Vai jūs saskaņojat...?

 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Lai gan pati pamazām atbrīvojos no māmiņas un omītes ieaudzinatajiem striktajiem stila un gaumes likumu valgiem, kas paredz saskaņot visu ar visu, daudzu lietu saskaņošana joprojām šķiet nomierinoša un jauka. Tāpēc jautājums jums - vai jūs saskaņojat:
- somu un apavus
- pulksteni un auskarus/citas rotas
- telefona vāciņu un "tapeti"
- manikīru un pedikīru?

Varbūt ir citas lietas, kuras jums prasās saskaņot, vai tieši pretēji - nē, un nekad nesaskaņojat? :-)
10.09.2016 21:23 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
- somu un apavus
Vienmēr saskaņoju stilu, nesaskaņoju materiālus un krāsas - atšķirīgi tie bieži vien izskatās daudz labāk.
- pulksteni un auskarus/citas rotas
Jā, jo mans elements ir zelts; man ir pulkstenis ar zeltītiem elementiem, rotas ir vai nu zelta, vai nu zelta krāsas bižutērijas. Man ļoti patīk akmeņi. Nekad nevelku savā starpā kontrastējošus akmeņus, piem. citrīti (caurspīdīgi) ar rubīniem man ir OK, bet safīrus ar rubīniem nekad nevelku
- telefona vāciņu un "tapeti"
Nesaskaņoju, bet abi ir tik neitrāli, ka negribot saskan
- manikīru un pedikīru?
Nesaskaņoju, drīzāk cenšos pedikīru saskaņot ar apaviem, bet manikīru - pēc noskaņojuma.
11.09.2016 02:50 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
var , bet manā skatījumā tas nemaina būtību , jo tāpat taču nav komplekts

Kādēļ nav komplekts, ja viss komplekts ir nude tonī? Labi, tās ir manas iegribas, ka veļai jābūt vienā komplektā, ka vannas istabā dvieļiem jābūt vienā krāsā un, ka gultas veļai ar jābūt no viena komplekta, kad nevar būt dzeltens spilvendrāns un zils gultas pārvalks. Katram savs. :-)
11.09.2016 02:51 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par apakšveļu - patīk vilkt tumšu augšu ar baltu apakšu, protams, ka nesaskaņoju, jo melnas apakšbikses caur baltām biksēm vai svārkiem diez kas nav. Un, ja melnam topiņam izlien ārā melnas lences, tas tomēr ir labāk, nekā baltas. Ja velku kleitas, tad gan saskaņoju.
11.09.2016 02:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Pa ielu jau nestaigā, bet nevar zināt, kas būs vakarā :-D

Man domāt , ka tādi vakari tomēr jau ir kaut cik ieplānoti , tad jau arī iepriekš par to padomā vai pēc dušas uzvelk to saskaņoto komplektu ;) un pat ja arī nav saskaņots , kad gribētos , lai ir , tad vienmēr var izmantot viltību un krūšturi pirms TĀ noņemt .
11.09.2016 02:56 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es ari piedomaaju par apaksvelu-ja velku loti gaisas dreebes,tad apaksvela buus gaisaa kraasaa utt.
Loti patiik Salomee ieliktaa bilde-tas buutu tiesi maanaa gaumee!
Esmu nopirkusi interesantu piito somu no Marokas,bet atkal-loti jaapiedomaa,ko vilkt klaat,ja eju uz veikalu ,piemeeram-nu neder kopaa Max Mara pufiigaa kleitina un sis grozs-soma!Lai arii manaa skapii nav daudz lietu,reizeem domaaju,ka ir pat par daudz :-D
11.09.2016 03:00 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015

Kādēļ nav komplekts, ja viss komplekts ir nude tonī?

par šo jau uzrakstīju , ka tad būtu gaužām garlaicīgi pašai , ja ikdienā nāktos vilkt tikai nude komplektus , jo apģērbu krāsas ir dažādas . Neapniktu tāda garlaicība ? :)
Par gultasveļu piekrītu , ka labāk saskaņot , jo tas taču krīt acīs dikten , ja ir dažādi .
Izņēmums palagam , jo tas ir paslēpts un bieži komplektos arī nav palagu , tad pašam jāklāj kādu neitrālu kaut vai baltu :)
11.09.2016 03:00 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu es tiešām nesaskaņoju veļu dēļ kāda, tas man ir bijis vienmēr tā pat kā daudz kas cits, kam jābūt saskaņotam un viss. Bet tas mani tiešām padara laimīgu un tas ir pats galvenais :-):-D
11.09.2016 03:01 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Patiik NordicBelle ielikta sieviete!Rotas lietas loti saskan,neskatoties,ka dazaadi metaali.bet dizains tiesaam loti veiksmiigi sakombineets,bet man tas viss buutu stipri par daudz-es nejustos labi ar visu to-reizeem man jau viens sudraba gredzens liekaas par daudz-un taa arii ir tikai stiipina!
Agraak biju iists rokasspraadzu cilveeks,bet arii tas tagad pagaajis.
11.09.2016 03:04 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Interesanta tēma! :-) Palasīju komentārus, diezgan atšķirīgi viedokļi šeit valda.

-Man patīk saskaņot apakšveļu, bet ja apģērbs prasīs uzvilkt katru apakšveļa daļu savā krāsā, tad tā arī darīšu.
-Somas nēsāju ļoti reti, bet ja nēsāju, tad noteikti saskaņoju stilu ar apaviem.
-Jā, rotas noteikti! Man gan nav daudz metāla rotu un tās lietoju nu pavisam reti, bet manuprāt, koks ļoti labi saskan ar ādu, bet divus iepriekšminētos nekad nebīdu kopā ar sudrabu, zeltu. Pērles stāv....nu jā principā tikai stāv un netiek izmantotas, jo nepiestāv īsti. :-D
-Nē, telefona vāciņu ar tapeti gan nesaskaņoju. Pat neiedomājos par tādu risinājumu, paldies par ideju! :-D

Es gan nedomāju, ka somas un apavu krāsu saskaņošana ir bezgaumības kalngals. Bezgaumības kalngals ir uzvilkt trenūzenes ar augstpapēžu apaviem. :-D Es nemēdzu jaukt rakstus un ja tā padomā, manā garderobē vispār ir salīdzinoši ļoti maz rakstu, atkal - jo nepiestāv un nepatīk. Man reiz bija strīpains svīteris, ko nopirku vadoties pēc ieteikumiem, ka tam nu obligāti jābūt katras sievietes garderobē, nu tīrākā klasika un nekad greizi nenošausi. Vot nošāvu greizi vispār nopērkot, jo man tādas lietas nepiestāv. :-D
11.09.2016 07:19 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
vai jūs saskaņojat:
- somu un apavus


- pulksteni un auskarus/citas rotas


- telefona vāciņu un "tapeti"


- manikīru un pedikīru?

Visbiežāk lakoju vienādā krāsā,bet gadās arī,ka ir atšķirīgi.
11.09.2016 07:25 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Vai jā, piemirsās par manikīru un pedikīru - pedikīrs man vienmēr ir kādā no zemes toņiem un manikīrs arī ļoti neitrāls. Šobrīd vispār tikai caurspīdīgs nagu lakas pārklājums. Vot tā. :-D
11.09.2016 07:30 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Es saskaņoju stilus, bet ne materiālus, krāsas. Manuprāt, mēs dzīvojam tādā pateicīgā laika posmā, kad ir visai grūti nošaut greizi, jo drīkst vilkt gan botas ar biksēm vai mēteli, kopā ir atļauti gan dažādas krāsas, tekstūras un stili. Bet, piemēram, nevaru uzvilkt savu pulksteni, kuram ir brūna siksniņa, kopā ar melniem apaviem. Sirdsapziņa neļauj :D bet DW pulkstenis kopā ar botām gan, manuprāt, kopā iet ļoti labi. Vienmēr saskaņoju apakšveļu - ir kādi plāni vakaram vai nav :D
11.09.2016 09:54 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Neaizraujos ar pārspīlētu saskaņošanu, bet ir lietas pie kā piedomāju.
Ar rotām man ir tā, ka saderināšanās gredzens ir baltā zelta, līdz ar to laulību gredzenu pasūtījām ar abiem zelta salikumiem, jo daudz citas rotas man ir sarkanā zelta, tad lai varētu visu vieglāk saskaņot izvēlējāmies šādu variantu. Lai nav, ka baltā zelta krāsā man ir tikai viens gredzens, nu ir abos un ar vien vairāk izvēlos lietas ar balto zeltu!
Somas cenšos pieskaņot apaviem, bet neiespringstu!
Telefonam neko nesaskaņoju, man gadiem ir uz ekrāna mana suņa foto. Un vāciņus principā nelietoju. Tagad gan domāju pirkt jaunu telefonu, tad maybe kādu jaunu vāciņu arī iegādāšos.
Manikīru ar pedikīru īsti nesaskaņoju, bet nelieku arī neko pretēju un nesaderigu. Rokām un kājām vasarās bieži lieku baltus vai pasteļkrasas, reti kādu spilgtāku krāsu.
11.09.2016 10:06 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Noteikti vienmēr saskaņoju apakšveļu, nu nevaru es uzvilkt savādāk, ja no viena komplekta, tad no viena.

Man varbūt tāds muļķīgs jautājums. Bet ja jūs velkat, piemēram, apakšveļas komplektu, dienas beigās netīrās veļas kastē liekat visu komplektu vai tikai biksītes?
11.09.2016 11:20 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Bet vispār ļoti interesanta tēma! :)
Es pati neaizraujos ar pārmērīgu saskaņošanu. Skatos, lai koptēls izskatītos labi.
Kā vairums meiteņu, nelieku zeltu kopā ar sudrabu. Manikīru ar pedikīru cenšos saskaņot toņu ziņā, bet nekas traks, ja arī nav.
Telefona vāciņa saskaņošana ar fona tapeti man liekas pilnīgs absurds :D Bet, ja kādai tas liek justies labāk, tad kāpēc ne :)
11.09.2016 11:24 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Saskanoju koptelu un krasas, lai nav pilnigs kontrasts un nesaderiba. Skatos, lai kaut kas nelektu baigi ara. Neesmu liela eksperimentetaja un man patik svaigs, bet vairak klasisks stils.
Sudrabu un zeltu kopa nevelku (man ari subrada nav vispar), bet mikseju zeltu ar balto zeltu. Tadel ar pulksteni ari nav problemu.
Man gan vispar patik smalkas rotas, nekas liels un smagnejs. Eksperimenteju visvairak at dazadam rokasspradzem- to man ir visvisadu no visam pasaules malam.
Pedikirs ir vai nu bezkrasains vai sarkans, manikirs tapat.
Telefonu nekad nekam neesmu pieskanojusi.
11.09.2016 11:26 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Es ļoti reti ko saskaņoju, jo pārsvarā man viss ir melns, sarkans, vai balts, bet krāsu ziņā 70-80% no skapja ir melni.
- somu un apavus
Soma ir vai nu vīna sarkana vai melna, vai pelēka, kas vienmēr iet šādās kombinācijās kopā ar tumši ziliem, melniem, pelēkiem vai sarkaniem apaviem. Vienīgais ko nevelku kopā ir bēšīgas kurpes ar sarkanu somu.
- pulksteni un auskarus/citas rotas
Tā kā esmu minimālisma piekritēja, tad rotas kā tādas nēsāju maz. Man ir zelta auskari - bumbiņas, un pieskaņots kristāla auskariņš. Ja ir tas uzvilkts, nekas cits nav.
- telefona vāciņu un "tapeti"
Jā un nē, Mans melnais, telefona vāciņš ļoti labi izskatās pie manas tapetes, bet tas netika apzināti saskanots, drīzāk, vienkārši piepirku vāciņu, jo tapete ir oriģinālā.
- manikīru un pedikīru?
Jā, šeit gan es vienmēr saskaņoju. Krāsas jau neesmu lietojusi kādus trīs gadus, bet lietoju vienu puscaurspīdīgu/gaiši rozā toni, gan kājām gan rokām.
11.09.2016 11:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Protams, ka visu saskaņoju (izņemot telefonu). Kad man bija 20 gadi, nesaskaņoju un izskatījos pēc ērma. Tagad ap 30 tomēr ir jāprot veidot tēls. Protams, es to veidoju pēc savas gaumes un kādam varbūt arī tas liksies nesaskaņoti vai mākslinieciski. No tā izbēgt nevaru.
11.09.2016 12:19 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Nezinu, man nav nevieni svārki, kuri spīdētu cauri kaut mazliet, šķiet pilnīgs absurds, ka kāds varētu redzēt manu dibenu. :D Arī caurspīdīgas blūzes es parasti nepērku, bet to gan parasti saskaņoju, tāpēc, ja vilktu gaišu blūzi un melnus svārkus, tad viss apakšveļas komplekts būtu augšas krāsā. Ir daži svārki, kuri ir ļoti apspīlēti, tāpēc tur nekādu seksīgo veļu neuzvilksi, jo vajadzēs pilnīgi parastu, bez vīlēm.. Bet vispār skaista apakšveļa man liek justies labāk, neatkarīgi no tā, kur mans vakars beidzās.
Vienreiz lasīju, ka vienmēr ir jāvelk skaista veļa, jo jebkurā brīdī var nonākt slimnīcā un iepazīties ar kādu glītu ārstu. :D Tas, protams, humoram.
11.09.2016 12:43 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Tagad aizvien retāk kaut ko saskaņoju un iespringstu. Bet vienalga nekad nevilkšu zeltu ar sudrabu kopā, tas laikam mans vienīgais - nē, nē, nē. A, nu diez vai man būs pilnīgi nesaskanīgās krāsās manikīrs un pedikīrs, bet vienādā tonī reti kad nolakoju.
Pārsteigums bija
telefona vāciņu un "tapeti
- nopietni, tik traki?
11.09.2016 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits