Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tagad tā padomāju, esmu no viņa saņēmusi tikai divas dāvaniņas, vienu uz dzimšanas dienu, otru uz Ziemassvētkiem, abi tādi vairāk simboliski nieciņi. Bet gribas saņemt kaut ko tādu... sievietei piemērotāku, no sērijas swarovski rotas, nevis vilnas cimdus.
Uz vārda dienu, piemēram, neko nesaņēmu. Es viņam uz vārda dienu gan dāvanu uzdāvināju.
Es savukārt viņam esmu jau vismaz kādas desmit dāvanas uzdāvinājusi. Diezgan bieži braukāju komandējumos, tad nu no katra ceļojuma obligāti kaut ko atvedu viņam. Bet, kad es atbraucu, kaut kā nesaņemu pat ziedus lidostā.

Nu, nenormāli mantkārīga izklausās, jā! Pilnīgi ārprāts kā tam čalim jācieš tāda, kas labprāt vēlētos puķīti lidostā vai kristāla kareklīti vārda dienā! :-D:-D:-D
20.10.2016 20:41 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
sievietei piemērotāku, no sērijas swarovski rotas, nevis vilnas cimdus.

Ok tad man ir greiza domāšana, bet pēc manas saprašanas šādu teikumu nerakstītu persona, kas nav mantkārīga + vispār nebūtu šādas tēmas.
20.10.2016 20:46 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Liktens Vēstnesi, kāpēc sieviete nedrīkst uzskatīt kopdzīvi par vieglas dzīves nodrošinājumu? Tev skauž, ka tu neesi vīrietis, kas var kādai sniegt materiālu un emicionālu nodrošinajumu? (jā, jā, atgādini mums, ka tev nekad nav bijis tuvums ar sievieti un nekad nebūs) Vai arī tev skauž, ka pats nevari sev atļauties ko lielisku kamēr sievietes to saņem vienkārši esot?
20.10.2016 20:46 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
LV, nelasīju izcili rūpīgi, bet nepamanīju nekādu "izspiešanas" variantu no autores. Pamanīju pārdomas (viens varētu teikt bērniškīgas, cits - nerātni cikvēcīgas) par tēmu, kas tieši vienā sievietē ir tik īpašs, ka vairāki vīrieši ir gatavi viñu izlutināt, pat nedomājot par izmaksām. Varbūt līdzīgi kā kāds vīrietis (esmu vairākas reizes dzirdējusi, bet ne jau VISI vīrieši par to aizdomājos) varētu aizdomāties, kas tieši drauga ir TĀDS, ka 'entās' sievietes 'līp' klāt.
20.10.2016 20:49 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Nevar pavisam arī piekrist viedoklim, ka tas ir atkarīgs no vīrieša finansiālajām iespējām + audzināšanas. Zinu piemēru, kur skaista meitene neko nedarot "lika" (pārnestā nozīmē) jaunam studentam krāt naudu no tā jau mazās algas, lai tikai nopirktu meitenei 101 rozi un jaunu telefonu :) lieki teikt, ka viņa nedarīja neko (neprasīja, nebija ar viņu ne romantiskās, ne intīmās attiecībās). Vienkārši ir sievietes, kurām ir kaut kāda harizma. Tādas, kuru dēļ vīrieši dara šīs lietas un ne vienmēr tās ir atkarīgas tikai no vīrieša!
20.10.2016 20:50 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Rīdziniek, es tev paskaidrošu vēlreiz un lēnām, lai tu saprastu. Arī 20 bērni ir limitēts bērnu skaits, respektīvi sieviete nevar dzemdēt 150, 300 vai 450 bērnus, savukārt vīrietis var būt tēvs arī vēl vairāk bērniem. Viss, kas viņam jādara ir jāapaugļo šāds skaits sieviešu. Kas attiecas uz "dzīvībai bīstamo pasākumu", tad tam nav tieša sakara ar vecumu, bet gan faktu kā tādu, ka pati dzemdēšana ir sievietes dzīvībai bīstams process. Kā tev šķiet, kāpēc tad mūsdienās sievietes dzemdē slimncā? Un kapēc tad, kad slimnīcu vēl nebija dzemdībās mira līdz pat 40% visu dzemdētāju?
20.10.2016 20:51 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.08.2016
tas ir tamdēļ ka draudzene laba seksā, vīrieši iedala sievietes pēc 10 baļļu sistēmas, nu tad tur noteikti būs 8+ .... vēl par dāvanām un ceļojumiem, tas ir abpusēji izdevīgi, dāvanas lai uzlabotu izskatu ir abiem patīkamas, ceļojums arī
20.10.2016 20:52 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Te būtu autorei jāatbild pašai uz šādiem diviem jautājumiem:
1) vai Tavs vīrietis var atļauties dāvināt ekskluzīvas dāvanas (ceļojumi uz Maldīvām, briljanta rotas, kažoki, nu un viss cits, kas skaitās ekskluzīvs autorei).
2) ko Tu viņam dod? (bez tā, ka Tu mēdz uzdāvināt lidmašīnas biļetes uz dzimšanas dienu un spa nedēļas nogalēs)
20.10.2016 20:53 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
miamo teiksim tā..esmu iekšējais romantiķis un manā dzīves uztverē neiederas vieglas dzīves tīkotajās.
Un atvaino, bet lielākai daļai vīriešu, visticamāk, tādas nepatīk.
.........
Pats dzīvoju savu dzīvi pēc savām vērtībām un principiem. Mana problēma ir, ka esmu ideālists, bet savā ziņā es ar to lepojos.
............
Lai vai kā...lai jau veicas jums, bet nu vīriešu starpā tādas mantrauses netiek smukos vārdos sauktas. Tas tā...
Lasi tad nu veicas apprecēt biezu naudasmaku! Tām kam jau pie sāna tas maks, lai labi tukšojas;-)
Ar to arī beidzu savu iesaisti šajā tēmā.
.........
Es lūkojos tevī un nesaprotu
To kā tu kļuvi mana
Mūža mūza, kas staigā
Rīta rasā apmirdzēta
************************
Tu paveries manī un pasmaidi
Tā kā es izkūstu
No tās laimes, ko tavs smaids
Izstaro
20.10.2016 20:57 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
NordicBelle, kur tad vēl piemērotāka vieta dzemdībām ja ne slimnīcā?
20.10.2016 20:58 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
miamo- pajautā vinam vai tikai vīrietim apdāvināt sievieti jānāk dabiski, jeb vienam otru un vienlīdzīgi? ;)
20.10.2016 20:59 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Lex, briljantus, kažokus varbūt nevar atļauties brīvu roku. Bet rožu pušķi, kristāla rotas vai braucienu uz kādu Eiropas galvaspilsētu gan varētu.
Es dodu sevi visu :) Mīlestību, rūpes, uzmanību, atzinību. Mājas un māju sajūtu, sakoptu vidi, garšīgu ēdienu. Uzklausu, dodu padomu. Protams, arī materiālo atbalstu no savas puses, pirkumus, dāvanas. Nu visu, kas ir
20.10.2016 21:02 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Anete128, atbildi pati sev godīgi, vai runa tiešām iet par dāvanām, vai arī tur ir kas dziłāks apslēpts jūsu attiecībās.
LV, kam tu velti savus novēlējumus?
20.10.2016 21:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
NordicBelle, kur tad vēl piemērotāka vieta dzemdībām ja ne slimnīcā?

Ņemot vērā to, ka pirms 100 gadiem mazāk kā 5% sieviešu dzemdēja slimnīcās un lielais vairums bērnu tika dzemdēti slimnīcās tikai sākot no perioda pēc 2.PK, tad piemērotās vietas bija pirmkārt mājas. Vēl pirtiņas, strauti, rituālās svētvietas, piemēram, dižakmeņi, utt.
20.10.2016 21:15 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Mīlestību, rūpes, uzmanību, atzinību. Mājas un māju sajūtu, sakoptu vidi, garšīgu ēdienu. Uzklausu, dodu padomu. Protams, arī materiālo atbalstu no savas puses, pirkumus, dāvanas.

Kā ar seksu? :) Vīrieši lutina iekārojamas, seksīgas sievietes. Kas zin, ko un kā izdarīt, pateikt, uzvesties.
20.10.2016 21:15 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
NordicBelle-, cik zinu tas ir diezgan asinains process un tur ir vēlama profesionāla (ārsta klātbūtne)
20.10.2016 21:20 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es nedomaju,ka tie ,kuri nedaavina tas daavanas ir vienmeer skopuli un tie ,kuri daavina -tie labie!Ir dazaadi cilveeki viekaarsi!Viens izraadiis savu uzmaniibu ar daavanu daavinaasanu,cits varbuut citaa veidaa !
Biezi gadaas arii taa,ka daavina taas daavanas "uz urraa",bet kad izveelaas sievieti visam muuzam,tad izveelaas citu!:-P
20.10.2016 21:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kumu, jā, jo aptrūkās naudas :-D (joks, ja nu kas)
20.10.2016 21:26 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Biezi gadaas arii taa,ka daavina taas daavanas "uz urraa",bet kad izveelaas sievieti visam muuzam,tad izveelaas citu!

Izplatītākais pelēko peļu un mūžām apbižotu mierinājums. Muļķības.
20.10.2016 21:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
cik zinu tas ir diezgan asinains process un tur ir vēlama profesionāla (ārsta klātbūtne)

Kas ir arī stāsts par to, ka sievietei dzimtas turpināšana ir riskantāks pasākums nekā vīrietim, kura vienīgais risks ir 5 sekunžu kontakta zudums ar ārpasauli orgasma laikā.
20.10.2016 21:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!