Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gatavošanās grūtniecībai un alkohols

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Ar vīru gatavojamies ieņemt bērniņu. Jau tika atlikts par mēnesi, jo vasarā bija liela jubileja, līdz ar to alko lietošana. Domāju, ka beidzot varēsim sākt. Bet te atkal bija radu pasēdēšana un viņš iedzēra. Es reāli sadusmojos, jo atkal nākas atlikt. Viņš laikam nesaprot, ka tā jau nav tik ātra padarīšana, ka var aizņemt pat gadu. Tāpēc es negribu atlikt un atlikt dēļ kaut kādām ballēm.
Un pat ja ir tā balle, es esmu gatava ziedoties un nelietot alko. Viņš saka, ka viņš arī var nelietot, bet tai pat laikā viņam ir grūti atteikt, ja ģimenes vīrieši cienā, nu kā ta viņš tā nepaņems to glāzīti.
Es nesaprotu, man nav problēmu atteikt un pateikt kaut vai 10x nē, ja man piedāvā.
Vai man ir pamats dusmoties?
05.10.2016 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 403
Reģ: 21.11.2009
Vīrietim jau tie procesi atjaunojas ļoti ātri. Kā piemēru (protams, ne tas labākais piemērs, bet tāda ir dzīve) varu izstāstīt, ka pēc lielas ballītes sestdienā (kāzas) vīrietim bija jānodod spermas analīzes pirmdienā. Analīzes ideālas. Tā kā nevajag strostēt vīru, ka viņš nedaudz iedzer. Turklāt - no ārstu puses ir vēl daudzi citi ieteikumi vīriešiem, kurus vajadzētu ievērot, ne tikai alko nelietošana.
07.10.2016 14:27 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ja ļoti sakārojās, tad es arī dažreiz padzēros aukstu alu no vīrieša pudeles. Vīnu vienreiz tikai degustējām un tad sev tā nosolījos, ka tikko kā varēšu ko iedzert, tad dzeršu tieši to vīnu, kas man likās tik ļooti garšīgs. Kā tad viss ir paspēts iedzert, tikai ne tas vīns! :D
07.10.2016 13:09 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Tiesam nevajag parspilet. Berninam sliktak bus no tava stresa par visadiem sikumiem ( pec teksta spriezot esi parak ieciklejusies uz nenozimigam lietam). Berninam vajag mierigu mammu, kas dzivo saskana ar savu kermeni, velmem... ne gramatam un interneta padomiem. Man arste ( viena no labakajam) sakuma teica, ka grutniecem medz sakaroties mazliet alu, del rugtas garsas un piedevam. Es alu vispar nekad neesmu dzerusi, tacu reiz sagribejas kirsu alu, no kura ari kadus dazus gramus izdzeru. Tapat sarkanvins var dzert.. ne glazi vai pudeli, bet ari tik meli apslapinat :) bernins pats pateiks ko un cik daudz grib, vai mieru vai aktivitates, edienu izvelies dazadu, pilnvertigu. Lai veicas!
07.10.2016 13:03 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Mērena un reta alkohola lietošana vīrieša reproduktīvo sistēmu neietekmē. Ja ir tik traki, ka cilvēks nespēj atteikt pāris glāzītes svinībās, varbūt nevajag uz to atturēšanos tik ļoti spiest.
07.10.2016 12:46 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Pagaidām izdevies tikai Jaunava Marijai :D

Es viņu izaicinu! :D
07.10.2016 12:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja plānotu otru bērnu, tad tāpat nesēdētu celibātā un ļautu visam savu gaitu

:D :D :D Celibātā ieņemt bērnu varētu būt pagrūti. Pagaidām izdevies tikai Jaunava Marijai :D
07.10.2016 12:26 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ja vien katru dienu nedzer divlitrīgos alus, tad neredzu jēgu iespringt. Mans mazais grūtniecības sākumā dabūja pāris kārtīgas ballītes ar visu smēķēšanu un alkoholu. Kā uzzināju tā atmetu gan pīpes, gan grādīgos, bet vissliktāk es tomēr jutos par to, ka biju lietojusi alkoholu. Bet, nu, tad palasīju internetā citu māmiņu pieredzes un sapratu, ka veseli un slimi bērni dzimst gan tām, kuras lietojušas, gan tās, kuras nē. Tāpat arī galīgām alkoholiķēm dzimst veseli bērni viens pēc otra. Pati zinu vienu gadījumu, kur 32 gadīgai sievietei jau ir 7 bērni.. ar visiem plostots, smēķēts. Nu, protams bērni viņai gan ir atņemti un arī olvadi nosieti, bet, cik, nu, par dažiem dzirdēts, tad gudri puikas sanākuši (protams, tas var būt arī atkarīgs no audžuģimenes).
Dzert jau nav labi arī tad, ja neplāno bērnu.. tā kā par sliktu veselībai jau nenāks. Bet es uzskatu, ka visā vajag mērenību. Man patīk iedzert pāris kokteiļus - nedaudz atbrīvoties, atslābināties. Starpcitu, astroloģe vienreiz jautāja vai lietoju alkoholu. Atbildēju, ka jā, protams. Viņa teica, okey, tas labi.. savādāk tu neizturētu! Bet es nezinu ko ar to viņa domāja un ātrumā neiedomājos pajautāt. Pieņemu, ka man ik pa laikam vajag nolaist tvaiku, jo esmu nedaudz stresaina.
Es gan neesmu ik vakara iedzērāja (ļooooti reti aizkrīt širmis un sagribas iedzert aliņu vai vīnu), bet brīvdienās (ne jau katrās) ar draugiem, labā kompānijā.. kāpēc, ne!?
Mana personīgā pieredze norāda uz to, ka vislielākās problēmas tāpat ir tiem cilvēkiem, kuri dzīvo, nu, tik pareizi, ka citreiz slikti paliek.
Ja plānotu otru bērnu, tad tāpat nesēdētu celibātā un ļautu visam savu gaitu! Galīgos 3 graudniekus nedzeru 2 dienas pēc kārtas, kā arī nelāpos ar Diniņiem.. neuzskatu, ka viskijs ar ābolu sulu ir tas lielākais ļaunums, kas manī ik pa reizei nonāk. Vairāk vajadzētu domāt par burgeriem, gaļu, kuru pērkam lielveikalos, tāpat arī dārzeņiem, kuros ķīmijas vairāk, nekā vitamīnu.. arī ģenētiski modificētā pārtika, manuprāt, nekādu labumu mums nedod!
06.10.2016 21:25 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Ak dievs, autore, atslābsti taču! Ja neesat tādi, kas dzer nonstopā, tad taču nekas slikts nebūs. Es kaut kā pat neiedomājos, ka iedzeršana viesībās plānojot bērnu varētu kaut ko kaitēt, jo nu tas neko neietekmē.
06.10.2016 21:21 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
:D un par maniem berniem :D
06.10.2016 21:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Galējībās slīgt arī nevar. Rvs piemērs mazliet ož pēc nelabvēlīgās ģimenes :D
06.10.2016 21:14 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Inga, aizej paskaties, vai koka zarā aiz loga nešūpojas Raivītis! Pārāk jau nu aizdomīgas šādas smalkas zināšanas par Tavu izlaidīgo ikdienu.
06.10.2016 21:00 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Inga88-Nu bet ir arī! tu dari tieši tāpat,bet tagad raksti itkā man nepiekristu, es tevi nesaprotu.
06.10.2016 20:54 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, jā Raivīt, tas ir pilnīgi normāli. :D
06.10.2016 20:52 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Tam nac nekada diza nozime

+++ zinu daudzus pārus, kur abi dzerstās un ballējas non stop pirms un pēc sīkā un vis ok un ēd arī max neveselīgi :D tas ir pilnīgi normāli un nevajag speciāli no tā atturēties ;-)
06.10.2016 20:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Protams, ka pirms grūtniecības taču ir jāsagatavojas. Jāattīra organisms, jāievēro veselīgs dzīvesveids. Nav jālieto alkohols. Par smēķēšanu es vispār pat nerunāšu.

izskatas, ka te nav verts pat muti virinat.
05.10.2016 19:30 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Forši būtu kādu gadu pirms ieņemšanas ievērot veselīgu dzīvesveidu. :) Zinu pārus, kas tā ir darījuši.. Manuprāt, ļoti forši, ka arī vīrietis saprot, cik tas ir svarīgi.
05.10.2016 19:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Emmm varbut vajag atslabt?!
Tam nac nekada diza nozime ja vien neesat alkashi kuri katru weekendu buhaa
05.10.2016 19:26 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Vēl varu piebilst - esmu bēbīšplānotāja ar ļoti lielu stāžu un vairākām (un dažādām) neveiksmēm. Ir bijušas gan stimulētas un ļoti rūpīgi plānotas grūtniecības, gan pilnīgi nejaušas (tā teikt - vispār neiespringstot un cerības atmetot), ir bijusi gan ilga atturēšanās no alkohola, pirtīm, neveselīga uztura, gan alkohola lietošana nezinot, ka esmu stāvoklī - un rezultāts tāpat viens - bērniņa man nav.
Ja vien būtu tik vienkārši, kā pārstāt lietot alkoholu un padzīvot veselīgu dzīvesveidu, lai mazais pieteiktos un viss veiksmīgi noritētu - bet nu tā nav nekāda veiksmes atslēga, tas tikai var kaut kā palīdzēt tajā visā procesā, bet tāpat ir simtiem citu lietu, kas šo procesu pozitīvi vai negatīvi ietekmē. Un nav mūsu varā noteikt vai ietekmēt visu, kas ietekmē grūtniecību.
Katrā ziņā - novēlu mazāk uztraukties un lai jums viss izdodas!

Sit pieci ;-) tiesa mums beigu beigās noveicās un ir bērniņš , noteikti jums arī būs , jo agrāk vai vēlāk pienāk laiks , kad ir ! Bet esmu pērusies ilgu laiku tieši par šo pašu , mēs abi priekšzīmīgi veselīgā uztura un dzīvesveida piekritēji , arī veseli kā rutki , bet arī nesanāca un nesanāca , pāris reizes pa vidu sanāca ar neveiksmi , bet tie , kuri šķiet dara visu pretēji un dzīvo kreizī neveselīgi , tiem bēbji dzimst kā pupas .
Joprojām nezinu , kas bija mūsu veiksmes faktors , bet
arī domāju , ka speciāli bremzēt ieņemšanu , ja tiek rīkotas ballītes , nevajadzētu .
Kad būsi stāvoklī , tad arī atturēsies .
05.10.2016 18:58 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.05.2016
Piekrītu freya viedoklim. Vienīgi, man vienmēr licies dīvaini, ka nevar pateikt "NĒ", kad piedāvā alkoholu. Kā tas ir- nevar atteikt?
05.10.2016 18:49 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Mēs vispār ļoti reti lietojam alkoholu, tāpēc tā nebija nekāda problēma. Kaut kā spējam izklaidēties arī bez alkohola lietošanas. Laikam mums patīk mūsu draugi un, lai ar viņiem pavadītu laiku, nav jālieto alkohols :-D
05.10.2016 17:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits