Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajaga padomu, lai būtu skaidrība. Un vel šis tas!

 
Reitings 2
Reģ: 14.08.2016
Sveikas meitenes! Es šeit esmu jauniņā! Tapēc velējos prasīt padomu šajā tēmā, lai neiegrabtos. Nav vēlmes izmest naudu vējā!
Jau kādu laiku skatos uz Golden Rose kosmētiku drogās(Rīgas drogās esmu manījusi). Cena normāla, bet nevaru saprast vai ir verts vēl ko ņemt? Ir vajadzīgs šis tas jauns.
Kāda ir kvalitāte? vai neizraisa alergiju?
Kuri produkti ir to vērti lai vēl nopirktu kaut ko no šīs firmas.
Man ir zaļas acu ēnas , matētas,no šīs firmas. Patīk, viegli klājas, nav uzbāzīgas, maigas, zīdainas un droši var likt vairākos slāņos.
Doma ir ņemt pūderi, tušu un acu ēnu paleti. Bet pa cik ir gadījies pamatīgi iegrābties , nevēlos uz dullo ņemt vel ko. Tapec droši rakstiet atsauksmes par Golden Rose kosmētiku.
Un vēl- kas jums uzlabo garstavokli drūmajas rudens dienās?
veiksmi vēlot jums visām.:-D
07.09.2016 13:00 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
uff, neesmu mēginājus no tā zīmola.. bet acu tušu varbūt labak paskaties no Catrice vai Rimmel.. kvalitāte manuprāt labaka..
10.09.2016 09:22 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.01.2014
Piekrītu, mēģinājusi esmu tikai nagu lakas, bet nu mēģināts nav zaudēts - var jau iesākumam nopirkt vienu produktu un patestēt! :)
Par garstāvokli runājot - rudenī man patīk, dzerot tēju, skatīties filmas, lietus aiz loga vispār - (l) ! Ieeju pirtī, uzvelku siltu halātu & viss atkal ir labi! :-D:-)
10.09.2016 09:50 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kad lietus ir aiz loga- jā, viss vēl labi. Tikai līdz tam brīdim, kad pašai nav jābūt aiz loga. :-/
Kas mani uzmundrina. Nezinu. Laikam mīlestība. (l)
Golden Rose kosmētiku savulaik pirku, kad biju skolniece. Bija viens pūderis, kas man patika, bet es neatceros, kāds tas bija un vai tāds vēl ir. Es arī domāju, ka nevajag pirkt varbūt visu uzreiz, bet pa vienam. Var jau arī pajautāt kādai darbiniecei Drogās, vai daudz pērk tādus un varbūt pati var ko pateikt.
10.09.2016 09:56 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.01.2014
LaLaLa Tas gan! :D
10.09.2016 10:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits