nenoderīgas dāvanas

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kārtoju plauktus un sapratu, ka jau atkal sakrājusies kaudze ar sadāvinātām, bet man nenoderīgām lietām. Šokolādes, tējas, sveces, kosmētika... Kur to likt?
Ko jūs darat ar dāvinātām lietām, kas jums nav īsti noderīgas? Metat ārā, tomēr lietojat, kādam atdodat? Un kas ir tās lietas no dāvinātajām, kuras jums nelietojas?
Šad tad mēģinu kādam atdot, bet kaut kā parasti atsaka, ka neņemšot, gan jau es pati apēdīšot utt., negribas vairāk uzbāzties. Mest ārā arī žēl.
02.10.2016 13:52 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Ņirdzīgi. :D
04.10.2016 13:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
hellish ♥ pieradums

cik žēl, ka aizmirsti šo pieradumu izslēgt, kad ielogojies otrā profilā :-)
04.10.2016 13:13 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Ko jūs foršu un noderīgu dāviniet citiem? Es tiešām vairs nezinu, kas ir laba dāvana.
04.10.2016 13:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man patīk briedis komentārs, tādām reizēm, kad galīgi nezin ko dāvināt:
Manuprāt, ja galīgi nevar saprast, ko dāvināt, noder kvalitatīvs alkohols. Ja zini, ka cilvēks alkoholu nelieto, var mēģināt saldumus (ja neēdīs pats, pacienās citus), vai vienkārši ziedus.
Ja kaut nedaudz zini cilvēka intereses - biļetes uz dažādiem pasākumiem. Teātris, koncerti, sporta pasākumi, izklaides pasākumi (piemēram, improvizācija, utt.) - biļetes vienmēr var piemeklēt.

Parasti gan cenšos tomēr izdomāt kas tieši šim cilvēciņam patīk, vajag, noder. Uz Ziemīšiem arī cosmo ir kaudze ar diskusijām, tad smeļos idejas arī tur + internetā.
Katram laba dāvana jau ir savādāka.
Man viena draudzene ir kā traka uz stender bumbām un citām vannas fīčām, cita atkal ciest tās nevar. Man liekas tikai loģiski, ka tai, kurai nepatīk, es tādas lietas nedāvinu. Un galīgi neuzskatu, ka viņa ir izlepusi mantkārīga maita.
04.10.2016 13:28 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ko dàvinu?
Savus draugus pazīstu un zinu, ko dàvinàt. Nekad nevienam neesmu dàvinàjusi kkàdus paštaisītus lorinjus vai vispàr suvenīrus, sveces, kosmètiku (ar iznjèmumu, kad zinu, ka tieshi sho cilvèks vèlas) tiem jocīgajiem draugiem, kas man uzdàvinàja kàzàs statuju - dàvinu naudu, nedàvinu tikpat jocīgas dàvanas :D vīra màsai, kas spèj uzdàvinàt līdzekli nagiem, kad man visu laiku ir gèls, vannas bumbu, kad nav vanna, kermenja krèmu, vienīgo no kura man ir alergija, utt (es domàju, ka vinja speciàli piemeklè to, kas man neder), lauju vīram iespringt par dàvanu :D
04.10.2016 13:38 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Selīna atkal tu met visu vienā maisā , viena lieta dāvināt neiederīgas dāvanas , bet cita , ka dāvanas nepatīk tikai tāpēc , jo nav no smalkā gala vai tavai īpašai gaumei piemeklētas . Tikai tuvākie zin parasti tik labi gaumi , bet prasīt to no pārējiem ir vairāk kā stulbi . Kā var cilvēks zināt , patīk tev kartiņas vai nē ? Patīk tev Pikvik tēja vai zaļā ? Mis Take minēja Schauma alerģiju , kaut kā man neticās , ka pilnīgi tik daudzam būtu alerģijas uz masu precēm . Drīzāk liekas , ka tā ir nicinoša atieksme pret lētā gala dāvanām , jo redz nav kaut kāds šampūns no Madara vai Shiseido . Uzreiz tiek likvidēts , jo tu taču lieto tikai atlasīto profesionālo kosmētiku , ne kaut kādu Šaumu par pāris eiro . (t) Ar smaržām piekrītu , ka ar tām var netrāpīt , bet arī kāpēc būtu jāmet miskastē , ja var atdot kādam .
Saprotams , ka katrai patīk kaut kas cits , bet tā attieksme , kas no daudzām nāk izsakoties par it kā nenoderīgām dāvanām ir ar tādu nicinošu pieskaņu . Bez maz vai tas cilvēks , kurš uzdāvināja tev kompektu no Drogas veikala tiek uzreiz arī izmests misenē kā cilvēks , kurš dāvina nejēdzīgas dāvanas . (t) tā tas izklausās .
04.10.2016 13:39 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Bordo, nav tādas vienas perfektas dāvanas. Katrs cilvēks taču ir tik ļoti atšķirīgs. Dāvanas parasti sanāk dāvināt pazīstamiem cilvēkiem un tad jau zinu, kas šim cilvēkam patīk, kas nepatīk. Mūsdienās pieaugušo cilvēku vidū topā ir galda spēles (bet arī ir daži izņēmumi, kuriem galda spēles nedāvinu), esmu dāvinājusi gan traukus, gan kosmētiku, gan biļetes uz pasākumiem, gan grāmatas, visbiežāk laikam dāvanu kartes (ar kurā grūti nošaut greizi).
Nekad nav radusies sajūta, ka kādam mana dāvana tik ļoti nepatīk, ka to uzreiz izmet miskastē, tiklīdz izeju pa durvīm.
04.10.2016 13:46 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Bet dzīvè viss tachu ir vienkàrši- es dàvinu dàvanas cilvèkiem, ko pazīstu pietiekami, lai zinàtu, ko dàvinàt. Ja nezinu- dàvinu naudu. Un vèl vienkàršàk- es neiespringstu par lietàm- tàs ir lietas, ko var lietot vai izmest/atdot ja neder.
04.10.2016 14:07 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.07.2016
elzaelza Neviens jau neprasa, lai svešie cilvēki labi zinātu gaumi. Bet, ja reiz es lietoju to profesionālo kosmētiku un man uzdāvina šausmu par pāris eur, kur tad man viņu goda vietā turēt vai? :-D Un kāpēc gan nevarētu lietot profesionālo kosmētiku, ja tāda labāk patīk? Ja reiz nepārzina citu gaumi, tad nedāvina kosmētiku, bet saldumus, ziedus, alkoholu, sveces, ko var likvidēt vai atdot kādam, kam garšo/lietojas. Un par kartiņām runājot, es negaidu, ka kāds manas kartiņas, tikai tāpēc, ka tur pantiņš ierakstīts, krās un priecāsies par tām. Tā ir tikai kartiņa ar novēlējumu svētkos, svētki paiet, kartiņa vairs nav tik aktuāla varbūt.
Pašai neko nenoderīgu nav nācies saņemt. Lai gan esmu tipiska lietu ārā sviedēja un varētu pat nepiefiksēt, ko izsviežu. Vienīgais, regulāri kāds uzdāvina zefīrus, Laimas šokolādes vai končas, olbaltuma cepumus, ko neēdu, bet ir kas apēd. :-)
04.10.2016 14:10 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
04.10.2016 14:29 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.07.2016
freya Es pati lietoju šausmas par pāris eur no Drogām. :-D Es tikai izteicos elzaelza vārdiem. Vienkārši gribēju pateikt, ka nevajag nosodīt tos, kuri lieto dārgāku kosmētiku (vai jeb ko citu) nekā to, ko uzdāvini. Katram sava gaume.
04.10.2016 14:39 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
elzaelza, nu ko Tu ņemies? Tu drusku pārspīlē. Un tā vien šķiet, ka vienkārši centies kādu nokaunināt, nevis izteikt savu viedokli.
Es arī matus nemazgātu ar avon šampūnu vai nesāktu lietot oriflame smaržas, tikai tāpēc, ka kāds man tās ir uzdāvinājis.
Un neuzskatu, ka ir pareizi aizkrāmēt savu dzīves telpu ar kartiņu kalniem. Un loriņiem, tikai tāpēc, ka mistiska vainas sajūta neļjauj to visu izmest. Tās ir TIKAI lietas!
04.10.2016 14:58 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nu ziniet, tiešām ir labāk uzdāvināt 10 eiro vērtu dāvanu karti Drogās, nevis pēc savas gaumes piemeklētus Drogu šampūnus. Dāvanu karte ir vislabākais variants, ja cilvēku labi nepazīst, kaut par mazu summu. Un nē, es savos matos nelikšu Drogu šampūnus piebāztus ar parabēniem, es vienkārši nelietoju tādus, lietoju tikai dabīgos. Ja man uzdāvinātu tādu Schaumu, tā lidotu miskastē. Ko man citu ar to darīt? :-|
Te vēl nesen pasūdzējos par acu zīmuļiem, tad nu vakar atkal tiku pie dāvanas - YSL komplekta, kurā ietilpst arī.. acu zīmulis. Nē, komplekts foršs un manā gaumē, bet atdošu mammai, jo acu zīmuli nelietoju. Un pat tas, ka tas ir kvalitatīvs YSL zīmulis neliks man to sākt lietot!
Dāvanas ir jāizvēlas ar prātu - ja nepazīstat cilvēku perfekti, nu labāk nopērciet dāvanu karti!
04.10.2016 15:13 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
KAS IR LORIŅI??? :-D:-D:-D
04.10.2016 15:15 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Mele, pričendāļi :D
04.10.2016 15:17 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
bet kapēc loriņi? :D no kurienes tāds vārds?
tas ir tās figūriņas un citādi štrunti?
04.10.2016 15:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es nezinu no kurienes tāds vārds, bet viņš eksistē :D loriņi, pribambasi, štrunti un taml. :D
04.10.2016 15:28 |
 
Reitings 27
Reģ: 20.09.2016
Ar draudzenēm jau sen piekopjam taktiku, ka dāvinām biļetes uz pasākumiem, ko tad arī kopīgi apmeklējam.
Ar māsīcu mums ir vienošanās, ka viena otrai pasakām priekšā, ka dikti gribās konkrēto grāmatu, vai smaržas utt. Labi, nav pārsteiguma momenta, bet dāvana ir patiešām gribēta.
Vecākiem un ģimenes draugiem parasti kas ēdams/dzerams.
04.10.2016 15:32 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Tas vārds ir tik dikti smieklīgs , asociācijas ir labas, vai nu mazi kakla, deguntiņa un austiņu dakterīši vai arī izklausās pēc kaut kāda auga. :-D
04.10.2016 15:35 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
:D nu ja, loriņi ir nevajadzīgi štruntiņi. Tik pat nevajadzīgi, kā mazi, mazītiņi kakla dakterīši :D
04.10.2016 15:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits