Faux fur

 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Meitenes, ko jūs domājat par mākslīgo kažokādu? Vai jums ir kāda jaka, mētelis vai veste no mākslīgās kažokādas? Patīk vai nepatīk? Vai arī uzskatāt, ka tad jau labāk nopirkt īstās kažokādas apģērbu?
Piemēram, vietā, kur es dzīvoju, īsto kažokādu uz ielām neredzu, bet mākslīgo - gan. Un man patīk kā izskatās, ja tā mākslīgā kažokāda izskatās kvalitatīva.
03.11.2016 12:41 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Ja salīdzina mākslīgas un dabīgās kažokādas jaciņu ražošanu, tad, izgatavojot mākslīgo, nomirst vairāk dzīvnieku vides piesārņojuma dēļ. Bet šo faktu parasti cilvēki ignorē.
03.11.2016 18:35 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Gribētu es sev kažoku ar kapuci :* :* :* tie ir vienkārši waaaau cik skaisti
Man vienalga īstais vai mākslīgais - galvenais, ka silts un kvalitatīvs.
Tās, kuras te saka - īsto ādu nekādā gadījumā, nu nezinu - mēs taču apavus, makus bieži nēsājam no ādas, ēdam galu galā to pašu gaļu un vispār tā tas dabā ir iekārtots - Lielākie apēd mazākos (gan tiešā gan pārnestā nozīmē) agrāk medīja un tagad medīs, gan prieka pēc, gan kažokiem, gan pusdienām.
03.11.2016 18:53 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Labprāt iegādātos kvalitatīvu mākslīgās kažokādas kažoku, bet tiešām kvalitatīvu vēl nēsmu atradusi,tādu kas patiktu un nebūtu nenormāli dārgs... manuprāt mākslīgie kažoki ir ļoti ok, sevišķi krāsainie...dabīgo kažoku katru otro sezonu nemaina...tādēļ nekad nepirktu neparastas krāsas....mākslīgo gan...
03.11.2016 18:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man tie mākslīgie kažoki šķiet tikpat bezjēdzīgi kā elektroniskās cigaretes :D Ļoti patīk dabīgā manta.. piemēram, skaistuma vārdā upurētās ūdelītes (l) :D
03.11.2016 19:01 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
vispār tā tas dabā ir iekārtots - Lielākie apēd mazākos
Tu esi lielāka par ziloni,degunradzi vai grizli lāci? :-O
03.11.2016 19:16 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Mēnesnīca, nu tas bija domāts pēc iespējām, cilvēkiem ir inetelekts un ar sava prāta palīdzību viņiem ir iespēja būt stiprākiem par tiem visiem un vēl citiem dzīvniekiem.
Jā, tīri plikām rokām nav spēcīgāki, bet viņi var izdomāt ieročus, slazdus un visu citu, lai to tavu grizli lāci nomedītu.
03.11.2016 19:20 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Tu esi lielāka par ziloni,degunradzi vai grizli lāci?

Nav lielākā. Tāpēc arī stipri šaubos, ka ziloni viņa ēd.
03.11.2016 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Will vegan shoes, man ir zābaki līdzīgi timberland boots, nemaz nepateiksi, ka tie ir vegāniem draudzīga alternatīva.:-D Es tiešām nesaprotu, kādas problēmas var rasties atrast siltus apģērbus ziemai vai aksesuārus, bez beigtu dzīvnieku valkāšanas.
Blackqueen - es gribētu redzēt, kā TU kaut ko nomedītu, tiešām.:-D
03.11.2016 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Neatbalstu dabīgo kažokādu, mēs nedzīvojam vairs paleolaika apstākļos, kuros bez tās šajā klimatā nevarētu izdzīvot. Pie tam man visi tie dabīgie brūnie, melnie, bēšie, baltie kažoki konkrēti "nes" pēc kaut kāda Daugavpils tirgus un liekas ārprātā bezgaumīgi.
Tāds mākslīgais, kādu autore ielika bildē, jau ir ok pa manai gaumei (uz citiem, manā stilā neder).
03.11.2016 20:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Nekad mūžā (jā, šis gan ir gadījums kad es saku nekad) es nenēsātu īstas kažokādas vestes/mēteļus/kažokus. Nē, nē, nē, man tas liekas visai šausmīgi.
Man ir faux fur vestīte brūnā krāsā. Nu ļooti patīk!
03.11.2016 21:01 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
andie, ir forsi un erti tie zaabacini no Wills vegan? Ilgi uz viniem skatos, bet druscin raustos, jo vinu biker boots bija baiga vilsanaas, neerti un cieti, pilnigi nieievalkaajami..:-(
03.11.2016 22:47 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Man patīk augstas kvalitātes mākslīgā kažokāda. Un lai arī cik silta īstā kažokāda nebūtu, man ir tik dīvaina sajūta, ka esmu uzvilkusi cita dzīvnieka ādu. Tāda sajūta ka līķis uz pleciem būtu. Un es nezinu, ar ko ādas apavi atšķiras, bet ar tiem tāda sajūta nav. Viss galvā. Nu bet kažoku nekad sev nepirkšu
03.11.2016 23:07 |
 
Reitings 48
Reģ: 27.10.2016
Tas apgalvojums, ka siltas drēbes ir veidotas no dzīvniekiem un mums vajag siltas drēbes neiztur kritiku. Paskatieties uz to jaķeli diskusijas pirmajā bildē, iedomājaties, ka tā ir nevis mākslīgā, bet īstā - nu vai atrodiet googlē īsto šāda veida jaķeli. Un tad padomājiet, cik grādiem kaut kas tāds ir domāts. Baidos, ka jebkura, gan īsta, gan mākslīga, mūsu laikapstākļos, kad gandrīz nekad rudenī un ziemā nav sauss, bet līst vai snieg, liks tā valkātajai izskatīties pēc slapjas (īstās vai mākslīgās) vistas. Šādas jaķeles ir domātas tikai modes nolūkiem, nevis siltumam.
Par cita veida jakām, apaviem, ir daudz siltu alternatīvu, kas nav no dzīvniekiem.
03.11.2016 23:39 |
 
Reitings 48
Reģ: 27.10.2016
Turklāt mums gandrīz vairs neeksistē auksta ziema. Pāris dienas ir lielākais -20, kādu nedēļu, divas no visas ziemas ir -padsmit grādu, viss pārējais ap nulli vai maziem mīnusiem. Jādomā,kas jums ar veselību darās, ja pie tik siltas temperatūras tik nenormāli salst.
03.11.2016 23:40 |
 
Reitings 48
Reģ: 27.10.2016
Man tie mākslīgie kažoki šķiet tikpat bezjēdzīgi kā elektroniskās cigaretes Ļoti patīk dabīgā manta.. piemēram, skaistuma vārdā upurētās ūdelītes

Šis ir drausmīgs viedoklis (skaistuma vārdā nēsāt līķus? jādomā, kas svarīgāks - vizuālais skaistums vai morālais, ētiskais. es tomēr priekšroku dodu otrajam, turklāt, ja otro lieliski var savienot ar pirmo, bet līķu nēsāšanu ar ētiku grūti savienot), bet vismaz patiess un neapelē pie kaut kāda mistiskā sala un salšanas.
03.11.2016 23:42 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Tad jau labāk lai nav nekāda, nekā mākslīgā.

Pamatosi arī?
Būs siltāk, kalpos ilgāk un ja rūpēsies, tad būs lietojama ilgus gadus.

Redz, katram tās vajadzības tomēr atšķiras. Varbūt arī labāk ir nopirkt dabīgas kažokādas kažoku, ja doma ir nēsāt ilgus gadus un bargā ziemā. Un pietam neitrālā krāsā. :-)
Manuprāt, mākslīgo kažokādu apģērbā plusi varētu būt tādi kā daudz interesantas krāsas un modeļi, viegls materiāls, var vilkt arī, kad nav dikti auksti. Es to saucu par mākslīgo kažokādu, bet prātā neasociējas ar kažokādu, bet gan ar vienkārši pūkainu jaku, mēteli utt. :-D
Paldies par atbildēm!
03.11.2016 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Choker- man ir ērti, sākumā ir stīvi, kā visi tāda tipa zābaki, ne ar ko neatšķiras no Timberland klasiskajiem.
03.11.2016 23:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Redz, katram tās vajadzības tomēr atšķiras. Varbūt arī labāk ir nopirkt dabīgas kažokādas kažoku, ja doma ir nēsāt ilgus gadus un bargā ziemā. Un pietam neitrālā krāsā.

Ja es pirktu kažoku, tad tieši tādam nolūkam lai ilgi kalpotu, nevis pavelkātu stila pēc un ietu tālāk pie nākamā drēbes gabala. Man tas tomēr būtu ar vērtību.
03.11.2016 23:55 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Getshitdone, kādam cilvēkam var būt auksti ziemā mākslīgās ādas apavos, bet kādam tieši tādos būs labi. Es, piemēram, esmu no tiem salstošiem cilvēkiem un nevēlos dabūt cistītu tikai tā iemesla dēļ, ka ādas apavi kādam liekas amorāli. Un ar veselību tam tiešām nav nekāda sakara. Un pagaidām ļoti liela daļa silto ziemas drēbju, kuras es esmu redzējusi, bija tieši no dabīgās ādas. Neredzu neko sliktu tajā, ka par pirmo prioritāti izvirzu savu labsajūtu un veselību. Ja tu jūties labi drēbēs no ādas aizvietotāja, tas ir tikai apsveicami, bet nevajag jau savu žulti izgāzt uz citiem cilvēkiem.
04.11.2016 00:05 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Bildē redzamā vairāk izskatās stilam, nevis funkcijai, kas domāta siltumam.
Ja patīk bieži mainīt drēbes, tad gan jau var ar mākslīgo izlīdzēties.
Tev jāapsver, kādiem mērķiem to gribi. No tā arī atkarīgs, kuru labāk izvēlēties.
.
Sev arī īslaicīgam laikam noteikti nepirktu mākslīgo kažoku, jo tas uzreiz ir redzams, ka mākslīgs, ātri zaudē izskatu, spīdumu, pufīgumu, saveļas (īpaši elkoņu un padušu rajonā, bet pie stūres arī jostas vietās rīvēsies). Tas līdzīgi, kā mākslīgi mati ātri zaudē dzīvīgumu. Ir redzēti tādi pieliekamie mati. Īslaicīgai nesāšanai tas netraucētu, bet man pašai nepatīk mainīt drēbes modes kliedzienu ietekmē.
Un galvenais - mākslīgais kažoks neelpo. Ja svīšana nav aktuāla, tad viss vēl ok, bet cik ir iets garām tādam mākslīgam veidojumam, uzreiz jūtama sviedru piedeva, pat cauri smaržām sit.
Ja tomēr nolem ko tādu pirkt, labāk tad vesti, lai piedurknes nenonēsājas, jo tās būs pirmās.
04.11.2016 00:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits