Mans viedoklis par sievietēm

 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Labvakar! Esmu sieviete. Man nav draudzeņu un man tādas nevajag, ziniet kāpēc? Jo es saprotos labāk ar vīriešiem nekā ar sievietēm. Man ir draugi no vīriešu kārtas. Tikai un vienīgi. Kopš bērnības nav bijusi neviena draudzene. Es labāk klausos sarunas par tehniku un citām lietām, nekā klausos kaut kādas cacas kladzināšanā par jaunāko modi un sēriju ''kādus nadziņus labāk šodien nokrāsot''.
Variet mani noēst līdz ar zemi, mani tas īpaši neuztrauc, vienkārši ir viedoklis par daiļo dzimumu.
Sivietes ir vienkārši ku-kū. Ieraksta diskusijas tēmu ''ko man tagad darīt? es nokrāpu savu draugu'' Ak dievs jēzus, varbūt aiziet nošauties, jo esi mauka un tādu Latvijā netrūkst?
Es nesaprotu tikai dažas lietas, kāda velna pēc ir vajadzīgas visas lupatas par 100 euro un smaržas par 90 euro? Kāda velna pēc ir vajadzīgas tik faking nevajadzīgas lietas kā kaut kādi matu vitamīni un lūpu palielināšana?
Draudzība starp sievietēm nevar pastāvēt. Sievietes ir skauģes un viena otrai noceļ puišus.
Ziniet kāpēc sievietes tik ļoti uztraucas par savu izskatu un mālējās kā ar špakteli? Ka tik vairāk iespraust sev starp kājām kāda čaļa draudziņu, lai tik izpatiktu visiem vīriešiem un varētu piesist kanti kaut vai aizņemtam čalim.
Sievietes tēlo cacas, ieejot sieviešu sab. tualetē vislabāk var redzēt cik kārtīgas esiet, ka sūdi ir nosmērēti pat pa sienu.
Variet mani noēst kaut bez sāls, bet es labprāt iesaistītos diskusijā.
09.10.2016 17:55 |
 
Reitings 297
Reģ: 08.10.2013
Kādas jūtas? Atnāk ļaunā caca un savāc čali, ka šis pat acis nepaspēj samirkšķināt

Visus čaļus nevar nocelt :D
pie normālas sievietes, kas nesmird, bet ir kopta

Citādāk arī ir? :D
09.10.2016 20:40 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Dieva dēļ, ko es tikko izlasīju (t)
09.10.2016 20:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
edgars23, tad tu mēģini sacīt, ka tajā, ka puisis ir aizgājis pie savas (bijušās) meitenes draudzenes, varētu būt arī zināma daļa puiša vainas...?
Tas ir... es pat nezinu, kā lai apraksta. Revolucionāri?
09.10.2016 20:43 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Labvakar! Esmu sieviete

Sieviete ir dabas kļūda, bet sabiedrība ir visu sabojājusi

Šķiet,ka sabiedrība īpaši sabojājusi ir tevi. Neviens nespiež pirkt dārgas smaržas,drēbes,lakot nagus, krāsoties, tā ir katras pašas izvēle.
Varbūt tev VAJAGA veikt dzimuma maiņu?? Savādāk pēc tevis rakstītā arī Tu esi dabas kļūda:-D.
09.10.2016 21:15 |
 
Reitings 297
Reģ: 08.10.2013
tad tu mēģini sacīt, ka tajā, ka puisis ir aizgājis pie savas (bijušās) meitenes draudzenes, varētu būt arī zināma daļa puiša vainas...?
Tas ir... es pat nezinu, kā lai apraksta. Revolucionāri?

Es mēģinu pateikt to,ka nav vērts runāt par sievietēm un vīriešiem kā par strikti atķšķirīgām būtnēm.
Ir tikai personības, un dažas atšķirības šur un tur. :-P
09.10.2016 21:17 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Drēbes par 100 eur un smaržas par 90 eur pērk arī vīrieši. Un mazgāšanās un zeķu mainīšana tagad ir cacošanās pazīme? Vai arī slikto higiēnas paradumu pieminēšanai bija kāds cits mērķis? (t)
09.10.2016 21:32 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Pārāk gari lai te visu diskusiju lasītu, bet nu izteikšu šādu, nepopulāru viedokli.
..................................................................................................................................
Pats esmu vīrietis, pamatā tāpēc uzturos vīriešu sabiedrībā (bet tā esmu atkritējs, labprātīgs). Pēc maniem novērojumiem lielākā daļa ir diezgan truli. Bet ir arī sakarīgie, bet pēc cosmiešu standartiem viņi neskaitītos riktīgi, jo viņiem ir līdzīga domāšana kā man - tātad neinteresē bezjēdzīga izrādīšanās.
Pirms cosmo foruma domāju, ka sievietes varētu būt sakarīgākas. Diemžēl normālas te ir vel mazāk nekā man pazīstami džeki. Vieni truli komentāri viens otram, vienas tās pašas trulās domas.
Bet pa starpai ir arī kāda sakarīga, kam nav cacu sindroms.
.......................................................
Rezumējot sanāk, ka lielākā daļa cilvēki ir tupli ar aprobežotu domāšanu. Ja kāda/kāds vēlas to apstrīdēt lai izlasa šo grāmatu. Šajā grāmatā bija tieši tas pats nodefinēts, ka ir trīs veida cilvēki: tuplie= sekotāji (vairākums), izmantotāji un pašdomājošie (maza grupa), kuri iet pret straumi. Es par laimi piederu pie trešajiem, jo neesmu ne sekotājs, ne viņu izmantotājs.
Ar to, es gribu pateikt, ka katrs izvēlas savu būtību un savas vērtības. Un tāpatās ar ko draudzēties/būt kopā. Par to nav jāstrīdas.
http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/59404-mes_-_dievi_3.html
09.10.2016 23:19 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Stresaini :D
A iedomājies, es nekrāsojos utt dēļ večiem, bet gan man patīk mākslinieciski pašizpausties .. Ko nu? :D
09.10.2016 23:34 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man ir jautājums priekš kam tik brutālai sievieti vecis vajadzīgs? Paņem kādu štrumentu garāžā un aiziet! Ja garāžu labi taisīsi ciet, tad strumentu neviens nenocels. Štruments nekad neteiks, ka tev ir smirdīgas zeķes, nemazgāti mati vai mūžzaļie smaržīgie meži padusēs. Neapgrūtinās ar sarunām par dārgo parfīmu, smaržām vai silikona lūpām. Win-win!
09.10.2016 23:49 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Izskatijās, ka autore negrib nemaz diskutēt neparko, tik `izgāzt` to, kas sakrājies :-D:-D:-D
09.10.2016 23:51 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Nelasīju ko pārējie raksta, man ir tikai atbilde autorei.
Nu un par ko Tu sūdzies? Visas nevar būt vienādas, ja Tu sevi uzskati par īpašu, atšķirīgu sievieti, tad priecājies, kaut arī Tu īstenībā pierādīji, kādas sievietes varbūt kuces, Tu pati esi sieviete un Tu noliec citas. Pati vien parādi, ka neesi ar neko labāka un Tev tiešām nebūs nekad draudzeņu.
10.10.2016 01:13 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Un kas ir tik slikts tajā, ka liela daļa sieviešu izjūt vēlmi skaisti izskatīties, par to apspriesties ar citām sievietēm, nopirkt sev to, ko var atļauties utt? Lai tak cacojas, nav jau pasaules lielākais ļaunums. Es, piemēram, ne tuvu neesmu caca, bet esmu mazliet apmāta ar meikapu, lakām, lupatām un citām lietām. Gluži vienkārši es jūtos komfortabli tad, ja esmu tādā izskatā, kāds man patīk.
Tāda padarīšana kā "puiša nocelšana" man vispār liekas kaut kas nesaprotams un neeksistējošs...ok, paskaidrošu. Jā, protams, puisis var aiziet pie citas, bet neba jau viena tāda caciņa ņem un burtiski paceļ šo gaisā ar vienas rokas mazo pirkstiņu un brutāli savāc sev :-D Vīrietis ir klusējoša mēbele, vai? Būšu vecmodīga un banāla, bet teikšu tomēr, ka gājējs tāpat aizies, pie cacas vai ne-cacas, bet var aiziet vēsā mierā. Kurai sievietei vajadzīgs vīrietis, kuru var tik viegli nocelt? Ne jau citu sieviešu cacošanās paradumos jāmeklē problēma šādos gadījumos.
(Jā, es piekrītu, ka mēģinājumi satuvināties ar, piemēram, labas draudzenes vīrieti nav īsti pieņemami, bet tik un tā vīrietis tur arī piedalās un, ja nevēlas aiziet no savas sievietes, tad nekādas cacas viņu nesavāks sev.)
10.10.2016 09:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
sūdīgi , gan jau ar tādu domāšanu "iet pa dzīvi " ....
10.10.2016 10:14 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Es raksta autori redzu kā kompleksainu, ar sevi neapmierinātu cilvēku, kurš sev mēģina iestāstīt, ka viss taču ir labi un man neko nevajag. Ja tu būtu tik apmierināta ar savu dzīvi, ar to ka tev nav draudzeņu un nemaz nevajag utt, tu te nelīstu un tādus murgus nerakstītu. Tevi nemaz neuztrauktu ko citas runā, kā uzvedās ko dara, tu vienkārši izbaudītu dzīvi. Bet izskatās, ka tev iekšā kaut kas ļoti grauž un tu ar skaudību uz citām skaties, jo saproti ka tev pašai kaut kas trūkst, bet tanī pat laikā centies par visām varītēm iestāstīt sev ka esi savādāka kā citas, baigi "krutā", stāvi tam visam pāri un nezin kāda vēl. Man tevis ir žēl :)
10.10.2016 10:30 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu daļa patiesība iespējams ir tavā tekstā. Taču visas sievietes nu nav vienādas. Ir tādas kam patīk sevi pucēt, būs tādas, kas meklēs adrenalīnu, patiks vīrišķīgas lietas/nodarbošanās. Un?
Tapēc mēs jau nenoliksim tevi,ka tev patīk savādākas dzīves lietas, tas arī viss.
Ja ir nauda, tu vari atļatuties, kapēc lai to netērētu lietām,kas ir skaistas un ko vēlies? Par galejībām šeit es nerunāju!
10.10.2016 10:50 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.12.2015
Es nesaprotu tikai dažas lietas, kāda velna pēc ir vajadzīgas visas lupatas par 100 euro un smaržas par 90 euro? Kāda velna pēc ir vajadzīgas tik faking nevajadzīgas lietas kā kaut kādi matu vitamīni

Pieņemu, ka pelnot 300 Eur mēnesī, liksies dīvaini pirkt kā tu saki lupatas par 100 Eur un smaržas par 90 Eur. Bet ja pelni 1000 Eur mēnesī, nesaskatu tur neko dīvainu. Kāpēc lai cilvēks nepirktu sev to ko vēlās, ja var to atļauties? Pati nopelnu, pati arī domāju kur un kā tērēt, varbūt kādam citam liksies dīvaini kā tu savu naudu tērē?
Matu vitamīni? :D Ja cilvēks ar pārtiku neuzņem visu nepieciešamo un kaut kas organismam trūkst, kas tur slikts ja tas tiek uzņemts papildus ar vitamīniem? Tā ir rūpēšanās par savu organismu, lai tas būtu vesels un tam nekas netrūktu.
10.10.2016 10:57 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nomaini dzimumu! Ja tu tik ljoti ienīsti sievietes, tu visdrīzāk ienīsti arī sevi.
Un vispàr kàda tev dalja cik naudas citas sievietes tèrè drèbèm, kosmètikai un smaržàm? Kàpèc tu lien svešu sieviešu makos? Tà nav tava darīšana!
Izskatàs, ka kàda kopta un turīga meitene ir nocélusi tev tavu princi, tàpèc tik daudz negàciju
Un vispàr, parasti, kad apkàrt visi liekas slikti, ir jàpaskatàs uz sevi, jo visdrīzāk problèma ir tevī, nevis apkártèjos
10.10.2016 11:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Varbūt vīrieša aiziešanā tomēr vainīga ir tava netīrība? līdzīgi kā ar draudzeņu neesamību. Fuj.
10.10.2016 11:24 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Moka_6
Trollis.
Nu nafig bojāt garīgo sev un citiem, tik tiešām nav nekā labāka ko darīt?
Meitene-Renegāts-Moka_6 : Tu vari karināt makaronus uz ausīm cik vien vēlies, bet tā ir pilnīga enerģijas izniekošana.
Tu atrodi kontaktu ar tādiem cilvēkiem kāda esi pati,(jau sen kā tiek drukāts grāmatās) uzrakstot ka :
Kopš bērnības nav bijusi neviena draudzene.

Kas tad ir tā mauka-caca, kura tev spēja atņemt puisi? Tava draudzene, kā jau komentāros rakstiji, zini tu te sāc savos teikumos jukt, draudzeņu nekad nav bijis.
BullShit! :-D:-D:-D
Tā tad tu tam pusim biji nepietiekama...

Salauztā sirds, moš aizej nomazgājies, a ta te tavu smirdīgo elpu caur monitoru var sajust! nerunājot nemaz par piekaltušajām zeķēm pie pēdām.
:-O:-D
Ar savu higienas saprašanas trūkumu mēģini tēlot varoni.
Smiekli nāk! :-D:-D
Rakstot, ka saproti kko no tehnikas un ķipa džeka lietām.
Tu neesi vienīgā, arī es protu un labprātīgi daru lietas ko dara, džeki,rīkojos ar tehniku, laboju mašīnu u.t.t
Bet kad tu pierādi džekam, ka proti ar to visu nodarboties, zini tu atvieglo sava džeka dzīvi, jo viņš saprot ka nekas nav jādara jo tu pelnrušķīt to visu izdarīsi.
Dzīvo savu dzīvi, kā pati vēlies, tik skaties ka pēc tam nenākas raudāt gaužas asaras.
Kurā NORMĀLĀ darbā pieņem/tur cilvēku kurš nespēj elementāri parūpēties par savu higienu.
WTF?!8-)8-)8-)8-)
10.10.2016 11:25 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Autore ir vienkārši kompleksaina skauģe. Pati par slinku, lai sakoptu sevi un tad nu skaudība uz meitenēm, kuras labi izskatās, jo tādām, pašsaprotami, ir lielāka uzmanība no vīriešu puses nekā kādai, kas reizi nedēļā izmazgā matus. Tu neticēsi, bet ir iespēja būt skaistai, koptai un saprast kaut ko arī no tehniskām lietām, draudzēties ar vīriešiem un arī ar sievietēm, kā arī spēt parunāt gan par auto, gan par smaržām un brendiem. Bet mierini sevi, ka visas pārējās ir tukšas cacas, kas tālāk par lūpu palielināšanu neredz.
10.10.2016 11:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits