Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Keds, to "idiotismu" sauc par "parental investment theory" un tā nosaka, ka tas dzimums, kurš laika un spēku ziņā velta mazāk, lai nodotu tālāk savu ģenētisko materiālu, vairāk strādā, lai pārliecinātu partneri veikt šo ieguldījumu. Es saprotu, ka tev sēžot uz dīvāna tas šķiet smieklīgi, bet evolūcija jau mūs neveidoja ar komunālajiem maksājumiem, puķēm ar kurjeru, epidurālo anestēziju un paternitātes atvaļinājumu kā faktoriem. No evolucionālā viedokļa sievietes vēlme pēc dāvanām kā aplidošanas daļas ir pilnīgi saprotama, jo viņa dzemdējot riskē ar savu labklājību, dzīvību un veselību. Protams, ka mēs neesam tikai evolūcijas, bet vislielākajā mērā arī kultūras produkts, un dāvana, kas pirms 150 000 gadu sievietei šķistu brīnišķīga, šobrīd nekādu sajūsmu nesagādātu (kauls, bumbieris???). Mums piemīt spriestspēja, lai izvērtētu savus apstākļus un mūsdienu sabiedrībā parental investment ir kļuvis daudz vienlīdzīgāks nekā tas bioloģiski varētu būt, bet instinkti ir un paliek instinkti. Galu galā, lai cik daudz tu zinātu par sieviešu krūtīm, instinktīvi tevi (lielo vairumu vīriešu) joprojām pie tām velk.
20.10.2016 19:55 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Nesapratu tevis rakstīto. Bet piekrītu, skops un vel idiots nav laba kombinācija.
20.10.2016 19:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mēs tur stipri piedalāmies (jā, jā ir arī citi veidi)

Nevis Tu tur stipri piedalies, bet stipri piepušķo.. Just saying
Uz skopiem viriesiem nav jega teret savu vienigo dzivi.

+++
20.10.2016 19:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Keds, ok, skaidrs :-)
Negribēju teikt, ka DIY ir sliktāks (izñemot manus lempīgos darbus), vienkārši bieži var lasīt, ka "tas jau gan ir no sirds", kas, savukārt, liek domāt, ka pirkts nebūtu no sirds.
20.10.2016 19:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Virietis dzimis starp sievietes kajam un visu muzu tur megina tikt:-P.
20.10.2016 19:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
Dažas sievietes izvēlas vīriešus, kuriem patīk apdāvināt.. citas nē :)
Tā dāvināšanas kultūra mēdz cilvēkiem atšķirties :)
20.10.2016 20:01 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
NordicBelle
Es saprotu ko Tu vēlies pateikt. Bet kur teikts, ka sieviete laika un spēka ziņā velta vairāk? Tos 9 mēnešus? Var stipri strīdēties, kas tērē spēkus vairāk- sieviete sēžot mājās ar punci vai vīrietis strādājot, lai viņa var sēdēt mājās un ēst kas organismam kārojas.
Kopumā es nepiekrītu, ka tas ir saistīts ar ģenētiskā materiāla nodošanu tālāk tādā ziņā, kā Tu to pasniedz. IMO tas vairāk saistīts ar to, ka sieviete meklē partneri, kurš nodrošinās viņai un bērnam labu dzīvi. Tam maz sakara ar veselību un laiku, ko sieviete velta bērna iznēsāšanai. Dāvanas nozīmē, ka vīrietim sieviete rūp un viņš vēl viņai to labāko. (vismz, manuprāt, tādai vajadzētu būt dāvanas būtībai). Senāk atdodot, tevis minēto, pēdējo bumbieru.
Krūtis ir foršas, bet mani saista tikpat cik jebkura cita sieviešu ķermeņa daļa :) Vispār kavēju treniņu :-O
20.10.2016 20:08 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Uz skopiem viriesiem nav jega teret savu vienigo dzivi

Tāpat kā uz sievieti,kura uzskata ka vīrietis ir kaut kāds naudasmaks
20.10.2016 20:08 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Neesmu prasījusi. Runa ir par vēlmi saņemt dāvanas!

Draugam nē, bet šeit tu prasi kā lai viņas dabūt. Nav jocīgi vēlēties dāvanas + ne jau šādas tādas, bet gan tādas kuru vērtība ir ļoti liela. Atvaino, bet tev tādas velmes neliek justies par palaistuvi? Galu galā viņas to dara pa naudu. Un tu galu galā atzīsties, ka tev viņi bijuši vairāki, un neviens nedāvina dārglietas un ceļojumus uz ārzemēm. Lai gan kā izrādījās dāvina gan - tikai ne princesīšu dāvaniņas.
Es nezinu, bet manā uztverē izņemot uz standarta svētkiem vēlēties kādu dāvanu (ne dārgakmeņus) ir pretdabiski. Dāvana ir dāvana - lieta vai kas cits ar ko sev tuvus cilvēkus cenšas iepriecināt viņam svarīgās dienās. Tāpat ikdienā var izrādīt uzmanību piemēram ar puķēm, kādu nieciņu, bet prasīt dārglietas ikdienā lai dāvina? Hm, manuprāt pat miljonāru sievas lielākoties ikdienā nesaņem tādas dāvanas...
.............
Un vel ir būtiski cik ilgi tu esi kopā ar otru pusīti. Jums liekas normāli ar ekskluzīvām lietām apdāvināt personu ar kuru tu iespējams tuvākajā laikā izšķirsies (autores gadījums)?
............
Bērnus! Mēs bērnus viņiem dzemdējam! Un pat ja nedzemdējam, tad pastāv iespēja, ka varētu.

Šis vispār iespārda. Gandrīz katrā reizē kad kādai cosmietei kaut kas vīriešu rīcībā nepatīk izskan apgalvojums par dzemdēšanu...izņemot protams šķiršanās gadījumu, tad pēkšņi bērns ir tikai mātes.
Citāta otrā daļa vispār iespārda...mēs tak nesen noskaidrojām vienā tēmā, ka daudzas sievietes nevēlas un nedzemdēs bērnus. Lai gan kā lasīju vairākām vīri gribējuši līdz pielauzuši. Jūs pašas saprot loģiku? Nedzemdējat jo negribat, bet ar dārgakmeņiem jāapkarina?
.............
Vairākas reizes ir pārmests, ka nepatiesi daudzi vīrieši domā par sievietēm. tas būtu - sievietes, kam interesē tikai vīrieša naudas maks. Vai šī tēma nav pierādījums?
Nabaga vīri/draugi, kam jādzīvo kopā ar tādām mankārīgām...
.............
P.S. Iztaisiet eksperimentu un parādiet šo tēmu savām otrajām pusītēm un pasakiet ko viņi par to domā. Varu saderēt, ka vairākums domās pretēji jums.
20.10.2016 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Keds, strādājoša sieviete lielāko grūtniecības laiku iet arī uz darbu un tā nav nekāda atpūta. Ne visām sanāk 9 mēnešus tusēt pa māju.
20.10.2016 20:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Raivir puis tu te esi vientuls kamer mes lielaka dala aiznemtas.Turklat ilgstosas attiecibas:-P
20.10.2016 20:20 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Lilita, var tev palūgt vienu lietu, pavisam vienkāršu? Lūdzu NERUNĀ par lietām kuras tu NEZINI ;) maldies loti šoreiz :)
20.10.2016 20:23 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ar "lielāku ieguldījumu" šeit netiek domāts tas, kurš vairāk iet uz darbu, bet gan fakts, ka vīrietim teorētiski var būt gandrīz neierobežots skaits bērnu, savukārt sieviete var dzemdēt tikai stipri limitētu pēcnācēju daudzumu. Vīrieša dalība radšanā tīri bioloģiski sākas un beidzas ar ejakulāciju, savukārt sievietei tas bieži ir dzīvību apdraudošs process.
Kas attiecas uz Likteņa Vēstneša žēlabām - ja gribi vaimanāt par manu viedokli, tad izlasi to, ko es rakstu.
20.10.2016 20:24 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
:-D tieši pirmīt draugam jautāju šo jautājumu, viņš gan piekrita vairumam izskanējušo viedokli, ka tādai vēlmei jānāk dabiski. Protams, ne jau speciāli meklēt tagad katrai vīrieti, kas var atļauties visu iepriekš minēto, bet saprast, ka vīrietim jāprotas, proti, ja mīļotā mīl saņemt dāvanas, tad viņa tās saņems.
Mums draugu lokā ir sievietes, kas pat ziedus nesaņem bez sarkanajiem datumiem un ir tādi vīrieši, kas randiņā rēķinus dala uz pusēm. Tie, kas dala rēķinu ir tie paši, kas uzskata, ka jādāvina tikai 3x gadā. (t)
20.10.2016 20:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
LV, pirmkārt, kuras tad ir tās nenormāli mantkārīgās? Otrkārt, atkal - pierādījums kam? Tev nesimpatizē dažu meiteñu komentāri un tas ir Tavs pierādījums, ka sieviešu dzimums ir mantkārīgs?
20.10.2016 20:27 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Es domāju, ka vispirms jāvienojas, ko nu kurš saprot ar jēdzienu "apdāvināt". Es domāju, ka, esot stabilās, nopietnās attiecībās, ir tikai normāli, ja abi partneri rūpējas, izrāda cieņu un velta laiku viens otram, piemēram, sveicot svētkos, gatavot dāvanas un pārsteigumus. Uzsveru vēlreiz, ka tas, manuprāt, ir normāls attiecību modelis.
Ja runājam par vīriešiem, kas savas partneres burtiski apber ar relatīvi dārgām dāvanām - kamēr abi ir laimīgi un apmierināti, tikmēr nesaskatu tur nekādas problēmas. Galu galā pieaugušie var rīkoties ar savu naudu tā, kā paši to vēlas.
Kādēļ vīrieši tā rīkojas? Manuprāt, iemesli var būt vairāki: smagi vīrieša mazvērtības kompleksi, novecošana, slinkums veidot pilnvērtīgas un kvalitatīvas attiecības. Varam aplūkot katru iemeslu detalizētāk. Pirmkārt, ja vīrietis cieš no mazvērtības kompleksiem, viņam bijusi trūkuma pilna bērnība u.tml., ir tikai dabiski, ja viņš centīsies kompensēt tos, izšķērdējot absurdas naudas summas, visur uzsverot savu materiālo labklājību un, protams, īpaši daudz materiālo līdzekļu veltot attiecībām. Šim vīriešu tipam raksturīgas arī citas deviācijas, piemēram, alkoholisms, azartspēļu atkarība u.tml., turklāt šie vīrieši sievietes bieži uzsver kā prestiža preci, respektīvi, iespēju vēlreiz demonstrēt savus panākumus, esot kopā ar, viņuprāt, skaistu sievieti. Otrs iemesls, kā jau minēju, varētu būt vīrieša vēlme justies jaunam, kas novecojot vienīgi pastiprinās. Tā kā pusmūža vīrietim nav viegli izveidot pilnvērtīgas attiecības ar jaunu meiteni, tad liela daļa izvēlas šo attiecību surogātu, proti, banālā veidā nopirkt meitenes. Tos vēl mēdz dēvēt par "sugar daddy". Trešais tips ir aizņemtie un vienaldzīgi vīrieši, kuriem gluži vienkārši nav laika un pacietības veidot attiecības, tādēļ, viņuprāt, vieglāk ir tās nopirkt.
Rezumējot sacīto, ikviens no minētajiem vīriešu tipiem ir infantils, nenobriedis - tas arī varētu būt īstais iemesls, kādēļ šie vīrieši pilnvērtīgu attiecību vietā izvēlas surogātu.
Ja runājam par sievietēm, kuras akceptē šādas attiecības, tad man rodas retorisks jautājums, ar ko gan viņas atšķiras no tām meitenēm, kas sniedz noteiktus pakalpojumus uz ielām vai dzīvokļos? Personīgi man pirmās šķiet godājamākas, jo strādā vienkāršu darbu, taču otrās bieži izliekas par morāli nevainojamām, vērpj intrigas un manipulē, lai arī tehniski neatšķiras no pirmajām: abas veido attiecības ar sev vienaldzīgu partneri materiāla labuma gūšanai.
P. S. Nerunāju par situācijām, kad sieviete būtu kopā ar konkrēto vīrieti tādēļ, ka viņš viņu saista, fascinē kā cilvēks, personība, nevis materiāla izdevīguma dēļ. Arī es pats neveidotu attiecības ar sievieti-neveiksminieci, taču tam nav nekāda sakara ar manām savtīgām interesēm: gluži vienkārši mani fascinē gudri, veiksmīgi cilvēki, nevis aprobežoti un īgni čikstētāji. No sievietes nesagaidu manis "apdāvināšanu" (lasi - manis nopirkšanu), taču negrasos arī pirkt sievieti. Mani noteikti pazemotu apziņa, ka partnere kopā ar mani ir vienīgi naudas dēļ, nevis manas personības: justos lēts un netīrs.
20.10.2016 20:31 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
miamo pajautā ko viņš saka par sievieti, kas vnk dāvanu neuzskata par dāvanu, bet grib dārgas lietas. Pajautā ar ko viņam tādas sievietes asociējas.
.........
Protams, ka jānāk dabiski velmei kaut ko dāvināt, bet tēma ir vairāk par to kā lai autore ''piespiež'' savu draugus pasniegt ekskluzīvas dāvanas.
Es ļoti šaubos, ka ir daudz vīriešu, kas vnk draudzeni, ar kuru ir salīdzinoši nesen kopā dāvinās tādas dāvanas kā autore vēlas. Standarta ziedus, romantisku pasākumu un tamlīdzīgi protams, bet tur jau tā sāls, ka autorei un vel daļai šejieniešu sieviešu tādas dāvanas ir par prastu...
20.10.2016 20:32 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Pasadena palasi komentārus...te vairākas reizes skaidri izskan viedoklis, ka jāsaņem dārgas lietas no vīrieša. Tev liekas normāli autores vēlme atrast veidu kā piespiest lai draugs ekskluzīvas lietas dāvina?
Ak jā palasot vecākas tēmas bija te agrāk viena cosmiete, kas skaidri un gaiši arī tā teica, ka viņas pienākums ir skaisti izskatīties un neko nedarīt. Nesauksi tādu attieksmi par ''zelta meklētajās'' jeb būt mantkārīgai, kas kopdzīvi uztver par vieglas dzīves nodrošinājumu.
20.10.2016 20:38 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
NordicBelle- Mulkības par to limitēto skaitu! Ir miljoniem sieviešu pasaulē, kuras ir dzmedējušas 10 un vairāk bērnus. Tapāt kā tas idiotisms par to vecumu sievietei, ka kipa jo vecaka klust, jo bistamak ir palikt stavokli. Pilnigs bulsshit! Ja palasa dzelteno prasi, tad 90% slavenību dzemdē pēc 40 un viss ok.
20.10.2016 20:39 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Jaunas meitenes, kas iedvesmojās no instagram. :D
Tikai autorei tādas dāvanas ir par prastu, pārējās izteicās, ko saņem, bet nenocināja tos pašus ziedus. Šajā portālā ir arī bijušas dāmas, kuras piespiež mīlēt. Bet nu un?
20.10.2016 20:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!