Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nogalināt rutīnu?

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Iespējams, klasisks storijs.
Bija pavasaris, liela iemīlēšanās un taureņi, šķiet, ne vien vēderā, bet pa muti kāpa ārā.
Tas ilga aptuveni trīs mēnešus. Tad sākām vairāk dzīvoties kopā ikdienā, es pārsvarā nakšņoju pie viņa, visos tusiņos bijām kopā, utt.
Nu un tad pēdējā mēneša laikā ir kaut kāds disāsters. Es redzu, ka viņš rūpējas par mani savā veidā (puisis vēl ir nenobriedis), taču ir ļoti pieradis pie tā, ka es esmu blakus, un vairs to neliek augstā vērtē. Nu tā- es esmu tepat, es nekur nepazudīšu. Var stulbi jokot, es bieži vien jūtos tikai kā ērts "pielikums".
Esmu gana liela reāliste un zinu, ka jūs varbūt teiksiet- nekā tur nebūs.
Bet, no otras pues, es esmu ļoti jūtīga pēc dabas un vells.. es esmu iemīlējusies. Un man gribas ticēt, ka var kaut kā atgriezt vismaz ceturtdaļu no tām sajūtām.
Tad nu galvenais jautājums (varbūt jums ir pieredze ar to) - kā likt puisim saprast, ka es nebūšu visu laiku blakus, ka es varu arī pazust? kā likt atkal novērtēt? kā atgriezt to "dzirksteli"?
jauku piektdienu! :)
09.09.2016 15:35 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Labāk ar šo puisi taisiet kādu kopēju lietu- es domāju, uz biznesa pusi.
09.09.2016 15:43 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Un tad jums pat ļoti ne-rutinēti kļūs :)
09.09.2016 15:43 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, nemākulīgi fočējiet slapjas kurpes un sauciet to par biznesu. :D
Klau, tu varbūt varētu ar saviem putniem vismaz draudzēties tikai savā tēmā un neaizdirst citas?
09.09.2016 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Inga,
09.09.2016 15:58 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Neesi tik ļoti klātesoša, neesi visu laiku ar viņu kopā, satiecies ar citiem cilvēkiem (nedomāju to tā, ka jāmeklē citi vīrieši :D), bet vispār. Nenakšņo katru nakti pie viņa, aizbrauc kaut kur kādā nedēļas nogalē ar draugiem, bez viņa. Velti savu laiku kādām tikai savām nodarbēm, bez viņa, hobijiem, ja tādi ir. Un neesi tāda tik ļoti ērta viņam, ļauj viņam arī sajust vajadzību censties iegūt Tavu uzmanību un laiku.
09.09.2016 16:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits