Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvošanas problēmas

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas. Nesen esmu pārvākusies pie vienas vecas tantiņas,jo nevēlējos daudz maksāt par īri un šis man likās labs variants. Ievācoties viss itkā bija kārtībā, bet jo dienas jo mani vairāk sāk kaitināt viņas darbības.. Viņa man visu laiku jautā kur iešu, cikos, izprašņā par manu dzīvi, pārvieto manas mantas! Biju šokā pārnākot mājās atverot savu skapi ieraugot,ka manas drēbes ir pārvietotas uz citu skapja nodalījumu.. Nezinu varbūt tas tā viņai liekas normāli, bet man nē.. Kā Jūs saudzīgāk pateiktu to,ka Jums nepatīk tas ko viņa dara..
13.09.2016 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 1483
Reģ: 17.01.2013
Mēs gadus atpakaļ īrējām dzīvokli no pensionāra- sākuma viss forši, likās sakarīgs onka.
Un tad sākās- katru mēnesi noteiktā datumā ieradās pēc naudas- slēdzot vaļā durvis ar savu atslēgu iepriekš gan vienmēr pieteica vizīti. Izstaigāja visu dzīvokli, sabrauca virsū par laikā nenomazgātiem traukiem. :D Ik pa laikam, zvanīja, lai vīrietis aiziet viņam mājas palīdz- zemi rakt un tā- sākumā likās, nu, kas tur palīdzēt drusku- palika kaut kā baigi regulāri, viņš redz nevarot, jo mugura sāp, tāpēc vajag izdarīt viņa vietā. :D Daudz jau vairāk neatceros, no tā laika, bet man pilnīgi šermuļi atceroties, tāda sajūta, ka viņš nevis izīrēja, bet atļāva mums apmesties, aiz savas labās sirds, vai arī, ka mēs vienkārši dzīvojam pie viņa. Kad gājām prom, viņš sabļāva, ka atkal tik ātri vācoties ārā, ka nākošajiem īrniekiem prasīšot parakstīt līgumu vismaz uz diviem gadiem- neapskaužu. :D
14.09.2016 20:27 |
 
Reitings 35
Reģ: 19.09.2015
Pensionāri ir īpaša kategorija gan kā kaimiņi, gan kā klienti (parasti mēdz draudēt ar BezTabu, vēstuli prezidentam).
Meklē citu dzīves vietu, nopietni, tas ir tas gadījums, kad tā ir vienīgā izeja!! :-D
14.09.2016 16:04 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Bet, tādā gadījumā, ja tas konkrētais tantuks ir šitik riebīgs, tad jau nav brīnums, ka pie viņas neviens nedzīvo. Tad jau tur būtu sen aizņemts.
Tas būtu man pirmais signāls.
14.09.2016 13:59 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Kristya ,ophelie situacijas briesmigas un taja pasa bridi tragikomiskas. Man ar irniekiem paldies dievam viss ir bijis kartibaa neloznaja. Sarunajam laikus kad busu majas vai ires naudu un rekinus aiznesu ar darbavietu. Par to kailo sievieti vienkarsi smiekligi:-D
14.09.2016 13:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Kadam tiesibam vina lien tavaas mantas? Par to izprasnasanu nu ar nav isti riktigi. Protams ,ja neesi majas rekinies ka cilveks satrauksies iespejams ja neesi majas velas nakts stundas. Es izvaktod ja parak macitu un neliktu mieraa.
14.09.2016 13:39 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
"TV es neskatos, ko arī viņam teicu, bet, lai viņš būtu pilnīgi pārliecināts par to, ka neskatamies, katru reizi, kad viņš ciemojās, uz televizora viņš uzsedza kaut kādu PSRS galda deķi ar šausmīgiem zīmējumiem"
Ak tu svētā debess :-D:-D:-D
14.09.2016 10:43 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ir jaruna, klusesi, nekas nemainisies
14.09.2016 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Maisiņus krāj, lai nebūtu jāpērk miskastes maisi :) Mēs ar krājam. Un ja metam ārā, tad tikai speciālajos konteineros. Pietiek mūsu pasaulē plastmasas. Bet nu tas cits stāsts :D
Lasu un brīnos par pieredzēm! Paldies dievam, man nekas tik traks nav gadījies :D
14.09.2016 09:22 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
aij. ir sava pieredze dzīvojot ar radu pensionāri. nebija nekāda nevarīga kukaža, bet līdz nervu sabrukumam mācēja novest. "kur tu ej", "cikos būsi", "ai, labāk neej, zini kā te rīgā bīstami" utml :D katru dvieli es pakarinu nepareizi, katru reizi, kad gatavoju ēst, tad briesmīgi smird māja. te sēdēt nedrīkst, te stāvēt nedrīkst, te jaku nolikt nedrīkts. un visi tie noteikumi mainījas katru dienu un nekādā mērā neattiecās uz viņu pašu.
parasti es piekrītu, ka izrunāšanās risina visas sadzīves problēmas, bet ar tantēm.. nu neticu. ja tante būtu runājamas, tad pati tev pateiktu, kas viņai nav pa prātam, nevis slepeni līstu pa mantām. parasti ir viena sava doma un taisnība, no kuras neatkāpsies dēļ kaut kādas meitenes mazmeitas vecumā (kuru vecuma dēļ jau vien neuztver nopietni, kur nu vēl ar cieņu)
14.09.2016 08:56 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ar pensionāriem, kā noveiksies.
Pirmkārt jau, ievācoties dzīvot pie pensionāres, uz tarkšķēšanu un sevis apspriešanu ir jābūt gatavai. Tantukam ir garlaicīgi un vientuļi, runāt noteikti gribēs. Īrnieks ir kas jauns un interesants.
Ja dzīvo tur pirmās dienas, tantuks, iespējams, vienkārši mēģina noskaidrot, kas Tu par putnu, tāpēc arī viss interesē - gan tas, kur ej un kad nāksi, gan tas, kas Tavā skapī - mazums, mēģināja tur narkotikas vai ko vēl, ko nu sadomājusies (Ja lieto košu make-up, Tu noteikti esi riska grupā tantuku acīs) atrast un mantas liekot atpakaļ, sajauca kārtību, bet pēc brīža, neko neatrodot, nomierināsies, vai arī nekas nemainīsies.
Ja gribi ar tantuku par to runāt, noteikti iepriekš iepērc cepumus, sagatavo kādu maigas garšas interesantu tēju, un sarunas laikā esi iespējami jauka un iecietīga, pat, ja patiesībā gribas vilkt pa žokli. Tantuks tad arī pastāstīs, vai viņa vienkārši par Tevi uztraucas gandrīz kā par savu bērnu (Šajā gadījumā vēl ir iespējams sarunāt, ka durvis būs slēdzamas no abām pusēm, bet logu vērsi pati), vai arī Tev ir mājas boss, kas nozīmē, ka tur jau vairs neko nepadarīsi - tin makšķeres.
14.09.2016 01:06 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Eh.... Nu gadījumi bija vēl visādi. Tajā dzīvoklī dzīvoju kopā ar tā brīža draugu, un draugs vienu brīdi nestrādāja. Tad vecis atbrauca ar savu lēto vīnu un lika draugam dzert kopā ar viņu, stāstot savus piedzīvojumus jaunībā, kad bija jūrnieks- ka uz kuģa uz 200 vīriešiem bija 3 dāmas, kuri visi kopā izmantoja.... Apkritu arī, kad viņš sāka zvanīties un bļaut virsū, kāpēc vienmēr kāds ir mājās, kad viņš atbrauc- kas, vai mums vispār dzīvē nav ko darīt?? :D lai gan brauca viņš stipri agri no rīta.... Tad sapratu viņa dusmas, kad atradu noslēptus xxx žurnālus dīvānā.... Ak jā, un dzerot vīnu, viņam vienmēr palika karsts, tad viņš atpogāja savu kreklu, atsedzot savu 70+ ķermeni un ik pa laikam atraugājoties.... Reiz, kad mājās biju viena, uz atvadām viņš mani slapji nobučoja uz vaiga, par ko es gandrīz apvēlos.
Vēl viņam bija pieslēgta no iepriekšējās īrnieces nelegālā kabeļtelevīzija, par kuru rēķini nenāca... TV es neskatos, ko arī viņam teicu, bet, lai viņš būtu pilnīgi pārliecināts par to, ka neskatamies, katru reizi, kad viņš ciemojās, uz televizora viņš uzsedza kaut kādu PSRS galda deķi ar šausmīgiem zīmējumiem. Un, protams, viņš ļoti dusmojās, ja pieķēra, ka esmu viņu noņēmusi. Tāpat arī pledam bija jābūt virsū dīvānam.
Dzīvoklī arī bija slēdzamais skapis uz atslēgu. Ja viņš atbrauca un pieķēra, ka skapis nav aizslēgts, sāka bubināt, ka esmu nekārtīga, jo redz skapi ir jāslēdz ciet. Kāpēc, vēljoprojām nezinu.
Tad viņš vienmēr arī zvanīja mani apsveikt visos svētkos- gan 18. Novembrī, gan ziemassvētkos, Lāčplēša dienā, 8.martā, un apsveica ar garu un emocionālu runu, ko vienmēr nobeidza ar to, ka man jāpamet mans draugs, jo viņš, pēc viņa uzskatiem, ir zemāks par manu līmeni.
Ak jā, un tad bija jādzird viņa sašutums, kad es ieliku skapī viņa dieva ikonas.... Pat līdz tam, ka redz esmu zagle un tās esmu pārdevusi ( atkal no reizēm, kad atbrauca nebrīdinot.) Es pateicu, lai atver skapi un apskatās, ka tās tur stāv. Atbraucot mājās, visas manas bildes bija noņemtas un tas cēli bija atlicis atpakaļ dieva ikonas. Tāpat arī dzīvokļa stūrī mētājās daudz veci koferi, kurus pārliku pieliekamajā, un tas man atkal sāka bļaut virsū, - kas, es stulba, vai? Jo koferus pārliku priekšā ūdens skaitītāja skapītim, un tagad, redz, tur nevar tikt. Es gan saku, ka man tā kā nav grūti pabīdīt tos vienreiz mēnesī, bet tas viņu arī neapmierināja. Āāā, un viņam virtuvē stāvēja veecs, saputējis PSRS paklājs, ko , ievācoties, novācām. Šis sāka bļaut, kur mēs viņa vērtīgo paklāju esam aiznesuši. Saku, ka stāv pieliekamajā un tas ir vecs un saputējis, un caurumains- kur tādam vieta? Tas, protams, sāk draudēt ar izmešanu, pat tad, kad teicu, ka nopirkšu jaunu un nolikšu tā vietā , viņam tāpat vajadzēja viņa veco deķi uz zemes, kas nebija purināts gadus 10 vismaz.
Un tas tāpat pat nav viss..... Tikai tas, ko uz sitiena atceros, ilgs laiks pagājis. ( un viņš vēljoprojām man pēc šiem gadiem zvanās, es gan neatbildu.) Pēdējā telefona sarunā pēc izvākšanās viņš mani apvainoja drēbju pakaramo nozagšanā- viņam stāvēja 3 piepildīti lielie maisi ar tiem, un es tos ne reizi neaiztiku. Smaga macība- jā, īrēt bija lētāk, bet vai tas atmaksājās??? :D
14.09.2016 01:02 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Es tik atceros foršu, vecu, vecu tantīti, no kuras īrēju dzīvokli. Kad nāca vienreiz pēc naudiņas, nepaspējām paslēpt kaķi :D (tantuks neļāva ņemt kaķi) Tad gan bija uz pauzes. Nācās teikt, ka tas man auklējamais uz pāris dienām :D
14.09.2016 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Es arī krāju skapī maisus un maisiņus :-D vai tad kāds tos mēdz mest uzreiz arā? :o
14.09.2016 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Mjaa, es jau no sākuma padomāju, ka nabaga tantuks kaut kādā skapītī nomira. :-|:-D:-D:-D
14.09.2016 00:01 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Komatu likšanas burvība saucas :D
13.09.2016 23:50 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
NordicBelle
Bet, tas bija smieklīgi par tiem maisiņiem!!!
:-D:-D:-D
13.09.2016 23:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Manam tantukam, kurš nomira skapītī....

:-D:-D:-D
13.09.2016 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Jo, nesaprotu, kāpēc plastmasas maisiņi ir jākrāj???

Es ar nesaprotu. Bet man radiniece tā dara (arī 80+ gadi).. Bet putni viņai galvā nav- skaidra un loģiska. Bet maisiņus krāj un neļauj izmest :D
13.09.2016 23:47 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Manam tantukam, kurš nomira skapīti bija pilns ar plastmasas maisiņiem sabāzts.
Laikam diezgan daudz iznāca izmest.
Nu ļoti daudz, laikam bija vairāki atritumu maisi, kas mani nošokēja.
Jo, nesaprotu, kāpēc plastmasas maisiņi ir jākrāj???
13.09.2016 23:37 |
 
Reitings 37
Reģ: 04.09.2016
Eu, bet, re, cik forša tēma sanāca! :-D
13.09.2016 23:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!