Fake somas, apavi, aksesuāri

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Ko domājat par viltojumiem, to pirkšanu un valkāšanu?
Personīgi priecājos, ka arvien biežāk lasu, ka muita tos iznīcina.
02.11.2016 15:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Pērku to kas patīk, kas izskatās izturīgs u.t.t. , bet kosmētikai 100% nē, nekad-beigās vēl sejas ādu noēdīs.:-(
Drebes mēru veikalos, nepērku zemo galu varu atļauties arī kko labāku, jo cik man zināms, pēc nostāstiem drēbes pēc 1x mazgāšanas var lidināt ārā. pērku to kas apmierina un ir tieši tas kas man vajadzīgs.(lieki skapi nepiekrāmēju nevajadzīgām lietām) :-P
Neesmu viena no tām šizīgajām kuras ņem kredītus, iekļūst parādos un dzīvo pāri saviem līdzekļiem lai tikai dabūtu nolāpītu somu par 100-1000€.
Ziniet, manuprāt labāk šādu naudu iztērēt atvaļinājumā aizceļojot kkur, un ļaujot sirdij un prātam atpūsties, nevis pirkt kko kas novelkāsies, nedod dievs kāds nozags vai pati pazaudēsi. nē paldies.
Dzīvē ir daudz citu lietu kur šādu naudu var izmantot lietderīgāk. (l)
02.11.2016 17:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Default, ir vismaz cerība, ka oficiālus brendus var izsekot - protams, ka būs izmantotāji, bet fake produkcija jau saknē ir nelegāla, sākot ar kaut vai plagiāta ideju.
Es pašreiz neatbalstu apzinātu fake produkcijas pirkšanu, bet, lai cik liekulīgi neizklausītos, nešausminos, ja kāds cits pērk.
02.11.2016 17:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Elizabetei vienīgajai ir gudra un izglītota cilvēka viedoklis. Citas meitenes laikam mucā augušas, kurā domā tikai par sevi!

Tu vari turpinat domat par citiem, es tapat domasu pirmkart par sevi.
I
02.11.2016 18:06 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Fake nepèrku un neatbalstu. Pèrku to kas patík un tikai orginàlu. Man ir 9 somas kuras var dažàdàm situàcijàm pieskañot, visas izñemot Armani Jeans àdas somu ir kvalitatīvu zīmolu.
Ja nevar atłauties MK,Versace,Gucci,LV,Bally,Celine,Chanel,YSL,Prada,Dior,Jimmy Choo,Burberry utml.zímolu somas,tad labàk pirkt vienkàršu bezzīmola somu nekà fake.
02.11.2016 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 251
Reģ: 17.04.2009
Apzināti nepirkšu Fake - pat ja izskatītos tāpat kā oriģināls, mani tāpat nepamestu apziņa, ka nēsāju lētu viltojumu.
Vienīgais kā reiz šodien second hand bodē uzgāju perfektu dūnu Moncler jaku. Izskatās fantastiski, pēc visām webā salīdzinātajām pazīmēm ir oriģināla, taču tāpat līdz galam nejūtos pārliecināta. Jebkurā gadījumā - jaka ir super kvalitatīva, silta un izskatās dievīgi. Izmetīšu no galvas to Moncler šilti un šoziem nēsāšu laimīga. :-D
02.11.2016 18:22 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Viltojumi ir dažādi , Fiore ieliktie tiešām briesmīgi lēti tigus varianti . Bet ir arī labas replikas , kur kvalitāte ir ne sliktāka par jebkuru citu somu tās pašas cenas kategorijā bez blingiem un uzrakstiem . Neredzu iemeslu , kāpēc nepirkt . Gribu un pērku un tam nav nekāda sakara ar lekšanu augstāk par savu pakaļu , bet gan to , ka mani uzrunā dizains un cenas -kvalitātes attiecība . (t) Man liekas , ka tikai latvietes ir tik pasistas uz to fake , ne fake , citur pasaulē pilni busi un metro ar random somām , kuras pilnīgi noteikti pasūta no kaut kādiem Internetveikaliem . (t)
02.11.2016 18:25 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
elzaelza, drīkst zināt, kādā cenā ir šie pakaļdarinājumi, kurus iegādājies?
02.11.2016 18:26 |
 
Patīk
Reitings 3007
Reģ: 09.08.2016
Tā kā man ir un varu atļauties lētāka gala zīmolus kā MK, Guess, Hilfigher, Ted Baker, tad pirmām kārtām varu atšķirt fake no oriģināla. Neatbalstu fake pirkšanu, bet zinu ka Latvijā īpaši populāri ir lēkt augstāk par pakaļu. Citās valstīs neesmu pamanījusi tādu skriešanu pakaļ zīmoliem.
02.11.2016 18:27 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Fiore es pat nezinu vai tie ir viltojumi , bet pieņemu , ka ir . Man daudzas somas iepirktas , kad esmu Vācijā , second hand . Ikreiz , kad kaut kur izbraucu , tad second hand bodes man ir pirmais , kur eju , jo tajās var atrast tādus labumus , kādus Latvijā nevar .
02.11.2016 18:29 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Gunita.Brown, kur ir teikts, ka jāpērk fake? Smiešanās par ne brenda drebēm ir raksturīgs tiem cilvēkiem, kas vēl nesaprot, kā ir pelnīt savu naudu.
Izskatās nožēlojami, kad cilveks mēģina lēkt augstāk par savu pakaļu un cenšas izlikties bagātāks nekā patiesībā ir.

Runa nav par tirgus fake precēm, kuras pārdod kā oriģinālus. Bet, piemēram, man patīk kā izskatās NIKE air apavi, bet es neiešu maksāt tādu naudu par krosenēm, tā vietā es nopirkšu pēc izskata tādas pašas ne NIKE krosenes.
02.11.2016 18:29 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Man galvenais ir kvalitāte, ja kāda velkā feikus un jā, kā te minēja tas būtu acīmredzams, es arī parasti ierēcu, jo smieklīgi nēsāt fake, tikai emblēmas dēļ, zīmola m- kā nekā tā simbolika tomēr nes savu vārdu un garantiju par kvalitāti, nevis to ka Yo, esmu krutākā Rīgā, jo man firmas piekariņš pie somas.
Bet es neesmu pilnībā pret, ja manta atbilst kvalitātes ziņā manām prasībām. Ja tā lieta ir nevis kā tizla parodija, padižošanās dēļ, bet gan laba kopija (laba materiāla, nostrādāta līdz pēdējam sikumam)
02.11.2016 19:05 |
 
Reitings 219
Reģ: 13.11.2009
Man patīk brendu somas un tās arī nēsāju. Nav daudz, bet dažas. Augstāk par savu pakaļu nelecu. Ir cilvēki, kas aksesuārus maina ik sezonu, bet es ar savu Furlas somu staigāju jau 4 gadus. Katram savs.
02.11.2016 20:26 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kur tos feikus vispār dabūt? Tirgū? Kkàdos ebay utt? Zinu ka ārzemēs melnie šur tur uz ielām pārdod.
Tad jau speciāli ir jàiet un jāmeklē..tas gan ir smieklīgi.
Pati feiku nekad nepirkšu, bet zīmols vispār man nav svarīgs, varu arī parastā veikalā nopirkt somu, galvenais ka MAN viņa patīk un ir labas kvalitātes.
Bet dažs tās brendu somas nav nemaz tikkk dārgas, ja baigi grib var arī pakràt un nopirkt to ìsto.
03.11.2016 08:43 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Nepērku un neatbalstu pakaļdarinājumus. Pērku to, ko varu atļauties, labāk staigāju ar oriģinālo MK somu, nekā ar LV viltojumu. Īpaši amizanti izskatās, kad ļoti vienkārši ģerbusies meitene iet ar Chanel somu.
03.11.2016 09:34 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
pat ja es nevaru atļauties oriģinālu, fake nepirktu nekad, jo man kauns būtu, tēlot to, kas es neesmu! ja varu atļauties, tad pirktu! es iepriekšējā darbā dabūju gucci oriģinālo somu, es viņu pārdevu kaut kādai beibei, kura no laimes krita gar zemi, jo priekš kam man nēsāt to somu, ja citreiz drēbes no kilomaxa man ir? :D
03.11.2016 09:54 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Fluffy, ne visas kuras pērk dārgo zīmolu somas pērk arī dārgo zīmolu apģērbus, apģērbu dažas reizes var uzvilkt un apniks,ja neskaita klasiku. Man ir viena turīga draudzene kura apģērbu pērk gan Mango,Zara,Armani,bet somas,apavi vienmēr ir dārgais gals (Prada,LV,D&G,Fendi utml).
03.11.2016 15:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits