Pēc 30...

 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Jau pāri 30, bet lai kā gribētos, bērnu nav, nopietnu attiecību nav, ir labs darbs, mīļš suņuks, draudzenes un ballītes. It kā jau nesūdzos, bija attiecības ar vīrieti, kuram ir bērni, bet kopš tas viss pajuka, atkal jūtos kā neveiksminiece, kurai jau pāri 30, bet ne ģimenes, ne attiecību nav. Skatos apkāŗt un prātoju, kas ar mani nav riktīgi?
08.11.2016 14:53 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniek
Es neredzu neko aprobežotu tajā, ka gribēju ģimeni un bērnus tad, kad citi vēl tusēja apkārt.
Katrā ziņā jauki, ka jūsu vēlmes un iespējas sakrīt. :)
Dēlīši on
Es nevienam ar pirkstu nekratu. Bet es to esmu izdzīvojis un man ir 2 bērni. Un kā jau teicu, ja būtu jādzīvo otrreiz es gribētu viņus pirms/uz 25 gadiem. Parunāsim par šo jautājumu pēc 10 gadiem. :)
08.11.2016 22:42 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Hahha, Delusion sorry, tas dēlīši on bija autocorrects. :D :D
08.11.2016 22:44 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ja vairak par vienu bernu neplano, tad jau principaa nav starpiibas kada vecumaa piedzemdee, bet ja piedzemdee 30+ pirmo un tad saproti ka gribetos vel vismaz divus tad ir kaa ir, jo starp mazuljiem ir vajadziiga pauze, ja grutniecibas laikaa daudz moka nelabumi un nogurums, tad pauze ir vajadziiga jo garaaka, lai pirmais berns paaugas un ir pusliidz patstaaviigs. Kaut kad pa beernu starpai vel jaagriezhas darbaa, lai vispaar no aprites neizkriiti. Energija uz vecumu arii vairs lielaaka nepaliek, pats ar bernu un darbu paliec tikai aiznemtaaks. Novilkt pirmo beernu liidz peec 30 gadu vecumam nav tas labaakais plaans, ja blakus ir iistais partneris. Ja shii partnera nav, tad jau protams negulsies apakshaa zem pirmaa garamejoshaa vaislinieka, tad neko dariit.
P.S. Iespeejams es kljuudos, bet cik esmu noverojusi tad taadaa situaacijaa kaada ir autorei nonaak divu tipu sievietes- "pareizaas" dievgosninjas, kuras klausa mammu, teeti un omiiti un neiet uz randinjiem kameer nav treshais magistrs kabataa un "labs" darbs un sievietes kuraam neviens viirietis nav gana labs un atgruuzh jebkuru kursh tuvojas, jo lepnums neljauj savu tel nr. iedot.
08.11.2016 23:02 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Caloo- Jā, tajā nav nekā aprobežota. Aprobežotība ir tajā ka tu uzskati ka tie cilvēki kas vēl tajā vecumā gribēja tusēties apkārt, ir mazāk nobrieduši par tevi, vismaz tā to var noprast pēc taviem komentāriem. Lūk tā jau ir aprobežotība, jo ne jau attiecibas vai gimene norada uz kaut kādu prāta attistību. Tā var domāt tikai loti aprobežoti cilvēki, kuriem ir tikai viens pareizs dzīves modelis....
08.11.2016 23:02 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniek
Tu pārmet man kategoriskumu, bet izlasi pats savu komentāru. :D :D
Un jā, vīrietis kurš 30 gados vēl tusē apkārt nav nobriedis. Ja Tev tā neliekas - fine, man nav Tevi jāpārliecina. Varam palikt katra pie savām domām.
08.11.2016 23:11 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Caloo- Izlasīju un? Kur manā komentārā ir kategorisms?
Nav nobriedis kam? Bērniem? Jā, protams, bet domāju ka viniem ne tikai tas ir iemesls kādēl tajā vecumā tos vēl nevēlas.
Grūti sarunāties ar cilvēku, kurš uzskata ka ja 30 gados tusējas tas ir nenobriedis un tas kurš jau 28 to vairs nedara peksni baigi "nobriedis" ir. Tā vietā lai uzskatītu ka abi varianti ir nobrieduši un vispār ne jau tas nosaka cilvēka prāta briedumu ;) Žēl ja tu vērtē pēc tik absurdas skalas.
08.11.2016 23:25 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Te izskanēja viedoklis, ka 25 - 30 gados vēl griboties izbaudīt jaunību un neveidot ģimeni. Kā, konkrēti, to saprast? Visbiežāk tas notiek tādējādi, ka katru mēnesi maina savus partnerus. Un rezultātā te katru nedēļu lasāmas gaudu tēmas par tiem "sliktajiem" puišiem.
09.11.2016 03:28 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Skudrulācis, piekrītu.
Nē, ap manu vecumu vairs nav labi skraidīt apkārt un ballēties, bet gadās. Kaut būtu laimīgāka, ja būtu attiecībās. Un jā, bio pukstenis tikšķ bez atpūtas.. bēdīgi..
09.11.2016 04:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniek
Caloo- Izlasīju un? Kur manā komentārā ir kategorisms?

Ja Tu nespēj to saskatīt, tad Tev jāmācās lasīt, nerunājot jau par saprašanu. :)
Par tēmu, atkārtošu vēlreiz - vīrietis, kurš 30+ gados vēl tusē apkārt nav nobriedis (pieaudzis). Jā, mēdz būt izņēmumi - profesijas (piem. jūrnieks), apkārtējās vides (nav apkārt sieviešu :D), pārliecības (gejs, sieviešu nīdējs) vai kādu citu iemeslu uzspiesti. Bet kopumā ir lūk tā.
Ja reiz šis uzskats ir tik aprobežots, paskaidro man kā izpaužas šādu apkārt tusētāju "nobriešana"? Ar kuru brīdi viņi tādi skaitīsies? Vai 40 gadnieku, kurš nevienu krupīti nepalaiž garām nenobučojis un kura dzīve sastāv no darba un tusiņiem var saukt par nobriedušu personību? Ja Tu parunāsi ar tādiem tad absolūti lielākajā vairumā gadījumu viņi nav īsti riktīgi. :D
09.11.2016 09:11 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es jau senāk rakstīju, ka tā tusēšana ir personības, nevis vecuma īpatnība. Cilvēks ar vecumu pēc būtības nemainās. Ja tusēja 20 gadu vecumā, tad daudz neatšķirsies arī vēlāk. Un, ja 35 gadu vecumā ir kārtīgs, tad bija kārtīgs arī 20 gadu vecumā.
09.11.2016 09:44 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man jau šķiet , ka tas viss ir atkarīgs no cilvēka un vispār no skatījuma uz dzīvi. Es nevaru , nemāku un negribu būt viena , man vienmēr blakus ir vajadzīgs patstāvīgs cilvēks , man visu mūžu nakšņošana vienai uzdzen šermuļus un es te nerunāju par 2-3 naktīm. Man ģimene ir svarīgāka par visu. Līdz ar to kaut kur dziļi zemapziņā tas vienmēr ir bijis primāri un it īpaši tagad es esmu tam pateicīga.
Veidot ģimeni , manuprāt, ir tāda pat pamatvajadzība , kā ēst un dzert , es zinu , ka liela daļa man nepiekritīs. Nekas mani nespārno tā , kā apziņa , ka es kādam esmu visa pasaule....
09.11.2016 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 2498
Reģ: 29.01.2009
Neredzu jēgu autorei stresot un uztraukties, no tā jau labāk nekļūs un vīrietis neuzradīsies. Vienkārši jādzīvo, jābauda dzīve un viss būs! Arī bērns būs, ja būs lemts. Bet nevajag tāpēc ņemt pirmo, kas pagadās, lai tikai uztaisītu bērnu.
Par vīriešiem, 30gadniekiem, runājot, galīgi nepiekrītu, ka līdz 30 gadiem jau jābūt ģimenei. Vīrieši nobriest lēnāk un tas ir normāli, ka tikai pēc 30 sāk veidot ģimeni. Vismaz es personīgi negribētu neko nopietnu ar vīrieti, jaunāku par 30.
09.11.2016 10:04 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Skudrulācis- Pilnigas mulkibas! Ir loti daudz gadijumu (pts prrsonigi zinu vairākus) kad cilveks ir bijis riktīgs tusetajs lidz saviem 30 gadiem un pec tam kluvis par mierigu gimenes cilveku.
Turklat tiem kas savos 20 gados ir bijusi baigi pareizie majas sedetaji,daudzi no viniem prc 30 tiesi sak non stop balleties vai pat klust par alkoholikiem,meginot atgut jauniba nokaveto. Tiesi tapec manuprat labak ir iztrakoties kamer esi jauns.
09.11.2016 13:19 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ziniet , kas man liekas dīvaini ? Tjipa tusēt var tikai brīvie ? Tiešām neviens nepieļauj iespēju , ka pārim varbūt ap 20 un viņi tusē un izklaidējas kopā ? Man jau šķiet , ka lielākā burvība attiecībās ir pieaugt kopā, nav jau jādzemdē bērni uzreiz un arī ne pēc gada un pat ne 5 , es pati piedzemdēju pēc 8 kopā nodzīvotiem gadiem , kad gribēju tad faktiski uzreiz arī paliku stāvolī , pirms tam bija labi kā bija. Es šķiet jau pēc pirmā kopā pavadītā gada zināju , ka tas ir mans cilvēks uz mūžu....
09.11.2016 13:25 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Caloo-Man loti interesē kas tad tavuprat ir nobriedis cilveks? Ja cilvekam ir attiecibas un vai gimene,tas uzreiz vinu padara par nobriedusu? Ceru ka tik sauri tu nedoma.
Manuprat briedumam nav pilnigi NEKADA sakara ar gimenes stavokli vai ballesanas biezumu. Man nobriefis cilveks saistas ar plasu domasu,kas saprot ka visa veida varianti un opcijas ir iespejamas un pipnigi normalas,nevis dzivo kaut kados ramjos. Tads kurs vienmer sapratis otra viedokli un neuzskatis ka tikai vina viedoklis ir tas pareizais. Tads kurs vienmer pastaves par saviem draugiem,vecakiem,gimeni. Kuram bus savi merki, kurus centisies sasniegt un nekad nepadosies, bus vienaldzigas citu domas par sevi. Tices tikai sev. Macisies no kludam. Tads manuprat ir nobriedis cilveks, ar gimenes stavokli vai ballesanas biezumu tur nav nekada sakara.
09.11.2016 13:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Turklat tiem kas savos 20 gados ir bijusi baigi pareizie majas sedetaji,daudzi no viniem prc 30 tiesi sak non stop balleties vai pat klust par alkoholikiem,meginot atgut jauniba nokaveto.

Vai tad visa dzīve iedalāma tikai divās galējībās?
Tiesi tapec manuprat labak ir iztrakoties kamer esi jauns.

Rīdziniek, ko, tavuprāt, nozīmē vārds trakot?
09.11.2016 13:48 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Nu padalies lūdzu - kāpēc viņi vēlāk sāk dibināt ģimenes, a? Vai tāpēc, ka viņiem visiem tā gribās, vai varbūt tāpēc, ka augstskolu pabeidz ar 1 kredītu, savu dzīvi iekārto ar vēl vienu, strādā galvu nepacēluši un nejūtas droši par savu spēju parūpēties par bērniem?

Variantu ir daudz, un "viņiem tā gribas" nebūt nav nekas neticams. Piemērs: vīrietis, 29 gadi. Parasts cilvēks, pa klubiem nevazājas, strādā labi atalgotu darbu. Jau trīs gadus ir kopā ar draudzeni. Draudzenei ir 25, viņa šobrīd studē maģistros, pēdējā kursā. Bērnus plāno pēc dažiem gadiem - draudzene vēlas vispirms iegūt maģistra grādu un pāris gadus pastrādāt. Abi kopā grib pirms bērna plānošanas arī iegādāties dzīvokli, kuram vēl jāpakrāj nauda. Jādomā arī par jauna auto iegādi. Viņi vēlas arī paceļot pa ārzemēm, aktīvi apmeklē dažādus pasākumus (ne naktsklubos). Ar mazu bērnu spontānu plānu realizēšana vairs nebūs tik vienkārša, viņi grib - jā, vēl pabaudīt jaunību, bezrūpīgu dzīvi :-) Paiet pāris gadi, viss rit uz priekšu. Bet attiecībās rodas problēmas, un galu galā pāris izšķiras. Un te nu viņš ir - nenormālais, neriktīgais vīrietis, kuram 31 gada vecumā nav ne ģimenes, ne bērnu, vai ne?
...
Kas attiecas uz kredītiem, daudzām ģimenēm ir hipotekārais kredīts, un tas viņus neattur no bērnu radīšanas. Gadījums, kad vīrietis 25 gadu vecumā pats savām rokām ir sapelnījis un sakrājis 80 000 dzīvoklim, ir drīzāk izņēmums, nevis norma.
09.11.2016 14:04 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
skudrulacis- nav protams, es tikai runāju par biežiem gadījumiem, tādēl nav viss tikai balts un melns, kā tev izskatās, kipa ja cilvēks ir tusētājs jaunības gados, tad tāds būs visu mūžu, tās ir pilnigas mulkības.
ko, tavuprāt, nozīmē vārds trakot?

To arī nozīmē. Baudīt dzīvi ar trakām spontānām idejām, ballēties līdz rītam, neispringt uz nākotni, rīkoties spontāni, pielaut vienu klūdu vairākkārt (jaunībai tas piederas) pamēgināt vis kaut ko jaunu un arī nedaudz traku, viss kas piestāv vecumam līdz 30. :)
09.11.2016 14:09 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Caloo, pēc statistikas, jo jaunāki cilvēki apprecas (20-25), jo lielāka iespēja, ka laulība tiks šķirta. Tā tas vienkārši ir. Vienlaikus, tikai fakts, ka apprecas 35 gadu vecumā negarantē stabilu laulību, bet statistika šādam pārim ir daudz labvēlīgāka :-) .
09.11.2016 14:27 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
+++ raven. Tas arī fakts.
09.11.2016 16:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits