Vecāku cilvēku palaišana sēdēt sabiedriskajā transportā

 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Nupat aizgājis mini-šums BezTabu, kur skatītāja izteica savas domas, ka pensionāriem vajadzētu noteikt konkrētus laikus, kad lietot sabiedrisko. Doma jau skaidra - kopš bērnības zinam, ka vecāki jāpalaiž apsēsties, viņiem ir grūti nostāvēt. Un kā tad ar tām dusmīgajām omēm, kas uzskata, ka viņas IR jāpalaiž apsēsties?
Pati esmu tikusi izmesta no vietas ar skaļu skandālu ar visai lielu vēderu vai noskatīta kā kasīšanās mērķis.
Kā tad ir? Jālaiž vai nav?
26.10.2016 22:32 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Piederu pie tās cilvēku grupas, kuriem paliek slikti. Parasti cenšos sēdēt, grūtnieces un invalīdus vienmēr palaižu.
Ir bijušas reizes, kad esmu palūgusi, lai mani palaiž apsēsties, arī tad mani nolamajā kāda sieviete un, protams, es noğību

Same here. :-|
27.10.2016 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
Es laižu, bet labprātīgi, un ne jau tos, kas iecilpo transportā ar ļaunu skatu- davaj, lasies laukā, gribu tavā vietā sēdēt :D
Pašai gan pēdējā laikā rodas nepatīkama attieksme pret jaunkundzēm, kas sasēdina uz beņķiem savas rokassomas, kamēr mazi bērni (zem 5 gadiem) stāv kājās un pie bremzēšanām mētājas pa autobusa salonu. vienai reāli reiz gribējās pajautāt, vai viņas soma iekāpjot iegādājās atsevišķu biļeti?
27.10.2016 11:35 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Es pārsvarā stāvu kājās, jo nevēlos iesaistīties cīņā par sēdvietām ar pensionāriem vai jebkuru citu pasažieri. :D Kā arī, nepatīk, ja blakus apsēžas, piemēram, kāds bezpajumtnieks vai cits man personīgi nepatīkams cilvēks. Atceros gadījumu, kad kāda vecāka kundzīte uzbruka jaunai meitenei, kura ar smagu somu klēpī sēdēja un ignorēja šo tantiņu. Sieviete sāka krieviski kaunināt meiteni, kad meitene atbildēja, ka aiz muguras ir pilns ar brīvām vietām, viņa viņai atbildēja "Kas tu gribi, lai es nokrītu pa ceļam?" :D Tas nekas, ka sabiedriskais tobrīd stāvēja uz vietas, jo bija sastrēgums.Var jau būt, ka sievietei tajā brīdī bija ļoti slikti, bet nu nezinu. (t) Ir bijis gadījums, kad es nevaru izkāpt no sabiedriskā, jo divas pensionāres okupējušas durvs, lai tiktu pirmās iekšā :D Beigās jau kaut kā izlīdu, bet abas kundzītes sāka strīdēties, kura bija pirmā rindā uz iekāpšanu :D
27.10.2016 11:40 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Bet tas ir pretīgi ka jaunas skukjenes pat budamas kaut nogurusas vai slimas,iedomajas ka var sedet,kamer cilveks kas vecuma zinja var but vinju mammu mammas jastav kajas (t) Tiesi delj tadam bezkaunjaam ari lielai dalai pensonaru nav ciena pret jauniesiem. Un japiekrit ir ka jauniesi,it ipasi skukjenes ir loti bezkaunigas musdienas. Tiesi pats biezi noverju ka jauni dzeki parasti ir iejutigaki un pat ja kads kaut ko parmetis parasti vienmer atbildes mierigi vai izvairisies ko konflikta,bet skukjenes biezi vel atcirtis pretii ko asu. Ne cienjas ne goda :S
27.10.2016 11:48 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Tiesi pats biezi noverju ka jauni dzeki parasti ir iejutigaki un pat ja kads kaut ko parmetis parasti vienmer atbildes mierigi vai izvairisies ko konflikta,bet skukjenes biezi vel atcirtis pretii ko asu. Ne cienjas ne goda

Tieši starp šādām dūdiņām tu vari sameklēt draudzeni. Tiem galantajiem un iejūtīgajiem ar viņām kopīgas valodas nebūs. Bet tu varētu mēģināt!
27.10.2016 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
starpcitu, pensionāri parasti iekāro noteiktas vietas vidējo durvju tuvumā. nekad neesmu manījusi, ka tālākās sēdvietas viņiem būtu tīkamas :)
27.10.2016 11:52 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Tante čība- Nu nē. Man riebjas tadas debīlas nez ko no sevis sadomajusas skukjenes,kuram pat elementaras cienjas pret vecakiem cilvekiem nav (t)
27.10.2016 11:56 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Agrāk vienmēr laidu apsēsties vecākus cilvēkus. Kaut kā tā bija ieaudzināts un nespēju citādi-pat ja biju nogurusi,jutos ļoti slikti, ja blakus stāvs vecāks cilvēks kājās. Noteikti neatbalstītu ierobežojumus viņiem.
Tagad šāda izvēle man atkrīt, jo praktiski 90% tajos retajos gadījumos,kad braucu ar sabiedrisko vienmēr stāvu kājās. Braucu ar ratiem un mazu bērnu, līdz ar to parasti ir tikai divas vietas, kurās varu apsēsties-blakus vietai,kur ratiem vieta. Parasti tās vietas arī ir pensionāru aizņemtas :-D
Tas, kas mani gan ļoti vienmēr kaitina sabiedriskajos ir ratu nepalaišana. Tā jau vienmēr izvēlos klusākus laikus, bet jebkurā gadījumā bieži gadās cilvēki, kuri stāv priekšā vienīgajai vietai autobusā, kur ratus var novietot un nekustās, tikai skatās uz mani ar dusmīgu skatienu. Tiesa gan pārsvarā tie ir nevis pensionāri, bet jauni vīrieši un sievietes. Un tieši pensionārs man vienā gadījumā palīdzēja un izdzina no vietas tur stāvošo jaunieti. Bet nu es jau saprotu- ja ir bērni, ar sabiedrisko vairs nedrīkst braukt. :-D
27.10.2016 12:01 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Vot tas muterites ar saviem ratiem kas aiznem bleg pusautobusu un brecosajiem sikajiem gan nenormali kaitina :D Grutnieces nekad nelaizu apsesties jo mana doma ir tada ka gados jauns cilveks pie jebkuriem apstakliem bus izturigaks neka vecaks. Un tas ar tiem ratiem biezi negribas pat laut kapt autobusa, lai gan saprotu ka man nav tadu tiesibu diemzel :D visus respekteju,tantinjas, bomzisus,alkoholikus, bet tas ar saviem kaitinosi brecosajiem sikajiem un ratiem oa pusautobusu baazas ieksaa ir vienkarsi kaitinosaka lieta sabiedriskajaa!!!
27.10.2016 12:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
visus respekteju,tantinjas, bomzisus,alkoholikus, bet tas ar saviem kaitinosi brecosajiem sikajiem un ratiem oa pusautobusu baazas ieksaa ir vienkarsi kaitinosaka lieta sabiedriskajaa!!!

māte situsi nepajokam tevi :-/ tik nemīlēts bērns, ārprāc.
27.10.2016 12:12 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Vispār mans bērns nekad nav raudājis autobusā, bet saprotams, ka tev rati ir diagnoze.
Puse autobusa būtu tā viena platforma autobusā,kas ir paredzēta ratiem un invalīdu krēsliem? Ar bērnu ratiem gribēdams nevar tikt autobusā citur,kā tikai tai vienā vietā,kas aizņem ne vairāk kā piektdaļu autobusa. :-D
27.10.2016 12:15 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Selīna- Tu debīlā to par sevi? Tas ir redzams. Milets esmu pietiekami,neuztraucies. ;) Es jau reiz rakstīju ka man nenormali kaitina tas muterites kas bazas ar saviem milzigajiem ratiem autobusa,hz kur braucot un brecosajiem siikajiem. Es,personigi visu sabiedriskaja varu paciest,tikai ne vinjas.
27.10.2016 12:16 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es nesaprotu, tas cilvēks ir tiešām ar tik debīlu domāšanu vai tikai izliekas? Katrà ziņā - labi izdodas! :-D
27.10.2016 12:16 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Cik man zināms, pēc etiķetes vīrietim tomēr ir pirmā roka palaist vecāku cilvēku, grūtnieci, vai kādu dāmu, bet šeit vēl puišelis sēžot pa divām vietām, izdomās apvainot pārgurušu skolnieci ar divām somām un 10kg uz pleciem..
Ar sabiedrisko gandrīz nebraucu un man neinteresē šīs lietas. Laikā, kad braucu, vienmēr bija pat vairāki cilvēki, kas palaiž un piedāvā vietu vecam un nevarīgam cilvēkam. Tās, kuras spiežas ar savām somām un cenšas izraisīt skandālu, tām arī karma atspēlējās un neviens viņām pat nepievērš uzmanību.
27.10.2016 12:16 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
nesaprotu, kada citiem dala, kur pensionari brauc. aizliegt viniem parvietoties konkretas stundas ir pilniga cilvektiesibu aizskarsana. tikpat labi tad ir jataisa atsevisks transports pensionariem, jauniesiem un stradajosajiem cilvekiem.
lai ka tur ari butu, bet Rigas sabiedriskais transports ir pilniga elle sakot no dusmigam omem un beidzot ar bezpajumtniekiem, kas piesmako visu salonu un smere sedeklus.
27.10.2016 12:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ar bomzi būtu gatavs kopā sēdēt, bet ar māmiņu ne par ko :D nu ja, ar bomzi vismaz par aliņiem var parunāt :-D
27.10.2016 12:19 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
nairalele- Es loti biezi sabiedriskaja nemaz neeju sedet ja janobrauc paris pieturas,bet stavu tur kur vienmer tas sievietes baaz savus ratus un ja kad vinas megina noparkot vinjus man blkus un man nakas konkreti pabidities un pec tam klausities to siiko keerksanu,man dusmas parnjem nepajokam. Kur vinas vispar brauc??? Lai staiga ar saviem ratiem pa rajonu,prieks kam ar ratiem jaspiezas saviedriskaja,vinji tiesam iaznem loti loti daudz vietas.
27.10.2016 12:23 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Tas puskoka lēcejs Raivis un viņa jebkāds viedoklis vispār nebūtu jāņem vērā :-D redz bomžus nabadziņus palaidīs sēdēt,bet grūtnieces bezkauņas,uzēdušas sev lielos vēderus nē :-D Tas,ka viņam dincis starp kājām vēl nepadara par vīrieti.
Bet par tēmu-laižu sēdēt,ja redzu sev cilvēku blakus,kuram vajag apsēsties.
27.10.2016 12:25 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Turklat esmu noverojis ka kolidz pasazieri pamana ka iekaa tulit bazieziez maminja ar saviem xxl ratiem un kercosajiem berneliem, visiem seja pie sevim paliek nedaudz dusmiga, tapec ari ipasi neviens vinjam nepalidz iekapt,ja vien oasas neuzbazisies ar palidzibu. Ta ka ne es vienigais tads ;)
27.10.2016 12:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Rīdziniekam - tur, kur tu stāvi, tur ir SPECIĀLĀ VIETA RATIEM. Ko tu tur velcies vispār?
27.10.2016 12:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits