Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sarakstes un komentari, "liki" citam sievietem

 
Reitings 3
Reģ: 19.06.2009
Sveikas cosmo meitenes.
Ta nu ir sanacis ka mani nomac kada problema. Ar savu draugu esmu kopa jau 9 gadus.
Vins nekad nav bijis ipasi sabiedrisks , draugu nav daudz. Kops gadu jau esam ka parvakusies dzivot uz citu vietu tuvak vina vecakiem vina dzimtaja pilseta vins ir kluvis pilnigi savadaks. Peksni sacis puceties, sarakstas ar savam agrakajam skolas biedrenem, dazas sarakstes izdzes, dazam pasudzas par savu slikto draudzenu. Vispar aktivi seko vinam socialajos tiklos (seviski vienai izrada uzmanibu, spiez like vinas gandriz visam bildem un ierakstiem,kuri vinam neticu,ka patik(agrak nemaniju ka vinam patiktu smagais metals).
Regulari aizbrauc pa brivdienam pie vecakiem un mani negrib nemt lidzi sakot ka man nebus ko darit tur. Un kad saku so, saka ka esmu traka, kapec vins nevarot ta darit..vienreiz teica,ka vins netaisas nekomunicet ar citam sievietem. ..a aizmirsu piebilst vel ka agrak vinam bija foto ar mani kur esam kopa un nu vairs nav nekur sicialajos tiklos.
Jautajums tads-kas notiek un ko man darit???(t)
25.09.2016 04:00 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Uzdod konkrētu jautājumu un ceri, ka saņemsi konkrētu atbildi. Šeit nav runa par to vai viņš krāpj, bet par to, kas jūsu attiecībās trūkst/ir par daudz.
Forumā neuzzināsi to, ko patiešam gribi noskaidrot. Ir jārunā ar otru cilvēku.
25.09.2016 04:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kas to lai zina, kas notiek, bet, manuprāt, viņš Tevi neciena.
25.09.2016 06:43 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ko darīt? Zinot savu riebīgo raksturu, es uztaisītu pamatīgu skandālu. Pēc tam jau mierīgi paskaidrotu, ka, manuprāt, ja cilvēki ir attiecībās, tad viņi tā neuzvedas, t.i. svešiem cilvēkiem par otro pusīti nesūdzas un uzkrītoši "nelaiko" citu sieviešu bildes. Ja tas netiktu respektēts, tad šķirtos.
Bet kā Tu zini, ka viņš sarakstās, ko raksta un dzēš ārā? Tas arī nav cienīgi, ka lasa svešas sarakstes.
Un, jā, laikam mūsdienās sociālo tīklu dēļ izjūk daudzas attiecības, jo, redz, cik problēmu no tiem rodas...
25.09.2016 06:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tur jau īpaši glupam jābūt, lai neredzētu, ka viņam par tevi ir pazudusi interese. Patīk cita, bet tev pateikt nevar.
Ko darīt? Izrunāties un pieņemt lēmumu ko darīt tālāk.
25.09.2016 09:16 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jūs esat kopā deviņus gadus un vinš ir tikai tavs draugs? Viņa attieksme un rīcība parāda viņa patiesos nodomus pret tevi. Fui, pretīgi vnk. Loģiski, ka viņš tevi krāpj. Šķiries.
25.09.2016 09:18 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Skumji.. Es jau sen būtu ar viņu nopietni sākusi runāt, tikko kā justu, ka kaut kas nav labi. Nekad nepieļautu, ka šādas situācijas nostātos pa vidu un nostādītu mani muļķes lomā. Sāc runāt ar viņu un nelielies mierā kamēr nepasaka kas par vainu. Ja nē, tad lai staigā.
Fui cik nesmuki, ka svešām sievietēm stāsta kas viņam tevī nepatīk. Man pat vairs runāt negribētos.
25.09.2016 09:47 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Šķiet, ka tu pati jau zini, kas notiek. Daudz variantu nav, atliek kārtīgi izrunāties, lai saprastu, vai kaut kas vēl ir glābjams, un ja ne, tad ne.
25.09.2016 09:57 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu ja jau tagad notiek tā,kad viņš rīkojas pāri robežām,kas būs vēlāk?
Tā ir necieņa,lai neteiktu vairāk. Es padomātu par šķiršanos , priekš kam kavēt laiku,ja viņam nav intereses?
25.09.2016 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
puisis ir aizmirsis vienu lietu- izšķirties no tevis. tur tak viss pat muļķim skaidrs- viņš meklē ko labāku!
25.09.2016 10:36 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Sāk aktīvi interesēties par citām sievietēm? Un jums ir "draugs un draudzene" statuss, kā teikt? Kam vēl ir jānotiek, lai tu saprastu, ka esi viņam neinteresanta?
No otras puses, pa 9 gadiem gan jau tik ļoti vairs nepiedomā pie izskata.. Un ko viņš, ierauga kādu uzkrāsojušos un skaistāku un sāk siekaloties (t)
25.09.2016 11:34 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Tas ir tikai laika jautājums, kad viņš tevi pametīs un iespējams kādas citas dēļ. Ir muļķīgi domāt, ka kaut kas ir labojams, ja pēkšņi tik krasi mainās draugs. Ja iepriekš bija kopīgas bildes, bet tagad izņemtas. No zila gaisa sāk kontaktēties ar senām draudzenītēm, tiek kas slēpts un dzēsts ārā. Nav jau teikts, ka viņš nevis brauc pie vecākiem, bet tiekas ar kādu. Es tev iesaku silti vienkārši pamest viņu. Jo agri vai vēlu tiksi muļķes lomā, kas cerēja, bet beigās tika pamesta citas dēļ. Ja vēl sūdzas citām, par to cik slikta esi?
Jā, iespējams pa šiem 9 gadiem ir zināma rutīna iestājusies, vairs neesi tā meitene, kura viņu iedvesmoja, iemīlēja. Bet es domāju, ka šoreiz ir jau par vēlu censties sevi mainīt. Nezinu kā tu vari vēl būt kopā ar cilvēku, kas tev uzmet mīksto un uzskata, ka tas nav nekas. Viņš vienkārši parāda, ka viņam ir vienalga, ko tu domā
25.09.2016 12:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es bieži vien like spiežu draugu lokā esošajām bildēm automatiski.. es ceru, ka manējais nesēž tagad puišu forumā ar pārmetumiem :)
Bet šājā gadījumā ieteiktu izrunāties. Pasaki, ka viņš ir ļoti mainījies.. un Tu neesi gatava tādā garā turpināt. Brīvdienas pārim tomēr ir vēlams pavadīt kopā. Kāpēc viņš izdomājis, ka Tev pie viņa vecākiem būs garlaicīgi? (ja viņš tiešām turp dodas)..
Vienīgi esi gatava tam, ka šī saruna var nevis uzlabot, bet arī pietuvināt attiecības pie to sarukšanas..
25.09.2016 13:27 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Visticamāk tu vinam esi nedaudz apnikusi. (Jūsu attiecības nav rutina pedeja laika?) Bet ja godīgi,tad daži aspekti pilnīgi neliecina par kaut kadu apniksanu un krapsanu,piemeram draudzenes aprunasana ar citiem cilvekiem. Tad jau tie dzeki,kas ar saviem chomiem pie alinjiem izkrata sirdi par attiecibam,ari ir slikti??? Neuzskatu ka attiecibas ir kkada sveta lieta,par kuram nevienam neko nedrikst stastit,izkratit sirdi. Un es savu draudzeni ari uz laukiem nenemtu lidzi, jo zinatu ka vinai tur nebus ko darit+man radinieki tur biezi stridas sava starpa,negribetu lai vina to dzird un redz.
Izrunajies un neuzput musu no zilonja. Varbut viss nemaz nav ta ka iedomajies. Veiksmi!
25.09.2016 14:00 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Pirmkārt, vajadzētu izrunāties, tad arī vajadzētu saprast kas un kā - kāpēc viņš tā dara, kas ir mainījies, ko darīt tālāk (droši vien pamest). Ja nevēlas runāt, tad.... arī pamest. :D
25.09.2016 14:12 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tad jau tie dzeki,kas ar saviem chomiem pie alinjiem izkrata sirdi par attiecibam,ari ir slikti???

Nesalīdzini čomus ar svešām meitenēm. Tās ir divas atšķirīgas lietas. Es ar draudzenēm varu runāt par to, kas man attiecībās nav kārtībā (normas robežās), bet lai es ietu stāstīt kkādam bijušajam klasesbiedram par mums, jeibogu nu!
26.09.2016 13:10 |
 
Reitings 3
Reģ: 19.06.2009
Jaa. Izrunajos un teica,ka nespiedis laikus,necatos vairak un viss bus ok,pavadis laiku kopa. Bet sovakar jau tuse kkur un laikus spiez ka vienmer... nezinu,sajuta ka mani nedzird
30.09.2016 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
cita ir vai meklē
01.10.2016 00:21 |
 
Reitings 112
Reģ: 22.08.2016
Nesalīdzini čomus ar svešām meitenēm. Tās ir divas atšķirīgas lietas.

Nu katram savs. Man pašai vispār nav neviena draudzene. Nu tiešām tā, ka neviena. Ir tikai vīrieši - draugi. Tiem arī esmu stāstījusi gan par savām attiecību krīzēm, gan raudājusi uz pleca, bet nekad, nekad nav bijis kas vairāk par vienkārši draudzīgu komunikāciju. Draugu izvēle nenotiek pēc dzimuma. Diemžēl, manuprāt, liela daļa sieviešu to nereti aizmirst, jo katrā svešā sievietē jau redz potenciālo draudu. Ja tā, tad zems pašvērtējums varētu būt tā iemesls.
01.10.2016 01:43 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, tad izdari secinājumus, cik svarīga viņam esi,.
01.10.2016 07:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits