Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

2 nepatīkamas lietas attiecībās

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Var jau būt, ka cepos par niekiem, bet lai nu kādus komentārus es par sevi saņemtu, es saņēmos, lai padalītos ar jums šajās 2 problēmās, kas tiešām krīt uz nerviem. Gribas apzināt viedokļus, kāda būtu citu meiteņu attieksme.
Tātad problēmas ar draugu.
1. Lieta. Es pa dienu, vienu vai divas reizes apjautājos, kā iet darbā, vai kaut ko tml. Nu traka uzbāšanās būtu traka, bet vienreiz pajautāt kā iet taču ir okey, vaine? Labi, cilvēks strādā, tad neatbild. Par to es neapvainotos. Bet darbalaiks beidzas 17os. Un vienmēr ap 16iem klientu skaits jau sāk sarukt,dažreiz nav vispār, tad redzu ka ir bijis gan iekš facebook, gan draugiem, nu, kā saka, apzinājis kas kur jauns. Uz manām sms atbildēm nav bijis. Kā iet man nav prasījis. Kad atnāk mājās dažreiz uzprasu kāpēc man neatbildēja. Nebija laika. Kā pabeidza darbu tā devās mājup. Nu kāpēc jāmelo? Pusstundu soctīklus čekoji. (t)(t)(t)
2. Lieta. Kā jau meitene māju kārtoju es. Bet viņš to nenovērtē. Labi, man nevajag pateicību, bet vismaz elementāri aizvākt savu krūzi tu vari, spilvenus neizmētāt, atvilktnes aiz sevis aizvērt, trauku nomazgāt, gultu saklāt, tukšo riekstu paciņu nelikt zemē, bet ielikt miskastē (e) Es jūtos kā kalpone! Un tā jau neko nesaku, bet dažreiz iet pāri malām un tā arī pajautāju, tu nevari pats aiz sevis savākt, kāpēc man visu laiku jākārto? Un atbilde ir, ka kas tev jākārto, te viss ir kārtīgs, vispār nekas nav mainījies ne pirms ne pēc kārtošanas. Ak ja? Tiešām? Vienmēr saku - labi, nedēļu nekārtošu, ja jau tu nejauc, tad apskatīsimies kādos mēslos būsim pēc nedēļas(e) Bet vienmēr apžēlojos.
Cerams esmu gatava pat nievājošiem komentāriem, bet labāk rūgta patiesība. Ko jūs par to domājat?:-|:-/
16.09.2016 15:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tracinatu ka mani vel fb cekotu kad un cikos tur sezu, izdzestu un miers. Maja atnaks tad parunasiet, ari tas sms darba laika bezjedzigas tracinatu. Tev nav savas dzives bez ta veca vispar?
16.09.2016 16:05 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Man pašai uz darba laika beigām paliek mazāk darba. Tad arī redzu, ka viņš arī kkur sēž.
Tāpēc jau minēju, ka sms ir viena vai divas, tik mazs skaits nevar tracināt...
16.09.2016 16:07 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
par 1. punktu es neceptos, vienkārši pārstātu sūtīt tāda veida sms. ja man darba laikā atnāk ziņa, bet nav laika, bieži vien atveru, izlasu, izdomāju atbildēt vēlāk un pavisam aizmirstu. nu varbūt nemaz nevajag sarakstīties pa dienu, ja tiekaties no rīta un vakarā. būs vairāk, ko pārrunāt pie vakariņu galda :)
par 2. ceptos gan, nav nekāds "tā kā esmu meitene", ja abi dzīvo, abi cūkojās :) abi strādā, abi arī var pievākt. tavā vietā, katru reizi, kad sāktu kaut ko mājās darīt, aicinātu viņu palīgā. ja mazgātu traukus, aicinātu viņu palīdzēt noslaucīt. ja slaucītu grīdu, palūgtu, lai tikmēr iznes miskasti utml. tam nav jābūt smagam un mokošam uzdevumam, vienkārši abi reizē rosaties, kamēr pārrunājat smieklīgos dienas atgadījumus.
16.09.2016 16:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Var tracinat ari viena sms. Turklat pilnigi bezjedziga un nelogiska! Maja bu vakara parunas. Un ja sita trakosi un cekosi cikos fb vai kur sez, nu izdaris ta ka tu neredzi lai mieru liec vismaz darba!
16.09.2016 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 535
Reģ: 23.04.2011
Es ar tādu puisi attiecības negribētu. Kāpēc man būtu nervi jābojā un aiz kāda cita jāvāc mēsli?!
16.09.2016 16:09 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
1. Visticamāk melot liek apziņa, ka ja pateiks patiesību tas ne pie kā laba nenovedīs. Pašai jāsaprot, ka neatbil, jo vienkārši negrib, citu variantu tur nav, viss pārējais ir tikai atrunas.
2. Mani arī tas kaitinātu, bet tādi ir tie vīrieši, vairums no viņiem vnk neievēro tādas lietas, tas jau nav ar ļaunu nodomu. Jāsamierinās kaut kā, lai pašai ir vieglāk un nav katru reizi jābesās. Es mēģinātu savā prātā to pārvērst tā, ka man ir prieks viņam palīdzēt un sakārtot viņa vietā, ja jau pats nevar. Gan jau viņš Tev arī kaut kā mēdz palīdzēt :)
16.09.2016 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 535
Reģ: 23.04.2011
Tev jājūt pašai. Ja viņš tevi nedara laimīgu ,to darīs kāds cits.
16.09.2016 16:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manejais ar vienreiz kur esi, cikos busi vai esi darba? Es fb sezot...blin nikna nedelu biju. Attiecibas nenozime arestu, nav otra pusite nekadfs tevs vai mamma kas komande un cekos tagad! TRACINA... man vajag palielu dalu brivibas... ibio rio(e)
16.09.2016 16:11 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
1. Nu ja viņš negrib darba laikā čatot, tad negrib. Jūs vakarā mājās tiekaties, tad arī varat izrunāties kā gāja utt. Nevajag sevi uzspiest, ja cilvēks negrib darba laikā čatot.
2. Es šādā gadījumā tiešām censtos nekārtot neko kādu laiciņu, bet man arī tas diezvai izdotos, jo nespēju nosēdēt istabā, ja apkārt ir bardaks. Šeit līdz tikai runāšana es domāju, bet ja cilvēks nespēj ieklausīties, tad man ir grūti spriest ko darīt. Varbūt sarunājat, ka lai vienu nedēļu viņš savāc aiz tevis visu un uzvedies tāpat kā viņš, varbūt tad sapratīs, ka nav nemaz tik viegli.
16.09.2016 16:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un ne, nav man jasuta debila sms 30 min pirms darba beigam. Labak tad pazvani 10 min pec darba beigam kad esmu pa celam uz majam...vairak logiska sun tolka bus. Tracina stulbi gajieni...
16.09.2016 16:13 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Par 2. problēmu varu piekrist, ir iemesls apvainoties, tev nav jābūt kalponei. Katrs, kas nav invalīds, pats ir spējīgs savus mēslus aizvākt un nav jānomet lai cits vāc. Pieaugušam cilvēkam tas būtu jāsaprot.
Bet 1. lieta ir diezgan muļķīga. Varbūt nav pieklājīgi neatbildēt uz sms, bet arī - kāda jēga darba dienas beigās sūtīt sms un prasīt kā gāja? Tūlīt taču tāpat atnāks mājās un pastāstīs kā gāja.
16.09.2016 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 535
Reģ: 23.04.2011
Tu viņu redzi par savu vīru , bērnu tēvu nākotnē?
Ja nē, tad es tādam vīrietim pakaļ neskraidītu. Ja tomēr jā, tad rastu kompromisu (abpusēji ja tas vispār ir iespējams).
16.09.2016 16:16 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Man arī traucē, ja apkārt kaut kas samētāts. Man patīk, ja viss ir vietā, tīrs un kārtīgs. Uz tiem darbiem arī nav nasks. Vēl pirms pāris dienām devos komandējumā uz divām dienām. No rīta, taisoties, vēl ātri uzslaucīju grīdu un miskastes maisiņu noliku pie durvīm, skrienot aizmirsu paķert līdz. Vēlāk pateicu, lai iznes. Miniet trīs reizes - kurš to maisiņu pēc tām divām dienām iznesa?:-):-):-)
16.09.2016 16:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Turklat ka var atbildet uz jautajumu ja esi darba ka iet? Labi vai slikti nu...garos izklasos sms tak neizspludisi. Pilnigi nelogisks jautajums kas mani tracinatu,
2. cilveku neizmainisi. Var megionat runat un sadalit majas darbus uz pusem, ja abi stradajat! Ja trada tikai vins, neko darit kalpones lomu atbalstu. Tev ka majsaimniecei nebus par grutu.
16.09.2016 16:17 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man ari riebjas ka trauce reizem seviski ja aiznjemta esmu. Besi ari sitie nelogiskie teksti kur tu esi? Kad busi majas? Ko dari? Vel vairak riebjas ja braucu autobusa vai esmu aiznemta un zvanas pa 10xreizem...bij tads tirlins kurs samilejies bija mani un te nu terorize ar zvaniem un izzinam wtf kapec neatbildi..kad saku nav laika tadam uzreiz apvainojas.
16.09.2016 16:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tatad strada un maksajumi jums uz pusem? Tad turi raksturu kulaka un menesi nedari neko... ;-)
16.09.2016 16:19 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Jo ilgāk esmu cosmo, jo vairāk mani pārsteidz cilvēku attiecību būtība.
vismaz elementāri aizvākt savu krūzi tu vari, spilvenus neizmētāt, atvilktnes aiz sevis aizvērt, trauku nomazgāt, gultu saklāt, tukšo riekstu paciņu nelikt zemē, bet ielikt miskastē

Nu kāpēc tas ir jāraksta forumā, ja tu to vari vienkārši aiziet un pateikt savam partnerim? Tu pat uzrakstīji pareizajā formā. :) Ja tu turpināsi darīt, bet iekšēji vārīties, tur nekas labs nesanāks! Var taču normāli izrunāties ar otru cilvēku, un ja tas netiek respektēts un risināts, tad jau problēma attiecībās ir daudz dziļāka..
16.09.2016 16:20 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Jūs dzīvojat kopā? Ja jā, tad nesaprotu to jēgu vēl pa dienu sarakstīties. Vakarā taču tiksieties un varēsiet par visu parunāt, izstāstīt dienas piedzīvojumus un to kā gāja darbā.
Par to kārtību - tu pati apžēlojies un tāpēc neredzi nekādus uzlabojumus tava puiša attieksmē kā rezultātā sanāk, ka tev iet pāri malām, bet puisis vainīgs. Nu neapžēlojies to vienu reizi, lai redzētu kāda būs tā attieksme. Ja arī pēc nedēļas nekas nemainās, tad gan var domāt vai tev tas vispār ir vajadzīgs.
16.09.2016 16:21 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
1. Tas ir rādītājs, ka viņam negribas ar Tevi komunicēt. Vajag atpūtu, nelikās svarīgi, uzskata tavu sms par pieklājības frāzi uz kuru negrib sniegt dežūratbildi, varianti ir daudz, Tev pašai labāk zināt kurš tas ir. Nav traģēdijas, bet tāds pirmais solītis uz to, ka viņš kaut biki mēģina ieturēt distanci ir.
2. Audzini to lopiņu. Uzstādi noteikumus un neatkāpies no tiem. Tas nav normāli un jo tālāk, jo vairāk Tevi tracinās. Ja attiecībās sāks kkas iet šķērsām, tad katrs šitāds sīkums tracinās trīskāršā apmērā. Nepārvērt savu dzīvi par murgu, iznīcini saknē. Viņam ir jārespektē tava vēlme uzturēties Tev patīkamā vidē, ko čakarē tieši viņš.
16.09.2016 16:22 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Rīdziniec, nedarīšu :) Otrdien izdzēra vienu aliņu. Pudeli, protams, nolika blakus dīvānam, zemē. Tā, otrdiena bija 13. septembris. Apskatīsimies, cik ilgu laiku vajadzēs, lai sāktu brīnīties kāpēc pēkšņi tam kas nomests nepieaug kājas un neaiziet pats uz savu vietu. ;-)
16.09.2016 16:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits