Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neliela darba problēma

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Pietiekama tēma, lai izveidotu atsevišķu tēmu... Varbūt kāda citai arī noderēs...
Priekšniekam tāda mode - lūdzās, lai darbu padara tā saucamie viņa "līderi", es nezinu, ko tie "līderi" dara, jo algu viņiem nesamazina un tāpat viņi paliek labākie, bet tas darbs vienmēr pēdējā brīdī nonāk līdz manim, un tad kā tādā konveijerā manī met iekšā līderu nepadarītos darbus.
Tas ir stulbi, jo reāli tie darbi nebija steidzami!!! Tad es steidzos jo man saka - ātrāk ātrāk, pieļauju kādu kļūdu un man saka, ka esmu vainīga.
Kura dos labāko padomu - kā kļūt par līderi?
09.11.2016 09:46 |
 
Reitings 236
Reģ: 06.04.2015
Pastāsti darba pienākumus, cik ilgi strādā, kas zina, ka tev visu uzkrauj?
09.11.2016 09:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Dari savu darbu, kad tev kàds grūž virsū savu nepadarīto darbu, saki, , ka tas darbs tika dots vinjam un vinjam par to maksà algu. Tad arī priekshnieki pamanīs, ka tos darbus agràk darīji tu.
Es LV stràdàjot ljoti àtri dabùju paaugstinàjumus, jo kad kolègi mèginàja grúst man virsú savus darbus, jo redz vinji augstàkà amatà, bet nav laika/neprot/problèmas ar valodu - es vnk nenèmu, citreiz ar kàdu stulbu jautàjumu gàju pie priekshnieka, lai paskaidro- patiesībà vnk paràdot, ka to daru es, citreiz vnk pateicu, ka man arī nav laika un vnk nedarīju, jo jàatskaitàs bija tam, kam darbs uzdots- tad nu sapulcè tas cilvèks gaidīja no manis visu izdarītu, es vnk atbildèju,ka tas tachu nebija man uzdots.
. Tiesa tà es izrīkojos tikai ar 2 kolègiem, kas man riebàs. Drīz dabùju augstàkstàvoshu amatu un vienu no vinjiem atlaida, otru pazeminàja amatà, jo beidzot visiem atvèràs acis, ka tie neko nedara, tikai sanjem naudu par to, ko dara citi :)
09.11.2016 09:59 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Mums darbs sastāv no projektiem. Es pati dzirdu, kā prasa citiem un tad pēdējā dienā - dingidngind - protams, tas darbs ir pie manis (e)
09.11.2016 10:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits