Vīrs dusmojas

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Vīrs dusmojas, kad kaut ko publicēju Facebookā. Piemēram, kad apprecējāmies, nomainīju statusu un pieliku plāt kāzu bildi, uz ko viņš bija dusmīgs. Teica, ka varēju tāpat statusu nomainīt "pa kluso", ka nav tas jāliek kā publisks life event un vēl ar bildi klāt. Uzskata, ka nav jāliek nekas no privātās dzīves.
Jāsaka, ka agrāk liku bildes no pasākumiem savos sociālajos tīklos. Bet, kad sagājām kopā, faktiski to izbeidzu. Nu tik pa retam. Un tagad saņemu pārmetumus jau par tā retajām reizēm...
Ko darīt?
Kā jūsējie attiecas pret bilžu publiskošanu?
29.10.2016 19:00 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nevēlēšanās publicēt bildes tagad tiek uzskatīta par slimību? :-D
Neko nepublicēju un neuzskatu, ka man būtu pienākums taisnoties par iemesliem kāpēc to nedaru. Vajag prast cienīt cita izvēli uz privātumu un bez saskaņošanas nelikt bildes ar citiem cilvēkiem vai viņu mājokļiem.
Kāds tiešām rēķinās, ka bildes redz tikai draugi? :-O Darbā visu laiku viena taisa vaļā savu profilu un skatās ko kolēģi brīvdienās darījuši, parāda visiem, kam interesē. Redz visi, arī tie, kas tādā fb savu mūžu nav bijuši.
30.10.2016 14:41 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Man nepatiktu, ja vīrs izvairītos mani pieminēt sociālajos tīklos. Manuprāt, tikai normāli laiku pa laikam ielikt kādu foto. Es lieku apmēram reizi mēnesī. Paranoju nesaprotu.
30.10.2016 20:04 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nē, nu man nav nekāda paranoja vai kas tur vēl. Man vienkārši tur nav ko darīt un arī neintresē.
Ar draugiem sazvanos tāpat vai sarKstos. Kaut kādus video, reklāmas, atziņas lasīt nav intresanti. Ok draugu bildēm, ja slīd garām uzmetu aci un katru dienu cenšos neaimirst ieiet feisbukā. Lai nepalaistu dārzina ziņas un sarīkojumus.
30.10.2016 21:31 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kasattiecas uz autori. Ja jau tik svarīgas tās bildes un pārdzīvo par to ka vīram nepatīk - tak izrunājieties. Paskaidro kāpēc tev tas ir tik svarigi un gan jau nonksiet pie kompromsa, bez kašķa :-D
30.10.2016 21:36 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ne es, ne vīrs bildes nepublicējam. Paranojas nav, bet nav arī nekādas vajadzības citiem atskaitīties. Kāzu un citu mums svarīgu notikumu bildes tikai pašiem, ģimenei un draugiem, bet ne sociālos tīklos. Tajā pašā laikā nav nekāda traģēdija, ja kāds no draugiem ieliek bildi, kurā arī mēs esam abi kopā redzami, atzīmēti.
Negribu nevienu apvainot, bet, manuprāt, nav nekā stulbāka kā sociālajos tīklos likt to attiecību statusu. Nesaprotu, kāda velna pēc visiem būtu jāzina, ar ko tu guli, precies, šķiries?
30.10.2016 21:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dažas te tiešām izklausās pārlieku paranoiskas (autores vīrs arī). Tad jau ar bērnu uz ielas iziet nedrīkst nekādā gadījumā un arī laulību gredzenu nedrīkst nēsāt, jo nedod Dievs, kāds uzzinās par tik ļoti "privāto dzīvi".
Visam nepieciešams mērs - nepublicēt neko un drebēt par to, ka otra puse kaut ko retu reizi ir nopublicējusi ir tikpat neveselīgi kā publicēt teju katru soli vai krāt svešas bildes mapītē "atriebībai".
30.10.2016 21:52 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Pati savā profilā publicēju kādu bildi, tad, ja nav slinkums. Reizi nedēļā.. dažas reizes mēnesī, vai pat retāk. Bet publicēju jebko. Kopbildi kādu ar draugu vai draugiem. Savas bildes, jā, arī kādas bērna bildes. Kāpēc es to daru? Jo man patīk. Ne jau lai izrādītos. Patīk pašai kādreiz paskatīties savu profilu un pakavēties jaukās atmiņās un notikumos. Tāpat, ne visus draugus, paziņas un cilvēkus ko vēlos satikt, varu satikt katru dienu. Un zinu ka daudziem patīk paskatīties kā man iet. Un man prieks paskatīties to kā citiem iet. Tāpēc jā. Arī īsti neizprotu pārāk lielo privātumu. Deaugs arī publicē kādu bildi kas ir īpaši iepatikusies. Un ļauj arī man publicēt, ja vien pašu apmierina kā tur izskatās. Neredzu katastrofu bilžu publicēšanā.
30.10.2016 23:01 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Un ko dod tā bilžu publicēšana? Krāt "laikus", vai tiek gaidīti komentāri "wow, oh vai super"? Bildes ar vīru nepublicēju. Mums ir savs albums papīra formātā kuru varam parādīt draugiem/paziņām. Publicēt neredzu jēgu :-)
31.10.2016 08:40 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Ja vīrs negrib, lai publicē ar viņu saistītas lietas, tad tas jārespektē. Cita lieta ir tad, ja gribi ielikt izlaiduma bildes, bet viņš neļauj. Ja tev katru reizi kaut ko publicējot jāuztraucas par to, kā nu tagad vīrs reaģēs, tad uzskatu, ka tie ir sarkanie signāli, lai sāktu pievērst uzmanību tam, kas notiek attiecībās. Šajā gadījumā kontrolei. Kontrole nav savienojuma ar veselīgām attiecībām.
Katrs liek tīklos to, ko vèlas. Tas, kā katra no mums redz pasauli, nenozīmē, ka tāda tā arī ir. Piemēram, ja tu neliec bildes, jo domā, ka kāds noskaudīs, tad loģiski, ka domā, ka cilvēki ir skaudīgi (visticamāk, ka pašā šāda iezīme ir), bet kāda cita patiešām domā, ka cilvēki priecājas līdzi viņas publicētajam saturam (jo visticamàk viņa pati priecājas par labajam lietām, kas notiek ar citiem).
31.10.2016 09:30 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Mans bijušais negribēja, lai publicējos. Piemēram, jauna profila bilde bija kašķis uz līdzenas vietas. Jo viņam bija sajūta, ka es cenšos pievērst citu vīriešu uzmanību. Uzreiz sapratu, kas par lietu. Un nekāda mīlestība mani nenoturētu pie tāda cilvēka
31.10.2016 09:36 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Mums ar līgavaini nav pilnīgi nekādu aizspriedumu par bilžu publicēšanu un nekad nav ienācis prātā viens otram norādīt, ko un cik daudz publicēt. Viss, ko darām savos profilos ir mūsu griba. Cik daudz rādīt un ko tur ievietot.
Man patīk ik pa laikam ielikt kādu smuku kopbildi no kāda pasākuma vai ceļojuma, to pa retam dara arī līgavainis un mani tas absolūti nesatrauc.
Nebaidos no nekādiem skauģiem un tādām dīvainām būtnēm ,kas varētu manas bildes glabāt kaut kādos slepenos failos.
Man tas šķiet totāls stulbums. :-)
31.10.2016 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 403
Reģ: 21.11.2009
Ja mans vīrs nopublicētu mūsu kāzu bildi soc. tīklos, es arī būtu neapmierināta un dusmīga. Tā bija mūsu diena un vēlētos, lai tāda arī paliktu. Man gan nebūtu iebildumu, ka viņš soc. tīklos publicētu bildi no kāzām, kurās ir redzams viens pats.
Arguments, ka fotogrāfija tika ielikta, lai draugi redzētu, man neizturētu kritiku, jo mūsu draugi bija mūsu kāzās un pēc kāzām katram tika uzdāvinātas 10 kāzu fotogrāfijas kā pateicība par kopā būšanu ar mums šajā dienā.
Uzskatu, ka jebkuram ir tiesības likt soc. tīkos bildes, kuros ir redzams viens pats, bet ja ir redzami vairāki cilvēki – ir jārēķinās, ka ne visi vēlas ‘’atrādīties’’ soc. tīklos. :-)
31.10.2016 10:37 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Esmu šokēta tik daudz meičas, kuras neliek neko vai liek ļoti maz.(vai te tādas savākušās vai vnk izliekas, nezinu nezinu.(man liekākā daļa draugu visu laiku kko pasto, ir arī liela daļa kura ir nobloķeta, un spēles nobloķētas, ir lietas ko rādu tikai pāris draugiem, ir lietas ko pārsvarā vispār neredz darba kolēģi,u.t.t) )
Manuprāt, mūsdienās soc.tīkli ir ikdiena, visiem, vai nu lielākajai daļai.
dr.lv. neesmu jo tur vispār negāju, bet fb gan ieeju katru dienu, palūru ielieku "like" un pati iepostoju kko ko gribu, protams ne katru dienu, bet neteiksim ka reti. (neesmu viena no tām,kura telefonu no rokas neizņem), bet ja visi draugi tusiņā iet pīpēt (iekštelpās attiecīgā vietā)un es viena pati palieku viņus gaidīt, lai nav jāskatās griestos paņemu telefonu rokā, nenoliegšu.
Ir atkarība,(bet nav vismaz tāda ka ja atņemtu telefonu raudātu kā mazs bērns, :D ir dienas kad pavadu bez soc tīkliem, kad piepalīdzu dārzā, vai kad pie vecmammas sēžu dzeru kafiju, vai pie māsas aizeju, vai arī vnk ja esmu atradusi ideālu grāmatu ko nespēju nolikt,).
Manējam puisim nav tādas paranojas tieksmes(ir pazīstamie, kuriem ir gan), lai gan manējais FB sāka izmantot tikai tad, kad sagājām kopā, un nu jau to dara visu laiku, pašai besī ārā, bet nu ar ko es esmu labāka? :-) Vienīgi nepatīk ka tad kad guļam gultā un vinjs skatās TV, man apnīk un es paņemu telefonu rokā, tad pasaka ka es redz atkarīgā visu laiku nespēju bez telefona,tas ka visu dienu esmu berzusi māju, vai taisījusi ēst, un neaiztikusi telefonu, to viņš neredz, bet kad guļam gultā un man besī ārā skatīties TV tad es uzreiz atkarīgā. Par šo vienmēr aizsvilstos, besī ārā. (e)
31.10.2016 11:04 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
***posto :D
31.10.2016 11:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Manam draugam FB ir tikai neko neizsakoša profila bilde, pat vārds un uzvārds nav īstais. Nav norādīts nekas un nekas arī nav publicēts, izskatās pēc fake profila. Ļoti neatbalsta visa veida publicēšanu sociālajos tīklos.
31.10.2016 12:51 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Es tikai nesaprotu motivaciju bilzu liksanai publiskaja telpa. Ko jus ar to gribat panakt? Apmierinat savu ego? Palielities? Es vienkarsi neredzu NEVIENU iemeslu, lai to daritu. Kas no ta, ka kads uzzinas, ka esat apprecejusies? Ar kadu merki Jus tas bildes liekat?
31.10.2016 14:29 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Puukurausis kas tur ko nesaprast? Man, piemēram, facebook ir ap 300 draugu - bijušie darba kolēģi, skolas biedri u.c., ar visiem ikdienā kontaktu neuzturu, bet nekādus nelabvēļus vai nepazīstamos tur neaicinu. Uz kāzām uzaicināju 50 cilvēkus, bet ar bildēm gribu padalīties ar visiem. Man pašai patīk redzēt, kā maniem draugiem un paziņām iet. Tik vienkārši - redzu, ka kāds apprecējies, papriecājos, nospiežu "like" un dzīvoju tālāk. Ko var cepties par kaut kādu izrādīšanos.
31.10.2016 14:39 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
viena lieta ir pašam īpaši neiespringt uz sociālajiem tīkliem. bet, lai dusmotos..?
tas šķiet tā dīvaini un neiecietīgi. manam bijušajam arī nepatika neko daudz likt sociālajos tīklos un reāli atdūros pret situāciju, kad svešas meitenes viņam raksta tādā flirtējošā manierē. un kā gan viņām zināt, ka viņš ir aizņemts? sabēdājos un viņš, lai labotu situāciju, ielika bildi, kur mēs kopā un nomainīja statusu. jo viņam manas sajūtas bija svarīgākas par (bezseguma) principiem.
nevaru iedomāties, ko sliktu tāda bilde nodara drošībai un privātumam un vispār jebkam. to, ka seksīga kolēģe uzzinās, ka viņš ir precēts? vai kāda trakā saglabās mapē "top ienaidnieks"? :D
31.10.2016 15:05 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ar kadu merki Jus tas bildes liekat?

Ar kādu mērķi mes vispār kaut ko daram un dzīvojam..?:-D
Un tev trauce ka citi liek savas bildes? Tu tur meklē kkādus zemudens akmeņus? Kā redzi kādu bildi, tà nodomā.."šis cilvēks grib tik savu ego apmierinat" kad kāds ieliek piem ceļojuma vai kāzu bildi, vai arī "grib tik palielīties" ja ieliek kopbildi ar draugu vai bildi no ballītes? Wtf :-D
Lasot šo diskusiju tiešām sāk likties ka cilvēkiem skauž, ka citiem ir dzīve ko parādīt arī citiem...vai es nezinu kas tas ir..bet wtf tiešām :D
Labi ka manā draugu lokā nav tàdu cilvēku :)
31.10.2016 15:23 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Piekrītu tām , kuras saka, ka nevajag iespringt uz soc. tīkliem. Nav tur jāsaicina puspasaule un jāapstiprina draudzība ar tiem cilvēkiem, ar kuriem nevēlies. Un tikpat labi to personu var arī izdzēst. Man būtu pilnīgi vienalga, ja tante Dzidra no vietējā miesta, vai kolēģīte Dace būtu uzmetušas lūpu par to, ka neesmu apstiprinājusi ar viņām draudzību. Man fb ir zem 200 draugiem, jo neuzskatu, ka man tur būtu vajadzīgi cilvēki, ar kuriem tikos 1x dzīvē un apstiprināju draudzību, jo tā tā taču ir pieklājīgi.
Kā te jau minēja, man ir prieks redzēt, kā iet senajiem klasesbiedriem un dažreiz gribas padalīties ar kādu foršu notikumu manā dzīvē. Nevajag lekt galējībās un mazāk domāt stulbības par skaudību, lāstiem un pesteļiem.
Un ar izrādīšanos tur nav nekāda sakara.
31.10.2016 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!