2 gadniece ne par ko negrib tirit zobus

 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Sveikas mammas, Ka jums Iet ar zobu tirisanu berniem? Mes Sakam radinat pie zobu mazgasanas
Kaut kad no pirmajiem zobiem, no sakuma ar specialu uZpirksteni, vina vienmer koda pirkstos. Nomainijam uz zobubirstem piemerotam vecumam ar specialu zobu pastu, bet bezcerigi vienmer ta ir viena liela lugsanas ar beigu rezultatu, Ka noed zobu pastu, pagremo zobu birsti un viss un ta Ka tas viss vienmer ir bijis baigais cakars mes tos zobus maksimums vienreiz diena Kaut Ka neka "tirijam". Sodien Es piedavaju tirit pa labam, nepiekrita Tad nu nemu noblokeju bernu ar vienu roku, nenodarot sapes, un kamer vina blava, tiriju zobus, liekas , Ka japariet uz so metodi, Ho negribas velak problemas un nesmukus zobus. Viedokli? Padomi?
05.09.2016 10:26 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Undiya
Pa lielam, mana meita mani arī klausa, bet ir lietas, ko ik pa laikam negrib klausīt, piemēram, TV dienā drīkst skatīties tik cik drīkst, bet viņa grib biežāk, meklē pulti, atrod un tad uhh , notiek cīņa, kurš uzvarēs... Tad nu tagad no 3 dziemsiņām dienā, pāriesim uz nevienu, jo ja dēļ TV jāpsiho, labāk kopā paskatīsimies grāmatas.
06.09.2016 11:10 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Story, Tavaa meita man atgadina manejo vinai ari raksturs ne pa jokam, ja iedomajas, ka vajag, tad viss, tur lagkam ir tas neatkaribas faktors, vina visu grib darit pati un to pasu,ko mamma. Mums nesen bija, bija jaiet prom no spelu laukuma, jo bija vels, vinai tas nebija pa pratam, izgajam kaut ka pat neatceros ka no ta spelu laukuma ar blaujoso bernu, kas Turpat krita pa zemi un blava ties nelaba balsi, es staveju minimums 40 minutes balks un skaidroju, ka es saprotu, ka vinai gribas ilgak speleties, bet bla bla, visi nosodosie skatieni, ka nabaga berns pa zemi, kads garamgajejs vel koncu gribeja iedot, ko es noraidiju, jo par Kaprizem Konicas nedod, beigas nostradaja, kad es pateicu, ata, es eju majas, neticeja , bet es diezgan attalinajos paturot vinu acis un tad bija parastais scenarijs, pec vinas dusmu lekmem vinai vagal lielu samilojienu, un tad kaut ka nomierinas. Kad jautaju arstam ka reaget uz tam dusmu, histeriju lekmem, vins teica, ka janet cita istaba un jaatstaj berne viens kadu bridi, isak sakot jaiet prom, had pateicu , ka mes vienmer censamies skaidrot, ka saprotam vinu,un bla bla, to ari varato darit.
06.09.2016 11:28 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Es arī nedaudz biju sabijusies,par mana bèrna uzvedību,domāju ko daram nepareizi..tulīt būs divi un arī sākušies niķi,mācos būs pacietīga,it kā bērniņš klausīgs,bet ar vien biežāk niķi par sīkumiem,laikam tam vienkārši jāiziet cauri.
Par zobiem -vislaik pats tīrija kā nu mācēja un tad ļāva man,tgd man neļauj,bet ceru ,ja tiksim ar niķiem galā un būs ok.Ar visu rutīnu pēkšņi vairāk negrib neko :-D
06.09.2016 11:36 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Mēs esam likuši citā istabā,kad nāk pie mums tikmēr nomierinās,tgd pats citreiz skrien pastāvēt koridorī un tad nāk mīļoties;-)
06.09.2016 11:39 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Ja, hummingbird, es domaju, ka tas ir tas posms, un tas beigsies pats no sevis, galvenais saglabat pacietibu. Man ari kopuma paklausiga un mila meita, patik palidzet, bet tagad visadi sikumi aizkaitina un tas viss peksni ka no neka sacies, manuprat tas vien nozime, ka tas ir vienkarsi attistibas posms. Man vel varbut tapec, ka es stavokli gan jau ka vina jut parmainas, esmu nogurusaka, vairs tik energiek nespelejam bumbu:)
06.09.2016 11:39 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Miligi tie mazie histeriki
06.09.2016 11:40 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
manejai vel kad citreiz ta dusmu lekme, tad prasas, ka gribot gulet masina vai ratinos, kuri 4 stavus zemak un es tos negribu majas, jo negribas katru reizi ritenus mazgat, bet man tas viss kaut ka atgadina tadu ka transformaciju, kad vina klust pieaugusaka, bet taja pasa laika grib but vel bebitis, tapec grib gulet ratos vai masina, jo nesen skatijos raidijumu, kas notiek berna galva 1 dzives gada laika, kapper vini neatceras 1. gadu utt, bija loti interesanti un tur teica, ka berni tik viegli aizmiegot masina, jo motora murdona un kustibas rada to sajutu, ka bija , kad bija vedera
06.09.2016 11:44 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Ar varu gan nevajag, tā tu vēl vairāk atbaidīsi bērnu no šīs procedūras. Ar iebiedēšanu gan man liekas ok.
06.09.2016 11:45 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Pieradumam arī liels spēks,ja bieži guļ ratos vai mašīnā,tad citreiz var sagribēties tā,vismaz man ta šķiet,mans ratos jau kādu laiku nav gulējis,tad nu kad miedziņš,skrien uz savu gultu.Ratus varētu stumdīt visu dienu un tā pat neaizmigtu:D
06.09.2016 11:53 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
NU jau ilci normala gadijuma negul ratos, ja nu vienigi esam vinas diendusas laika kaut kur cela, masina gan sanak biezak, jo ja kaut kur dodamies wikendos censamies izbraukt uz vinas chuchas laiku, bet vispar masina aizmieg gandriz veinmer, pat ja nav cucas laiks, mana prata vinai tas ir tadas divas emocionala komforta lietas
06.09.2016 12:10 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Nu jā mašīnā šķiet,ka visiem bērniem patīk:-)
06.09.2016 12:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits