Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu galvās neielīst!

 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
Hei!!
Esmu ļoti tuvu tam, kad nav izprotams kas notiek vīrieša galvā.
Man nav savs psihologs, tad nu es vēršos pie Jums pēc ieteikumiem. :-P
Mans vīrietis-it kā viss ir labi, bet tai pat laikā palicis vēsāks. Agrāk izlutināja ar biežu rakstīšanu, satiekoties bija mīļš un jauks. Bet mēnesi pēc attiecību sākuma šis jaunskungs palicis vēsāks, ja gribu samīļoties, tad man pašai jālien klāt un jāmīļojas.
Kā var tā izmainīties pirmo mēnesi MR ideālais un sākoties 2 mēnesim tāds vēsāks palicis. Nekad no viņa nesaņem mīļu ziņu ka pietrūktu, vai ilgojos. Sākumā skaitija dienas un stundas līdz tiksimies.
Parasti biju pieradusi pie citas attieksmes, kad es jūtu to, ka tiešām patīku. Tagad to patiku sajust var tikai esot kopā nedēļas nogalēs un arī ne tā kā agrāk. Tikai tad, kad pieprasu ka gribu mīļumu.
Pēc visa domātu, ka viņš varbūt kavē tikai ar mani laiku vai ir viņam cita jau pie apvāršņa parādijusies... Bet neticu, jo vai tad viņš iepazīstinātu ar ģimeni, pavadītu katras brīvās dienas ar mani, ņemtu kopā atvaļinājumu un vēl tagad vestu tālā ceļojumā? :-)
Es vienkārši īsti neizprotu viņa domāšanu un saprotu, ka viss laikam jau ir labi, tikai katrs cilvēks jau savādāks. Kā lai es atgūstu to viņa interesi un to, kad atkal tieku aplidota? Jo pēc divie mēnešiem jau nevajag uzvesties tā it kā būtu laulībā 10 gadus :-D
13.09.2016 11:38 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
1. sākumā centās ,lai dabūtu tevi;
1.1 . dabūja un zuda interese;
1.2. īstenībā nav tendēts uz visām mīļuma lietiņām;
1.3. saprata, ka Tu īsti neesi tā,kas vajadzība, bet vēl ir kopā ,neatšuj.
13.09.2016 11:44 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
1. sākumā centās ,lai dabūtu tevi;
1.1 . dabūja un zuda interese;
1.2. īstenībā nav tendēts uz visām mīļuma lietiņām;
1.3. saprata, ka Tu īsti neesi tā,kas vajadzība, bet vēl ir kopā ,neatšuj.

++
vrb vienkārši nav tendēts uz tādām lietām, bet 1. mēnesi centās, lai dabūtu Tevi. Pamēģini kādu laiku nedot ziņu, paskaties, vai uzraksta, ierosina tikties utt. Ja nē, tad varbūt arī vnk pazudusi interese..
13.09.2016 11:48 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Laulība ar 10 gadu stāžu nebūt nav salīdzinājums. :)
Domāju, ka "dabūja" Tevi un ar to pietika, var nedaudz atslābt, viņam varbūt pietiek ar to, ka zin, ka esi viņa dāma. Ja jau iepazīstina ar vecākiem, ved ceļojumos utt..
Nevajag pārspīlēt, katram ikdienā arī ir savas lietas. Zinu, ka cilvēks ir aizņemts darbā, nu nebūs viņam laika atbildēt uz maniem uķi,puķi. Mājās vai randiņā varat pamīļoties, aprunāties.
Tu neesi pārāk uzbāzīga ar to mīļošanos? :D
Varbūt ja pats gribēs, tad arī nāks klāt..
13.09.2016 11:49 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
Sākumā viņš bija tas kas nemitīgi mīļoja, bučaja utt. Bet tad arī viņam bija smags moments dzīvē un vajadzēja viņam to mīļumu. Tagad tas pārdzīvots un nu vairs negribas būt tik mīļam, es vismaz tā spriežu.
Viņš vienmēr pavada brīvo laiku ar mani utt, domāju pieriebusies neesmu, kur nu ja tūlīt lidosim prom uz pus otru nedēļu atpūsties :-D
Vienkārši man pašai ir jāskatās kāds viņš ir un jāpieņem tāds.
Domāju varētu pati vispār pirmā viņam nerakstīt neko, lai pats uzraksta kā atceras par mani. Satiekoties nelīst mīļoties un bučoties nemaz, lai pats sajūt ka kaut kas ir savādāk. Kaut kā pamācīt, pārmācīt. It kā jau esmu viņam stāstijusi kā jūtos. Pats viņš nav pamanijis, ka esot tā izmainijies.
13.09.2016 11:56 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Nesen tik iepazināties un jau vēlies pamācīt, pārmācīt :-O :-D
13.09.2016 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Vispār jau ir taču tādi vīrieši, kas nav tendēti uz mīļu emociju izrādīšanu. Tagad tā padomāju, ir viena draudzene, kuras puisis kādreiz ir mīļš, bet pārsvarā viņš saka - nu atšujies, nu beidz, nu liecies mierā un izskatās tāds īgns. :-D Bet viņa zina, ka viņam besī mīļoties un tikai pasmejas par viņa reakciju un saprotot, ka tur nav nekāda sakara ar to, ka viņš negribētu būt kopā. Bet nu ezinu vai man tas šķistu pieņemami, bet kādus 2 gadus viņi tā kuļās jau.:-D
13.09.2016 12:00 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
nu atšujies, nu beidz, nu liecies mierā un izskatās tāds īgns.

Deeeeaaaam! :D
13.09.2016 12:02 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
fazser, nu nejau pārmācīt ēst labāk ar kreiso roku, nekā ar labo, vai ko tādu.
Pamācīt ka sievietēm patīk mīļuma izpausmes, ka patīk romantiski mirkļi.
Neko citu es viņā negribu mainīt.
13.09.2016 12:05 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Galvenais nesāc čīkstēt un zāģēt, aizbiedēsi vīrieti!
13.09.2016 12:06 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
kukuruza, tieši to es gribu noskaidrot, vai manējais nav no tiem pašiem, jo es nevēlos tādu vīrieti sev blakus. Lai vai mīlētu, bet ja ir bez jūtu izrādīšanas, tad tas nav nekas. Dzīvot kā brālim ar māsu. Un ko bērniem varētu labu iemācīt? Bērni uzaugtu ar mīlestību tikai no mātes puses un būtu labs piemērs tam, ka pret sievieti nevajag izrādīt jūtas. Ni ni nii, negribu tā :-D
13.09.2016 12:08 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
Nečīkstu, zinu ka tas besī vīrišķiem.
Vakar aizsūtiju šo te rakstu. Un domāju būs pārmetumi, bet ziniet bija pretēji - sapratne. Jo man bija grūti paskaidrot kāpēc man tie apskāvieni ir tik nozīmīgi. Un šeku reku šis raksts apmēram ir tā kā es jūtos šādos momentos :-)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=506665899491066&set=a.106060019551658.11054.100004429809535&type=3&theater
13.09.2016 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Nu es, piemēram, skatos uz tās draudzenes attiecībām un nesaprotu kā viņi eksistē kopā.:-D Viņš pat publiski citreiz pasaka kādu rupjāku vārdu viņai, lai šī liekas mierā. Bet nu šī "nemīļošanās" īpašība jau arī var būt dažādos līmeņos, tavs draugs neizklausās, ka būtu tik traki nejauks. :-D Varbūt tev vēl jāpavēro, tik ātri secinājumus neizdarīsi.
13.09.2016 12:13 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Velns, daudz gan jūs visādiem periodiem esat mēneša laikā izgājuši cauri :D:D:D
13.09.2016 12:17 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Feline :-D:-D
Bet jā, manējais ex bija līdzīgs, kā aprakstīja Kukuruza. Ok, pirmo mēnesi arī pirmais līda mīļoties, bučoties utt, un tad - jo tālāk, jo trakāk :-D Bija reizes, kad, ja gribēju samīļot, tiku atgrūsta, roku turēt arī citreiz neļāva, teica, ka neesot mazs puišelis :-D Un bučoties arī varēja tikai kā 2 pensionāres, ar fikso buču uz lūpām, jo viņš esot par vecu, lai normāli skūpstītos :-D Es par apķeršanu pa nakti vispār nerunāšu. Duraks :-D
Tāka skaties, varbūt Tev arī tāds kadrs patrāpījies.
13.09.2016 12:28 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Es teiktu, ka iepriekšējais komentārs pa punktiem, tev dod visas iespējas kādas var būt.
Vērtējot pēc savas pieredzes, ir bijis viens gadījums diezgan līdzīgi.
Iepazināmies, sarakstījāmies ir interese , satikāmies, sākām pieķerties viens otram, tik mīļš u.t.t, bet tad nepagāja ne mēnesis, un viņš atsvešinās, nav vairs uzmanības, kad cenšos sarunāt tikšanos sākās kkādas nevarēšanas atcelšanas-problēmas, tā kā neesmu nekāda gaidītāja, parunājām, pateicu ko domāju, un vnk aizgāju.
Nelikos vairs ne zinis, un viņš tā pat.(kkādu iekšējo psihi viņš man pabojāja- jo līdz šim viņš ir bijis vienīgais kas mani tā teikt nodevis) :D
Pēc gada vai pat mazliet vairāk, sanāca atkal sakontaktēties, un atkal viss tas pats, tik es jau izmainījusies biju, aplidošana, uķi puķi, un tad atkal ledus laikmets.
Pat neizrunājāmies, vairs nerakstīju un tad viņš pazuda.
Un kad pēc vairākiem mēnešiem man uzradās otra pusīte, peikšņi zvana nakts vidū, lai atbraucu.(pēc vairākiem mēnešiem nerakstīšanas, nemeklēšanas)
C'moon, vilciens jau aizbrauca.
Ja tev liekas ka šis cilvēks ir tas kas tev ir vajadzīgs, tad pacenties parunā, bet labāks risinājums ir tēlot (dumiķīti) nekrīti pie rīkles ar tiešiem jautājumiem, bet vnk aplinkus šad tad iestarpini jautājumus, lai varētu vairāk ko saprast.
Tu rakstīji, ka tiekaties tikai nedēļas nogalēs, kas ir ar darba dienām, un to vakariem? Dzīvojat tālu viens no otra?
13.09.2016 12:36 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
Siesley, itkā tik traki nav. Pa nakti gan patīk apķērušam gulēt. Viņš it kā ir kautrīgais tipiņš. Kad iedzer, tad gan slūžas paveras un ir mīļš, lien mani samīļot. Koks ar diviem galiem. Neceptos pie sevis, ja jau no sākuma būtu tāds kā tagad, bet pats pieradināja pie tā ka var būt mīļš:-):-)
13.09.2016 12:38 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
KamiKadzīte, par laimi nav nekādas tikšanās atcelšanas, abi kopīgi plānojam brīvdienas, kopīgi ņemam atvaļinājumus. Nu jau divi mēneši kā kopā un būs otrais atvaļinājums kopā, šoreiz ārpus Latvijas robežām, eksotiskākā vietā. Domāju arī tas čalim dos stimulu darīt kaut ko romantisku :-)
Mēs dzīvojam 200km attālumā, tā kā darba dienas visu laiku abiem paied darbā, vakaros pa mājām un gaidot atkal brīvdienas.
Vienubrīdi man bija doma, ka varētu izlaist vienunedēļas nogali, lai viņš sailgojas pēc manis vairāk :-)
Varbūt ir grūtāk arī tas, ka es teiksim neesmu nekāda super gudrā meitene, ar nenormāli augstu IQ līmeni, bet ir citas labas īpašības un galīga blondīne arī neesmu. Savukārt viņš ir ļoti izglītots, gudrs un ar darbu, kur bez smadzenēm nevarētu strādāt. Varbūt tas arī viņam liek stresiņā dzīvot, jo noteikti darbā nav viegli. (t)
Plinti krūmos arī negribās mest. Interesanti bija tas, ka 1x tiekoties, man viņš nepatika, nebija klikšķis, bet devu otru iespēju tikties un viss izmainījās (l)
13.09.2016 12:56 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Nu nevajag jau arī pārspīlēt un gaidīt daudz vairāk nekā vajadzētu. Vai tad pati nezini, ka sākumā tas iepazīšanās process ir tāds, lai parādītu cik labs cilvēks viņš var būt. Un ar laiku jau tā mīļošanās var apnikt, tas ir tikai tavā galvā. Dien dienā uķinoties taču sāk piegriezties. Un ja jau interese būtu zudusi un tt - viņš tevi vestu ceļojumā? Nevajag uzreiz domāt, ka cita, zudusi interese. Reizēm nevajag prasīt pārāk daudz no otra.
13.09.2016 13:20 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Jā, pēc pārējiem komentāriem taviem var redzēt, ka prasi vairāk nekā vajadzētu. Un domā lieki.
13.09.2016 13:24 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu nezinu, ja pēc mēneša jau šitādas visādas problēmas, varbūt, ka nav īstais. Un nevis tāpēc, ka nemīļo tevi, bet gan tāpēc, ka izskatās, ka tieši tev ar kaut ko ir problēmas, jo liels satraukums tavos komentāros gan ir manāms. Ja jau pēc mēneša kaut kas nepatīk, tad kas būs pēc gada?
Pirmkārt, ko teikšu: attiecības mainās. Nekad nebūs tā, kā sākumā, taču tas nenozīmē, ka sliktāk. Ir lieliski, bet citādāk, un tā gadu no gada. Otrkārt, tikai viņš pats zina, kāpēc kaut ko dara vai nedara, un viņam arī jājautā. Kā var uzminēt, kas citam galvā, vēl jo vairāk, ja minētāji ir sveši, anonīmi cilvēki internetā.. Treškārt, saproti to, ka otrs nekad, neeeekad neuzminēs to, ko domā tu, ko gribi tu un kāda pasaka jūsu attiecības ir tavā galvā. Tu gaidi kaut ko un atkal saņem vilšanos, jo viņš nedara tā, kā esi iztēlojusies tu, un tas tevi grauž un tu nesaproti, kāpēc, kas notiek. Bet nekas jau nenotiek, vienkārši otrs nevar uzminēt to, ko tu gribi, domā un kā otra darbības tevi ietekmē, līdz neesi to pateikusi.
13.09.2016 13:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!