāt vai nē.
12.11.2016 16:40 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Mēs tomēr darbā pavadām tik lielu laiku savas ikdienas, ka liekas pašsaprotami, ka lielai daļai cilvēku darbā būs vismaz kāds tuvs kolēģis, kas pamazām iekļūs draugu līmenī.

Tas ir pavisam kas cits. Ir dažī kolēģi, kas ir kā draugi un ar kuriem ir ārpusdarba attiecības, bet tie ir pasākumi, kurus organizējam paši. Par pārējiem-man galīgi neinteresē kaut kāda saliedēšanās ar viņiem, dažādas paaudzes, uzskati, intereses, raksturi...
12.11.2016 16:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits