Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ex draud padarīt sev galu!

 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Sveikas!
Nevaru saprast vai esmu izmisumā vai vienkārši tas cilvēks ir muļķis?
Nu jau kādu mēnesi esmu šķīrusies no sava ex. Ik pa laikam rakstīja, ka nevar bez manis utt.
Šodien jau raksta, ka taisās sev galu padarīt un es pie tā būšu vainīga :-O
Ir jau bijuši līdzīgi draudi, taču šis jau ir pāri visām robežām.
Es nesaprotu, ko viņš cenšas ar to panākt - ka es tādu domāšanu atpakaļ pieņemšu??? (e)
Ko jūs man ieteiktu darīt?
20.09.2016 15:58 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Blacksmit, apšaubu, ka to piemērotu tad, ja meitene pamet puisi.

Tiesai būs žēl likt meiteni cietumā. Bet ja ne meitene. Janu vīdēji ļumīga 40 gadīga sieviete, pamet lohu. Loha mamma raudās. Tā mamma nebūs priecīga. Atradīs daudz drazas ko likt tiesas priekšā.
22.09.2016 04:54 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.10.2010
Ehh.. Man ar tā ir bijis.. Teica, ka nevarot bez manis, ejot pie notāra rakstīt testamentu, taisīs sev galu, bet... Tā nu pēc 7 gadiem vēl staigā pa zemes virsu. Pēdējā laikā sācis "laikot" manas bildes un postus Facebook, takā laikam ir ticis tam pāri.
Protams, tajā brīdī man tas bija milzīgs pārdzīvojums.. Labi, ka draudzenes atbalstīja.
Bet tiešām, tas tik tāds attension whore gājiens... Jā gribētu padarīt sev galu, izdarītu bez teikšanas.
21.09.2016 22:58 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu es tiešām iesaku šādus draudus uztvert nopietni un attiecīgi rīkoties, kā to darīju es līdzīgā situācijā. Draudu brīdī es patiešām izsaucu glābšanas dienestu, jo viņš teicās lecam ar mašīnu Daugavā. Un dienests viņu arī atrada, jā, pie Daugavas, bet ne nu lekt, ne nu kā. Un tieši tāpēc ir skaidrs, ka nekas nopietns šim cilvēkam padomā nebija, taču tagad ļoti labi pārdomā, ko kam draud un kam uzveļ par to vainu.. Tu neesi vainīga un nebūsi vainīga, vainīgs būs viņš pats jebkurā gadījumā, un Tev nav jābūt supervaronei un jāglābj tagad pasaule. Tu vari izdarīt tikai to, ko vari, un tajā neietilpst atrunāšana vai kaut kas tamlīdzīgs, un arī viņa galvā nevari ielīst.
21.09.2016 12:22 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
gan jau viņam ir kāds cilvēks ko viņš klausa, kas sados, pa zobiem par tādām runām, vai tā ir viņa māte, vai tēvs...
Paņem piezvani viņa mātei un šo izstāsti, un viss, tālāk jau viņa viņa izrakstīs kādu burkānu un liks Tevi mierā.
Tu viņu vari ignorēt, paliks tikai vēl trakāk.
21.09.2016 12:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vai tad vienīgais veids kā risināt problēmu ir mesties atpakaļ puiša apskāvienos žēlastības un baiļu dēļ, ka tikai nepadara sev galu? Vai arī otra galējība - izņirgāties par cilvēka sirdssāpēm?
Tik pat, cik tādi draugi var būt muļķīgi, tikpat arī tie var būt patiesi. Cilvēkam širmis var aiziet ciet tādā situācijā. Bet sūtīt uz poda un vēl visādi citādi izņirgāties, šķiet, ir ļoti stulbi. Katrs šķiršanos izsāp pa savam, viens raud klusi spilvenā, cits ķeras pie pēdējā salmiņa.

+1
21.09.2016 12:10 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Vai tad vienīgais veids kā risināt problēmu ir mesties atpakaļ puiša apskāvienos žēlastības un baiļu dēļ, ka tikai nepadara sev galu? Vai arī otra galējība - izņirgāties par cilvēka sirdssāpēm?
Tik pat, cik tādi draugi var būt muļķīgi, tikpat arī tie var būt patiesi. Cilvēkam širmis var aiziet ciet tādā situācijā. Bet sūtīt uz poda un vēl visādi citādi izņirgāties, šķiet, ir ļoti stulbi. Katrs šķiršanos izsāp pa savam, viens raud klusi spilvenā, cits ķeras pie pēdējā salmiņa.
21.09.2016 12:09 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Es zinu trīs tādus gadījumus, kas beidzās ar reālu darbību. Vienā gadījumā pēc puiša pašnāvības viņa radinieki to meiteni tāā terorizēja, ka pēc laika pakārās arī viņa pati. Es tāpēc neieteiktu tam uzlikt pilnīgu ignoru.
Tomēr reiz manai labākajai draudzenei vīrietis arī ntās reizes solījās izlēkt pa logu, ja pametīs. Vairākas reizes apžēlojās, pēdējā-nē. Nu neko-ir dzīvs. Citas gan viņam nav bijis šo 5 gadu laikā.
21.09.2016 12:09 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
fliize2 vai es šķirtos no viņa, ja mīlētu?
Viņš vienkārši šantazē, jo vienreiz tad jau nostrādāja. Acīmredzot domāja, ka otrreiz arī nostrādās.
Tikai mani vispār biedē tādas sarunas par pašnāvību. Nevar jau zināt, kas viņam tajā galvā darās.
21.09.2016 12:07 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Mīlestībā un karā visi līdzekļi labi! Lielākā daļa jūs te nodiršat to puisi, bet tātad mīl Tevi.
Tev jau atliek izdomāt, vai Tu mīli viņu, ja nemīli, nu tad viņš cenšas šantažēt Tevi ar to ko var un māk, jo jūtas bezspēcīgs.
21.09.2016 12:01 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, būsim empātiski pret manipulatoriem un ļausim viņu manipulācijām vaļu, tādejādi savu dzīvi pataisot par hu*ņu.
21.09.2016 11:50 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
No tiem dažiem, kas draud izdarīt pašnāvību un arī izdara, kādai daļai vienkārši ups, sanāca. Domāja paspēlēt draudus tālāk, bet pārrēķinājās, un rezultātā slimnīcas vietā morgs.

Lielāku, atvainojos, huiņu savā dzīvē neesmu lasījusi.
Empātija sit augstu vilni.
21.09.2016 11:45 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
No tiem dažiem, kas draud izdarīt pašnāvību un arī izdara, kādai daļai vienkārši ups, sanāca. Domāja paspēlēt draudus tālāk, bet pārrēķinājās, un rezultātā slimnīcas vietā morgs.
Galvenais padoms šantāžai nepakļauties un informēt puiša radiniekus. Man liekas, ka var piezvanīt arī uz tiem krīzes tālruņiem pakonsultēties.
21.09.2016 11:39 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Es ar tādu lohu kopā būt negribētu, un tā arī viņam pateiktu
21.09.2016 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nobloķē visur un miers
21.09.2016 10:59 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Bija viena reize, ka viņš man draudēja, ka leks zem vilciena un tad apžēlojos, laikam domāja, ka šoreiz arī sanāks. Tikai šoreiz viņš izteiktāk vaino mani utt.
Muļķe biju, ka jau tajā reizē neizbeidzu attiecības.
21.09.2016 10:48 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ā, jāpiebilst, ka viņš tobrīd bija ārzemēs (tāpēc nevarēja skriet pie manām durvīm bungāties) un lidostā viņu sagaidīja jau cita dūdiņa. :D
21.09.2016 10:44 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
cherette
Manā izcelsmes miestā gadus atpakalj bija viena crazy epizode ar diviem jauniešiem, kur meitene esot gribējusi tikt valjā no esosā puiša un pateica vinjam: "ja Tu mani mīli, tad nolec", nu un vinjš piedzērās un izleca pa 5 stāva logu.
***
Tieši tā bija ar manis pieminēto graizīšanās un tablešu sarīšanās gadījumu. Tā gan bija meitene, kas teica, ka to izdarīs. Puisis teica - dari, hahahaha, un viss cits, ko šeit raksta neattapīgie cilvēki. Meitene izdarīja.
Tajos manos stāstos ir runa par abiem dzimumiem, gan meitenes, gan puiši ir ko tādu darījuši.
21.09.2016 10:43 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Smieklīgi, ka daudzām ir nācies saskarties ar pašnāvnieku! :D
Mans bijušais draugs arī draudēja, pat vairākkārt, jo dažas reizes es arī apžēlojos un atgriezos.
Bet, nu, kad mērs bija pilns, tad pateicu, lai iet dillēs. Nobloķēju visur un uz pāris dienām izslēdzu telefonu. Kā izrādās - nemaz, nu, tik satriekts tas pašnāvnieks tomēr nebija, jo nepagāja ne divas nedēļas, kad jauna draudzene jau bija pie sāniem un ir vēljoprojām. :D
21.09.2016 10:42 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Tas ir diezgan tipiski nepārāk prātā apdāvinātiem cilvēkiem. Tā ir vēlme pievērst uzmanību. Tam nevajag pieiet emocionāli. Tiklīdz tāds pašnāvības taisītājs, sapratīs, ka viņa sacītais ietekmē, viņam trumpji būs rokās. Un tad arī sāksies vēnu griešanas un citas peripētijas. Uz šādiem draudiem nevajag reaģēt. Una rī radiniekiem nevajag ucināties, bet ja jau tāds draudētājs, vest pie psihiatra.
21.09.2016 10:41 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Tie, kas runā par pašnāvību, to nedara. Tie, kas dara, par to nerunā.
****
Izplatīts mīts. Pazīstu divus cilvēkus, kuri runāja un uztaisīja. Viens bija slims un katru reizi to pieminēja, cilvēki neuztvēra nopietni. Otrs bija vesels un no mīlas sāpēm, gan jau arī citi iemesli bija.
Vēl vairākus pazīstu, kuri ir attiecību dēļ graizījušies, sarijušies zāles, lekuši mašīnai priekšā, kā rezultātā sākumā bija parastā slimnīcā, tad tajā sarīšanas gadījumā vairākkārt arī tvaika iela.
Tie, kuri runā, arī dara, nekas nav viennozīmīgs.
21.09.2016 10:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits