Problēma attiecībās

 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Labrīt!
Brīvdienās bija ļoti intresanta situācija. Jau kādu laiku man liekas ka vīrietis viegli čīto, bet attieksme pret mani par to neliecina. Brivdienās aizgāja pļaut zāli , es paliku lasīt žurnālu zālītē. Paliekot viena nolēmu ieskatīties telefonā. Whats upā , kāda dāma prasīja bildi ko viņam itkā vajadzēja nosūtīt, uz ko atbildēja ,ka esot tiko atbrauca. Iegāju galerijās un skatoties bildes atradu ne tikai sevi, bet arī divu citu sieviešu pikantās bildes (viena pus gadu veca, otras tiko kā sākām tikties)… vēlāk kad nomierinājos sāku jautāt vai viņš nedomā ka attiecības ievest nedaudz vieglākā statusā. Sākumā nesaprata par ko runāju, vēlāk atzina ka tās bildes esot vecas un viņa kļūda ka neesot izdzēsis. Savukārt tā dāma kura pieprasa bildi esot ķerta. (šodien no rīta atnāca ziņa no viņas atkal, bet viņš pats to apstiprināja pēc jautājuma :“atkal tā ķertā?”) Sāku domāt vai man vajag tādas attiecības kur , kā viņš apgalvo nevar neko darīt ka sievietes viņam raksta?! (jā zinu sievietes mēdz būt maitas) Laiku pavadām ļoti bieži kopā un esam dzīvokļa meklējumos. Esam kopā ~ gadu un aplidošanas laiks bija gana ilgs. Vai man vajadzētu visu pārtraukt vai tomēr kko gaidīt? Veselā domāšana nav tagad man stiprā puse, bet nāk prātā tikai galējības. (t)
22.08.2016 09:26 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.09.2009
Iespējams esmu diezgan līdzīgā situācijā. Ar puisi gan par laimi esmu kopā ļoti neilgi. Nejauši uzzināju viņa facebook paroli, parasti tā nedaros, bet šoreiz nostrādāja intuīcija, ka vajag ieiet apskatīties, jo bija sajūta, ka kaut kas nav tā kā vajag. Ieraudzītais nepatīkami pārsteidza- ļoti daudz sarakstes ar meitenēm, ziņu saturs līdzīgs, protams, apmainīšanās ar diezgan intīmām bildēm. Arī dievojās ,ka bildes vecas un sarakstes notikušas pirms mūsu kopā būšanas. Teica, ka tā esot darījis tikai tad, kad bija brīvs un vairāk ar neko tādu nenodarbojas, jo tagad esmu tikai es un neviena cita viņam nav vajadzīga. Pēc pāris dienām atkal nolēmu ielūkoties viņa FB, protams, jaunas sarakstes, lūgums pēc numuriņa un pat piedāvājums pārvākties pie viņa ( man arī bija izteicis tādu piedāvājumu, pat lūdzās, lai nāku dzīvot pie viņa:-D) . Un pēc visa šī viņš tāpat nekaunas skatīties acīs un teikt, ka ir godīgs, ka ar citām absolūti neko.
Esmu priecīga, ka visu šo atklāju jau pašā attiecību sākumā un šķiršanās nebūs sāpīga.
Tev tomēr ieteiktu būt piesardzīgai un neuzķerties uz visu ,ko saka vīrietis, lai tikai attaisnotu savu nesmuko rīcību. Kā jau pati teici, kopā esiet apmēram gadu, bet viena no bildēm ir pusgadu vecu...
22.08.2016 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Hmm, piedāvāju mainīt numuru vai bloķēt ja pats netiek galā ar citām sievietēm. Teicu ka viena pati arī varu būt nelaimīga. Teica ka bloķēs , tiks ar visu galā un apsolīja ka problēmu vairs nebūs. Nu laiks rādīs!
Caloo īsti pēc nē, jo uzskatu ka jāsāk kopdzīvi, lai saprastu vai vēlos dalīt gultu nakāmos 5,10 ... 20 gadus. Varbūt laidīs ik 5min. smirdīgos puksīšu kurs nevarēšu paciest :D
22.08.2016 11:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es izeju no principa, ka ticu otram tik ilgi kamēr man nepierāda pretējo. Ja Tev blakus ir normāls, sakarīgs čalis, tad nav jābrīnās, ka viņam pievērš uzmanību. Tas, ka viņš ir atbildējis pieklājības pēc, nenozīmē, ka viņš to vien gaida, kā ievilkt kādu sievišķi gultā.
Viņam par sliktu runā tas, ka viņš ir solījies bildi sūtīt vai ko tamlīdzīgu. Tātad viņš tiešām iesaistās šajā spēlītē. Vai ar nopietniem nolūkiem, vai viņam vienkārši patīk/pietrūkst sieviešu atzinība/uzmanība - tas jau Limonādei būtu jāsaprot, jo viņa viņu pazīst vislabāk...
22.08.2016 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Caloo vīņš ir izskatīgs un gudrs. Visur ir sieviešu kolektīvs. Darbā arī viena viņam nes visu laiku kādas kūciņas , un gurķīšus maz sālītus, iesaka karšvielas labākai maltītei u.t.t. Viņš man to saka, es biju gana greizsirdīga kamēr viņš man viņu neparādīja . Sieviete pa 50! Tad sapratu ka uztraukamam nav pamata , lai baro manu vīrieti! :D
22.08.2016 11:06 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.07.2016
Man šķiet jūsu attiecībās nav kaut kas kārtībā , ja viņš meklē kādas vel sarakstes ....
Vajadzētu izvērtēt kas viņam trūkst attiecībās varbūt.
22.08.2016 11:11 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Mana pieredze rāda, ka šādos gadījumos vajag ticēt savai intuīcijai.
Tev ir reāla sarakste, kur tiek sūtītas bildes! :-/
Puisim izskatās, ka sieviešu uzmanības netrūkst, tapēc arī liekas, ka nekas jau traks nenotiks, ja sarakstīsies ar to un tad ar vēl vienu meiču.. Varianti ir..
Viņš Nenovērtē Tevi autore.
22.08.2016 11:26 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Nevajag dramatizēt. Autore viņu nav ar striķi piesējusi, viņš pats izvēlas ko darīt. Pateica jau, ka visu nokārtos utt. Tātad arī piedomās turpmāk, lai viņai nav nekāda pamata stresam.
Pie attiecībām ir jāpiestrādā nevis pie pirmās problēmas jāskrien meklēt jaunu ideālo partneri. Tādu vnk nav...
22.08.2016 11:38 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Kas jums tie par bijušajiem un bijušajām, kas pēc attiecību izbeigšanas turpina bariem šitā ņemties? :D
22.08.2016 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
caloo paldies tev, tu ļoti saprātīga izklausies! :) :)
22.08.2016 11:41 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Aprunājies ar viņu un izstāsti kā Jūties. Ja vīrietis gribēs tevi saprast, tad sapratīs.
22.08.2016 11:42 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Limonāde
Haha, es vienkārši esmu vīrietis... :-D:-D
22.08.2016 11:48 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Puisis tev melo. Tās "ķertās" viņu netraucētu, ja viņš pateiktu viņām skaidri, lai liek mieru vai nobloķētu. Nesaprotu arī to citu sieviešu intīmo bilžu glabāšanu, riebīgi. Ja pirms tam vēl slēpa telefonu... Nav tik grūti visu kopā savilkt.
vispār neesmu īpaši greizsirdīga, ignorēju, kad bijušajam nāca ziņas no citām meitenēm, jutos dīvaini, ka viņš vispār prasa atļauju tikties ar citām sievietēm darba/hobija lietās, jo manuprāt, pašsaprotami, ka jā, tiecies, ja jau vajag uzskatu, ka vīrietis ir ar mani kopā, jo es esmu es, nevis tāpēc, ka apkārt citu pieejamu sieviešu nebūtu.
bet tomēr tas viss nebeidzās labi, tāpēc tagad būtu piesardzīgāka

O, beidzot kāds atzīst, ka liela brīvība attiecībās nenoved pie laba.
22.08.2016 11:50 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Attiecībās, kurās viss ir kārtībā, ne trešā, ne ceturtā persona neko nevarēs izjaukt. Man arī ir rakstījuši vīrieši, kas grib ko vairāk, ne tikai uzzināt, kā man iet. Vai nu neatbildu, vai uzrakstu vienā vārdā, lai cilvēks saprot, ka nav man interese sarunu turpināt.
Kādēļ Tavam puisim ir pusgadu vecas citas sievietes pikantās bildes, ja jūs esat gadu kopā? Kādēļ viņš vispār atbild uz tādām trakajām? Piekrītu, ka pieaugušam vīrietim jau nu jāmāk ar tādām tikt galā, izskatās, ka te puisis to vnk nav vēlējies, ja jau ir turpinājis saraksti.
Nav jau uzreiz jāšķiras, bet izrunāt to gan vajag.
22.08.2016 11:50 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Manuprāt pārāk liela ņemšanās un pārspīlēša ap šo jautājumu.
Neuzskatu pakoķetēšanu ar citiem cilvēkiem par kaut ko sliktu un nosodošu. Dod otram cilvēkam telpu un izvēles brīvību. Attiecības pajuks ne tādēļ, ka Tavs vecis sarakstīsies ar citām beibēm, bet gan tādēļ, ka lūri viņa telefonā bez atļaujas, liec viņam justies vainīgam, prasi paskaidrojumus, pārmet un nejūties pārliecināta par sevi. Attiecībās svarīgākais ir uzticība un paļaušanās. Un tas neiet roku rokā ar otra cilvēka kontrolēšanu. Tas nogalina vieglumu un ar laiku arī pašas attiecības.
22.08.2016 11:52 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
O, beidzot kāds atzīst, ka liela brīvība attiecībās nenoved pie laba.

tomēr ne jau brīvība, ko viņam devu, izjauca mūsu attiecības. ja arī būtu otrādāk, ja es būtu greizsirdīga un iekšēji ceptos, uzstādītu viņam noteikumus utml- arī tas nenovestu pie nekā laba. tas, kas izjauca attiecības, ir sānsoļi, nevis veselīga attieksme :D
22.08.2016 12:00 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Un man arī patīk koķetēt ar citiem cilvēkiem. Esmu arī sarakstījusies un pat ar bildēm apmainījusies. Bet man nav bijusi doma krāpt savu partneri. Labi, doma ir bijusi, tādā fantāziju līmenī, bet man nav ienākusi prātā ideja šīs fantāzijas realizēt. Jo nav vajadzības. Man ir mans cilvēks un tas mani ceļ, iedvesmo, padara manu dzīvo skaistāku. Bet man nav liegts redzēt, just un piedzīvot arī citus cilvēkus. Tās ir emocijas, kas padara dzīvi krāsainu un bagātina emocionālo pasauli. Mazās iemīlēšanās un koķetērijas uztur dzirksteli acīs. Un tajā visā nav nekā slikta. Slikti ir tad, kad divu cilvēku savstarpējās attiecībās iezogas šaubas, kad šķiet, ka otrs cilvēks un viņa emocionālā pasaule ir Tavs īpašums.
22.08.2016 12:02 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Man Inga88 priekšstats par attiecībām šķiet murgs (priekš manis). Ja patīk tādas bohēmiskās, atvērtā tipa attiecības, kur abi iet pa kreisi, tad tas derēs. Bet normālās attiecībās ir jādomā par partneri, kā viņš jūtas šajā situācijā, kā tu justos, ja pret tevi tā izturētos utt., jārēķinās ar partneri.
Nepiekritīšu, ka krāpj tikai tad, kad ir kaut kas slikts attiecībās, krāpēji to darīs jebkurā gadījumā.
22.08.2016 12:11 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
TalisQualis
Ar to "veselīgo attieksmi" arī jābūt uzmanīgam. Es arī savu bijušo nekādi neierobežoju, neprasīju atskaitīties, uzticējos utt., jo man šķita ka ar savādāku attieksmi viņu pazemotu. Viņa gan to uztvēra savādāk.
Kad pēc šķiršanās aprunājos ar psihoterapeitu, lai saliktu visu pa plauktiņiem, viņa izteica imho prātīgu domu, ka lai arī tas viss bija ok, attiecībās katram tomēr ir kaut nedaudz jājūt, ka otrs tevi uzmana. Un, ja kaut kas šķiet neriktīgi, nevajag kautrēties par to runāt. Jo to nemanāmo robežu, kad sāc attālināties, var pārkāpt itin viegli un ar katru reizi šī robeža pabīdās maaazlietiņ tālāk. Tāpēc ir veselīgi ik pa laikam atgādināt kur tās patiesās robežas ir. ;-)
22.08.2016 12:13 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Mums nav atvērta tipa attiecības kur pieņemts iet pa kreisi. :)
Un rēķināšanās ar partneri nav noteikt, ar ko viņš drīks un ko viņš nedrīkst sazināties.
22.08.2016 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Mēs pašā sākumā runājām, ka ir jārunā un tā esot vienīgā kļūda attiecībās ka noved līdz strīdiem , jo nemāk cilvēki savstarpēji runāt un rasts kompramisu. Mani tik apbēdina tas ka tikai ES esmu uzsākusi sarunu un saskatu kādas problēmas.
22.08.2016 12:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits