Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

solārijs favorīts

 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Sveikas! Jūsu pieredze ar solārijiem? Kurš ir favorīts?
Meklēju vienkārši - LABU solāriju, modernu, kur ir iespējams normāli nosauļoties.
Pēdējā laikā vilšanās vien, iesākumā gāju uz blue box, tiku aizgājusi vismaz 10x, rezultāts bija, bet ne tāds, kādam vajadzētu būt pēc 10x, izskatījās kā pēc kādām 4x. Nomainiju uz AdreanalineTan, agrāk likās, ka beidzot IR, iedegums +- atbilst reižu skaitam, ko gāju, bet tagad pagājis kāds laiks kopš nebiju bijusi un atkal atsāku apmeklēt šo vietu, un liekas ar vien bezjēdzīgāk, liekas, ka tur jau bizness sāk spēlēt lomu.
Jo pēc dabas iedegu ļoti labi, līdz šim nav bijušas absolūti nekādas problēmas ar iesauļošanos, bet tagad pēc iztērētiem ap 100eur (staigāju regulāri, BET normas robežās 1x/48h reizēm vairāk izlaižu(Max 3-4dienas) rezultāts- praktiski nekāds (nav manas iedomas, jo agrāk pēc kādām 7x visi pārmeta, ka esmu "pārcepusies", it īpaši tēvs, kurš tādus sīkumus ļoti pamana, tagad vispār, tēvs īpaši nepamana, draudzenēm sakot, ka esmu atsākusi iet uz solāriju, tās domā, ka tiešām esmu sākusi, jeb ,respektīvi, bijusi 2-3x, kauns jau teikt, ka kādas 20 :D , tad rodas jautājumi un paliek žēl naudas, ja nav rezultāta
P.S. Kremu lietoju, mainu, iesākumā bez bronzeriem, tagad nopirku ar bronzeriem australiangold, tākā ar to viss ok. (t)
05.09.2016 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits