RC, Hills vai sazin vēl kas...

 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Sveiki visiem! :-)
Diskusija par saviem mīluļiem.
Man ir 2 minces (6 un gandrīz 8 gadi). Esmu tagad aizdomājusies par sauso barību, jo vecākajai ir atkal veselības problēmas. Kad 1x vedām pie veta, bija tikai palīgs, kurš teica, ja Royal Canin nav laba barība, bet pagājušajā nedēļā veterinārārste teica, ka Royal Canin ir pats labākais, kas var būt kaķim.
Tagad esmu neizpratnē. Kaķi tiek baroti ar Royal Canin jau vairāk kā 4 gadus (dažādiem veidiem). Ir doma turpināt barot ar Royal Canin persiešiem, jo tā barība ir spalvai, ādai u.t.t. + zelta līnija (vecākā līdzīga persietim).
Ar ko Jūs barojat savus mīluļus? Varbūt ir kas vēl labāks? :-):-)
20.08.2016 20:04 |
 
Reitings 63
Reģ: 04.02.2015
Moustache interesants asistents tev pretī gadījies:-D. RC ir laba barība, bet ja tevi māc šaubas ar ko barot tālāk varbūt vari padalīties kādas tieši veselības problēmas ir tavam mincim?
Ar aknām regulāri kaķi nav ieteicams barot, tās var kaitēt veselībai.
29.08.2016 20:12 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Applaws - lieliska barība, ļoti kvalitatīva.
Hills laba profesionālā brība, mums gan neviens kaķis to nav ēdis, nezinu, kāpēc.
RC - principā arī laba, kvalitatīva, mēsls noteikti nav, visi kaķi ēd labprāt.
Josera ar no profesionālā gala, šo firmu izvēlamies gan kaķiem, gan suņiem. Ļoti laba. Visi ēd labprāt, nekādu problēmu nekad nav bijis.
Bet pamatā mēs pāreja uz raw barību - tas ir barojam ar jēlu gaļu. Pats labākais, kas var būt. Suņs gan pieprasa sauso obligāti, bet kaķi tik no gaļas vien spēj pārtikt. Pārgājām gan saīdzinoši nesen, j ļoti saslima viens kaķis, lai atžirgtu, pati vet ārste ieteica. Ideāli. Izbarojam sirdis, aknas, vistas fileju, teļa/liellopa atgriezumus, liesu cūkgaļu, citreiz kādu vistas kakliņu. Tiesa, nu nesanāk mums pilnībā pāriet uz jēlu barību, diemžēl, retu reizi gadās sausā, un diezgan daudz izmantojam Applows un Schesire dabīgos konservus kaķiem. Tiešām no īstas, dabīgas gaļas, praktiski nekas vairāk, applows ir parasti pāris rīsu graudiņi iemaisīt, kvalitāte tāda, ka cilvēki var ēst (pat labāk, kā cilvēku konserviem).
29.08.2016 20:21 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Mans kaķis man izmaksā- 1.5 kg barība 2 nedēļām- pērku to Persephon ielika- Purina One- mana kā traka tieši uz šo + 1/2 paciņa dienā slapjā barība- nedēļā aiziet nu max 5 burciņas/paciņas- to dažādu- gourmet, felix, utt. Un paka smilšu uz mēnesi- sanāk ap 25 eur. Nu plus kādi kārumi, kāda manta pa retam- 30 eur mēnesī.
Ā nu tikko iegādājos jaunus ēdiena trauciņus - 45 EUR no PetBuffet. Bet nu tas jau galīgi ir neobligāts pirkums...
29.08.2016 20:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits