Thin, Fat or Healthy?

 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Materials diskusijai.
Savaa pietiekoshi garajaa maratonaa peec savas idealas formas ir sanacis redzet loti daudz citu svievieshu apaksvelas bildes, lasiit krititiku par savu kermeni, slavas dziesmas par citu idealajiem kermenjiem un fantastikas zhanra romaanus par savu idealo formu kaut kad naakotnee. Shis video drusku aizkeera, jo taa autors par pievilciigu atziist daudzus kemenjus ko sievietes uzskatiitu par sameeraa resniem un ja cosmo kaada no shiim meiteneem atlautos ievietot savu foto, vinja tiktu nolamaata par resnaako un rijiigaako cuuku pasaulee.
https://www.youtube.com/watch?v=8WzEWEqtzcU Cik man ir sanaacis runaat ar viirieshiem par sievieshu figuuru, un tas ir sameeraa maz, tad vinju viedoklis ir visai liidziigs kaa shii video autoram.
Vai mees sievietes gadijumaa necenshamies buut tievaakas nekaa tas patiesiibaa ir vajadziigs?
09.11.2016 00:51 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
90% no video redzeetajaam manaas aciis ir ja ne resnas, tad stipri uz smago pusi gan.
09.11.2016 11:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
a SHAPE modele man nepatik, nevis nepatik, jo var redzet, ka veseligs augums, bet es vienkarsi priecajos, kam ir formas un slaids viduklis.
Es nesapratu. Tu tagad saki, ka bildē redzamai personai nav slaids viduklis un viņai nav formas?
09.11.2016 12:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!