Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu iemīlējusies sava drauga brālēnā!!!

 
Reitings 4
Reģ: 26.03.2011
Meitenes, pirms es sāku stāstīt, došu padomu, kuru esmu ieguvusi pēdējo 3 gadu laikā. Runājiet! Runājiet par savām jūtām, pastāstiet tās puisim, kurš ir iepaticies, lai nesanāk kā man, ka ir jau par vēlu..
Viss sākās tad, kad, sākot mācīties jaunā skolā, iepazinos ar jauniem cilvēkiem. Iepazinos ar brīnišķīgu meiteni Kintiju un viņas draugu Andi, kā arī Anda brālēnu Tomu. Laiks gāja, mēs kopā izklaidējāmies, bija trakie 16gadnieku laiki, kad visu gribējās izmēģināt, iet uz Vecrīgu, izklaidēties. Sanāca tā, ka viens otrā ieskatījāmies es ar Tomu. Mums bija laimīgas attiecības ar saviem kalniem un lejām, līdz brīdim, kad mums palika 18 gadi un neviena ceturtdiena netika palaista garām, lai, kā mēs teicām, neatzīmētos Just un citos Vecrīgas klubiņos pus gada garumā. Līdz brīdim, kad es ļoti satuvinājos ar Andi. Kas tās bija pat attiecībām! Mēs runājām par visu, bijām godīgi, atvērti un viens otram ļoti uzticējāmies, mums bija brīnišķīgi viegli runāt vienam ar otru un es nekad nebiju tā jutusies. Neizpalika arī sekss, pilns ar adrenalīnu, slapstīšanās, lavīšanās, lai pabučotos aiz stūra un sarunātas tikšanās, lai papriecātos divatā. Vēljoprojām atceros to ar tādu baudu! Un jā, tas viss kamēr es biju kopā ar viņa brālēnu Tomu un viņš ar savu draudzeni Kintiju.
Kā jau zināt, nekas nav mūžīgs un Sabīne ar Andi izšķīrās, kamēr mēs ar Tomu mēģinājām glāb attiecības, kuras bija uz sabrukšanas robežas, jo mēs ar Andi tikām pieķerti, kā rezultātā sabojājās attiecības abiem brālēniem, bet Toms mani turpināja mīlēt. Neskatoties uz savu cūcisko darbību, Toms man skrēja pakaļ, kad mēs izšķīrāmies, līdz brīdim, kad es piekritu visu sākt no jauna, jo ar Andi pēc visa bija pazudis kontakts. Es cerēju, ka es Andi aizmirsīšu, veidosim jaunas attiecības ar Tomu un viss būs labi! (Lieki piebilst, ka uzticības mūsu attiecībās nebija vispār un Toms mani pieskatīja tā, lai es netuvotos Andim tuvāk par 10 metriem). Tomēr Andi es aizmirst nespēju, kaut arī netikāmies un nekontaktējāmies nu jau gandrīz 2 gadus. Nevarēju sagaidīt, kad būsim kopā kādā kompānijā, ballītē vai telpā, nespēju novērst acu skatienu no viņa, līdz brīdim, kad saskatījāmies, es sapņoju par viņu neprātīgi daudz, plānoju, ka viņam piezvanīt, kad pateikt par savām jūtām, jo es mocījos un vēlējos būs atklāta, jo agrāk es tāda varēju būt', runājot ar viņu. Es cerēju, ka viņš man uzrakstīs, kad beidzot tas notika.. Un es pat nepamanīju, kurā brīdī es kļuvu viņa dēļ traka..
Un te nu ir tā morāle, par kuru jums teicu sākumā. Tagad sarakstoties, es sapratu, ka nāku par vēlu, jo skaidrs ir, ka esmu ienākusi viņa rados ar Tomu un tagad brālēnam nocelt meitenei būtu pāri visām robežām. Viņš gribēja būt kopā ar mani, kad vēl to varējām, bet es nobijos palikt viena un vienalga sagāju atpakaļ ar Tomu. Bet tagad ir jau pārāk vēlu.. Tāpēc, meitenes, runājiet uzreiz, pirms nav par vēlu!
Gribēju padalīties ar savu pieredzi un dot padomu, lai negadītos kā man! Ceru, ka ar saviem labajiem nodomiem pret jums, nesaņemšu pretī nosodījumu! :-)
20.09.2016 13:22 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Nezinu, kāpēc, bet izlasīju palagu. Kur uzradās kaut kāda Sabīne? Kas tev šajā pastāstā sajuka? :D
20.09.2016 13:26 |
 
Reitings 4
Reģ: 26.03.2011
Uj, mainīju vārdus, laikam kaut kur būšu palaidusi garām :-D
20.09.2016 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Jaa, kas ir Sabine? :D
Tu ta ka naaci mums macibu sniegt?
20.09.2016 13:34 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Ohh, lasot liekas, ka vārdi kaut kā neskaidri salikti, sākumā Kintija un Andis,un pēc tam Toms un Kintija ja tas nav izdomāts stāsts, tad njā, tādi SSM sanākuši.
Kopā ar vienu bet "guļ" ar citu, nesaprast man nesaprast.
Cik saprotu tu esi tur tā kas to darīja ar tiem abiem, bet neskaitījies nevienam no viņiem viņu otra pusīte (kopā tā tad iesaistītas 5 personas)
Joptvaju, tāds tādu tik tiešām laikam atrod.
20.09.2016 13:44 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
5 personas (Toms, Tu, Kintija,Andis, Sabīne)
20.09.2016 13:45 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Sanāk ka tu tagad esi kaut kādus 19 gadus jauna, meitenīt, tev vēl visa dzīve priekšā, būs citi puiši - attiecības, šie mēsli aizmirsīsies, nākošie parādīsies, neķer kreņķi! :-D:-P;-)
20.09.2016 13:47 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
20.09.2016 13:50 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Fak, es vēl popkornu neesmu līdz galam apēdusi, bet stāsts jau beidzies :'-(
Bet, ja nopietni, ak šī jaunība(l)
20.09.2016 14:01 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Man jau šķiet, ka ja reiz esi ienākusi jaunā kompānijā, tad puišiem ir pieņemts, ka drauga vai šoreiz brālēna meitene ir tabu... Vienmēr. Vismaz tā ir parasti, un ja tā nav, tad man tas Tavs brālēns vairs nešķiet OK, ja reiz var tā pārkāpt robežu... Kas viņš par cilvēku?
Man ir bijusi tā sajūta, ka patika bijušā draugs, bet zinot, ka viņi galu galā ir draugi, un ka nav vērts jaukt ara draudzību ar domu - a ja nu sanāk...
Vispār jādomā tā kā plašāk un tālāk. Ari šajā situācijā mācība ir Tev, ka ja nav pa īstam, tad tās attiecības nav jāveido ar kuru katru:) Un kas tas par sviestu "bail palikt vienai!? Kas ir ar sievietēm?
Ai, slinkums baigi izpausties vairāk..
20.09.2016 14:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
http://www.sirups.lv

:-D:-D:-D:-D:-D
20.09.2016 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 558
Reģ: 30.08.2010
Ceru, ka ar saviem labajiem nodomiem pret jums, nesaņemšu pretī nosodījumu!

Tu taču tik vien kā krāpi savu puisi, kniebjoties ar puisi, kurš savukārt tādējādi krāpa savu meiteni. Tas taču nav nekas nosodāms!:)
20.09.2016 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Vairāk šķiet, ka šis ir kāda fantāzijas lidojums. Atgādina to skolas romānu izlasi. Bija tādas grāmatas agrāk, varbūt ir joprojām.:-D
20.09.2016 14:13 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ātri gan izdzēsās :D
20.09.2016 14:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Profils bija uztaisīts 2011 gadā, strange.
20.09.2016 15:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man gan nav izprotama smīkņāšana par situāciju. Arī škietami nobriedušākos gados mēdz visādi attiecību brīnumi notikt...
Es Maasas vietā droši vien norobežotos no abiem vīriešiem. Ja tās jūtas būtu tik īstas, tad sen jau būtu kopā sagājuši.. acīmredzot šie gadi parāda vien, ka nav vērts skatīties tajā virzienā...
Pieļauju, ka papildus kaisli piešauj tas, ka Andis ir kā aizliegtais auglis..
Iesaku arī nemocīt Tomu un netērēt viņa (arī savu) laiku. Tici man ir uz pasaules foršāki vīrieši par Andi un Tomu kopā.. vienkārši nav gadījies sastapt.. un kamēr koncentrējies uz brālēniem.. iespēja satikt Lielisko ir krietni mazāka :)
20.09.2016 19:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits