Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Salauztas sirds ārstēšana.

 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Labvakar, meitenes.
Es tik tiešām nezinu, ko es vēlos dzirdēt no Jums, varbūt padomu, varbūt vienkārši vajag kādu, kas uzklausītu, varbūt... es vienkārši nezinu ko darīt.
Sākšu ar to, ka man jau divus gadus ir mīlošas attiecības, savu puisi es mīlu neprātīgi, viņa dēļ esmu gatava uz visu un vēl vairāk, bet pagātne atgādina to, ka reiz es nebiju tāda, kāda esmu tagad.
Šodien izlasot savus šeit veiktos blogu ierakstus, kuros sevi atklāju kā meiteni, kurai sirds lauzta vairākkārt, kā meitene, kura metās iekšā iekāres pilnās naktīs un baudīja alu un dejas katru vakaru. Toreiz manu sirdi kāds ļoti sabradāja (par viņu arī ir gandrīz visi veiktie ieraksti blogā), un man vajadzēja neprātīgi ilgu laiku, lai es atkal varētu smaidīt. Toreiz es nedabūju no viņa to atklāsmi, ka tik tiešām viss ir beidzies, man nebija iespēja līdz galam izrunāties...
Lai arī savu puisi es mīlu ļoti, viņš vēljoprojām manā prātā pēdējā laikā tieši ir uzpeldējis vairākkārt. Domājot par viņu, es nespēju sevi kontrolēt. Stalkoju viņu soc. tīklos un redzot, ka viņš ir attiecībās kaut kas iekšā notrīsēja, pat viņa draudzeni izstalkoju un cik ļauna es varu būt, ka redzot viņas bildes mani pārņem tāds dīvains miers, jo viņa taču ir resnāka, neglitāka.Nu kāpēc es tāda esmu? Es sevi vienkārši nespēju kontrolēt.
Man taču ir viss, ko es agrāk vēlējos un es patiesi jūtos laimīga. Gandrīz katru dienu. Bet tad pirms nedēļas es iedomājos par viņu... un kaut kā neprotu vēljoprojām palaist vaļā kaut gan pagājuši jau vairāki gadi
Es nezinu, ko darīt. Man vajag kādu, kas mani sapurina un pasaka, cik briesmīgs cilvēks es esmu. Lūdzu!
Es prasu pēc padoma un to, kā tikt tam pāri. Vai tiešām tāpēc, ka toreiz līdz galam netika viss palaists vaļā un izrunāts, visu dzīvi domāšu kā būtu ja būtu?
24.09.2016 18:40 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Briesmīga tu neesi, bet kompleksu mākta mazohiste gan esi :)
24.09.2016 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Jā, tam es varu tikai piekrist...
24.09.2016 19:01 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Man vajag kādu, kas mani sapurina un pasaka, cik briesmīgs cilvēks es esmu. Lūdzu!
...?
Nu labi. Vai tiešām tā meitene ir tik resna un neglīta, vai arī tās ir tavas iedomas? Un pat ja tā arī ir, tev kremt tas, ka viņš labāk izvēlējās tādu nekā tevi? Varbūt tu domā, ka esi skaistuma karaliene, bet ne jau tāpēc cilvēki saiet kopā - ne jau jo ir skaisti. Bet viņi atrod harmoniju. Pat haosveidīgu. Nevis, jo meitene ir skaista, bet puisim ne uz ko labāku necerēt.. Visticamāk nespēj samierināties, ka kāda cita ir ar kaut ko labāka priekš bijušā. Nu nevar būt visur vislabākā. Jā, cilvēki šķiras, tad tu skaties uz pagātni un brīnies - "ko viņš viņā atradis?" Nu, acīmredzot to, ko neatrada tevī. Un pat ja tā meitene būtu princese gatavā, arī par to visticamāk tu piesietos. Pat ja viņa būtu balinātiem matiem, tev smadzenes liktu viņu nosaukt par stulbo blondīni, jo redz, tad, kad kāds cits nav tik brīnišķīgs kā tu, tad tu sev vari likt justies labāk, vai ne tā?
26.09.2016 15:49 |
 
Reitings 129
Reģ: 02.08.2016
Nesen mans bijušais draugs arī sagāja ar meiteni. Biju dusmīga, rakstīju žēlas īsziņas. Jo kā pa mēnesi var otram teikt - es mīlu viņu un viņa mani! Bet Latvija ir maza :D un nesen uzzināju, ka tā meitene iepriekš ir bijusi ilgās attiecībās, bet kājas pletusi visiem, kam nav bijis žēl. Tā vien gribas apsveikt savu bijušo, kuru mīlu vēljoprojām, bet nav vairs mana darīšana! 3 naktis negulēju, bet tagad jūtos kā no jauna piedzimusi (l):-D
26.09.2016 15:57 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
pat viņa draudzeni izstalkoju un cik ļauna es varu būt, ka redzot viņas bildes mani pārņem tāds dīvains miers, jo viņa taču ir resnāka, neglitāka

Es ceru, ka tu neesi kāda no mana bijušā draudzenēm :D tad bietē dabūtu.
Lai jau tam cilvēciņam ir laime ar to ko viņš kopā ir tagad. :)
Nevar jau saprast kā Jums tur beidzās viss, ir iespēja satikties/ izrunāties? Lai pašai vieglāk?
26.09.2016 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Ak, Tu dieniņ, stalkot bijušos jau nav tik traki. Es arī šad un tad uzmetu aci vnk intereses pēc, ne jau tāpēc, ka kādas jūtas. :)
Iedomāties arī nav nekas traks, ja visādi piedzīvojumi kopā bijuši.
Man šķiet, ka Tu pārspīlē situāciju. Vienkārši izbaudi, ka Tev tagad ir labs pusis blakām, kurš Tevi novērtē, nevis pamet situācijā, kad Tu nesaproti, kas notiek! ;-)
26.09.2016 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
U nē, Tu neesi briesmīgs cilvēks... Briesmīgi būtu, ja Tu tagad viņam rakstītu vai zvanītu.
26.09.2016 16:33 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Quoestionize - tu tur klāt stāvēji un redzēji, kam pleta.. Apsveicu ar Svētās Mātes Terēzes titulu, šķīstākais cilvēks ever :-D nezināju, ka klosterī ir internets. Es noteikti nezinu to meiteni, bet vai tev paliek labāk zinot, ka kaut kāda tur meitene ir bezmazvai m**ka...
26.09.2016 19:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
tā meitene iepriekš ir bijusi ilgās attiecībās, bet kājas pletusi visiem, kam nav bijis žēl. Tā vien gribas apsveikt savu bijušo

Kā uz to skatās... Ja paskatās no otras puses - kāda esi tu, ka pat ja kāju pletēja ir par tevi labāka?
(Tu nezini, ar ko un kāpēc viņa ir gulējusi, baumas nav fakti. Tāpēc nevajag apsaukāties tikai tādēļ vien, lai sabužinātu sev spalvas)
26.09.2016 20:13 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kā uz to skatās... Ja paskatās no otras puses - kāda esi tu, ka pat ja kāju pletēja ir par tevi labāka?
(Tu nezini, ar ko un kāpēc viņa ir gulējusi, baumas nav fakti. Tāpēc nevajag apsaukāties tikai tādēļ vien, lai sabužinātu sev spalvas)

+++++
26.09.2016 20:19 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Nu, autore, es nezinu cik Tu esi patiesi laimīga šajās attiecībās, ja nevari pārdzīvot bijušo. Tā jau vienmēr ir, ka paliek kaut kādas neizrunātas lietas, bet ar īsti cilvēku pie sāniem- tām neizrunātajām lietām zūd jēga. Tas, ka Tev tā ir(par jauno meiteni), nozīmē tikai to, ka Tev vēl ir aizvainojums un dusmas. Iespējams, ka Tev notikusī škjiršanās radīja psihoemocionālu traumu un tāpēc palaist valjā to ir tik grūti. Jābeidz dzīvot pagātnē. Pienjem to cilvēku kā dalju no savas pagātnes, nevis tagadnes.
26.09.2016 20:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
es nezinu cik Tu esi patiesi laimīga šajās attiecībās, ja nevari pārdzīvot bijušo. Tā jau vienmēr ir, ka paliek kaut kādas neizrunātas lietas, bet ar īsti cilvēku pie sāniem- tām neizrunātajām lietām zūd jēga.
+++
26.09.2016 21:02 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.08.2016
Tā ir kaut kāda psiholoģiska trauma. Zinu vienu puisi, kurš izbeidza neveiksmīgas attiecības, kurās aiz muguras otra puse nesmuki izrīkojās. Izskatīgs, ir labi atalgots darbs, harizmātisks, meiteņu uzmanības netrūkst, bet jau gadu nevar to meiteni izmest no prāta. Var redzēt, ka viņš sāk zaudēt sevi un kļūst nepārliecināts par sevi. Viņa nepārtraukti neliek mieru, viņš ignorē un nekādi neatbild viņai, tā ka nav tā, ka viņš nekontrolētu sevi un saprot, ka nekas tur nebūs. Viņam pat ir dusmas uz viņu, bet galā ar to netiek. Citreiz žēl skatīties un gribas, lai kāda atver viņam acis. Kaut kāda veida trauma tā ir, ja jau netiek ar to galā.
26.09.2016 22:03 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Man pirms gadiem bija līdzīgi. Bija pirmais puisis (kopā bijām 2 mēnešus) . Pēc laika nāca citas attiecības, kuras ilga gandrīz 5 gadus. Un attiecību laikā domāju par pirmo puisi. Šad un tad sarakstījāmies. Arī domāju kā būtu, ja būtu. Mūsu attiecībām beidzoties bija tā sajūta kā "palika gaisā karājoties". Otrās attiecības beidzās citu iemeslu dēļ. Uzskatu, ka domas par pirmo puisi ir kā, iespējams, tās taču pirmās attiecības, pirmās piedzīvotās izjūtas,ko sniedz esot kopā, pirmais skūpsts. Tādas lietas.. Vienkārši kā Pirmais! Jā, es izdarīju to kļūdu, ka mēs pēc, apmēram, nepilniem 6 gadiem sagājām kopā. Zini.. tad es guvu apstiprinājumu tam, ka tās ilgas bija mākslīgas. Esot otrreiz kopā ar viņu, es nejutos tā, kā domāju, ka jutīšos! Cilvēki mainās, bijām abi izauguši no pusaudžu vecuma. Es drīz vien sapratu, ka visus gadus atcerējos viņu tādu, kāds viņš bija agrāk. Manās domās bija cits cilvēks.
Esot tagad attiecībās ar tagadējo draugu, ne reizi neesmu domājusi tāda veida domas par bijušajiem, īpaši to pirmo. Es neilgojos pēc pagātnes. Man ir tagadne, ko nemainītu ne pret ko citu!
Domāju, ka "lien" pagātnē, lai atcerētos cik labi gāja agrāk un salīdzina ar tagadni, ja īsti kaut kas neiet kā vajag. Jo par pagātni vispirms atceras, uzskatu, tikai labos notikumus, lietas, kas darīja kaut cik laimīgu. Apmēram tā. Otrreiz dzīvē nekad neatgrieztos pie pagātnes, jo tāpēc tā ir pagātne, kur tai jāpaliek!
26.09.2016 22:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!