Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā mainīt savu ārejo izskatu ?

 
Reitings 28
Reģ: 12.08.2016
Esmu apņēmusies mainīt savu ārejo izskatu.Man ir apnicis būt idiotei,par kuru skolā ņirgājās.Gribu tikt vaļā no kompleksiem un beidzot būt skaistais.Kā man saka cilvēki,man ir labs augums un figūra-180 cm un 49 kg,bet ir baltas strijas,no kurām es ļoti un ļoti kautrējos.Tāpēc nevaru vilkt šortus,caurspīdīgas zeķubikses un īsus svārku(t)(t)Ar kosmētiku neparspīlēju-tuša un lūpu krāsa:-|Apģērba stils ir līdzīgs Preppy-visādas kleitas/blūzes ar apkakli utt.(ģerbjos kaut kā tā-nav mans foto)
Kā mainīt savu ārejo izskatu ?Ar ko sākt ?
19.08.2016 20:52 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Piekritīšu, izšķirošs ir koptēls. Lai viss ir līdzsvarā, izskats, apģērbs, kosmētika. Personīgi mani vairāk piesaista acis, lūpas protams kopējais tēls. (t)
Neuztraucies pārāk par dzīves sīkumiem un lietām kuras tāpat nespēj ietekmēt, neļauj atsevišķiem indivīdiem izjaukt iekšējo harmoniju, mieru. Centies nepievērst kretīniem lieku uzmanību, tie to tāpat nav pelnījuši. Vienkārši velti tiem smaidu. :)
p.s. Iespējams muļķīgs jautājums, kas pie velna ir strijas? :-/
21.08.2016 12:12 |
 
Reitings 94
Reģ: 11.03.2016
Un noteikti jāuzaudzē biezāka āda, jo apkārtējie šādi izpildās nevis tāpēc, ka tavs izskats būtu briesmīgs, bet gan tāpēc, lai "barotos" no tavas reakcijas, tavām emocijām. Ja iemācīsies pasmaidīt par to, neņemt galvā un nedot viņiem to, ko viņi ar šādu ņirgāšanos sagaida, tad drīz vien viņiem apniks un tie liks Tevi mierā.

Zelta vārdi +++
Jo reāli, ko gaida tie, kuri apsmej vai iebaksta par jebkuru otra nepilnību? Gaida, kad varēs uzlādēties ar apceltā cilvēka izmisumu, kompleksiem un reakciju uz apvainojumu. Pasmaidi, neņem galvā - kāda atšķirība, ko citi domā.
Es pat nezinu, kas man no tjipa defektiem iekristu acīs. Strijas nekad neesmu pamanījusi nevienai. Es vienkārši nepētu apkārtējās sievietes - pilnīgi neinteresē, virsū neblenžu :D Izsaku komplimentus, ja tiešām redzu, ka skaists koptēls un viss saskaņots (l)
20.08.2016 20:20 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
Haha, tu vēl esi tajā vecumā, kad šķiet - pamainīsi izskatu un visa dzīve pamainīsies :D Nebūs tā.
Neuztraucies par to, ka nevari ģērbt īsus svārkus. Es arī nevaru līdzīgu iemeslu dēļ. Kādreiz bija škrobe, bet tad es sapratu, ka ir taču tik daudz modernu bikšu, garu svārku, un jebkurā gadījumā gari apģērbi izskatās elegantāk nekā minikleita. Ļoti daudzas meitenes, kas miņukus ģērbj, manuprāt, daudz labāk izskatītos pusgarās/garās kleitās. Ja ļoti gribi ģērbt īsus šortus, nēsā mājās (es tā daru), vai arī nospļaujies par sabiedrības viedokli par tām strijām (man gan šķiet, ka vairākums tāpat neko nepadomās) un ģērb.
Jebkurā gadījumā... sameklē instagramā vai jebkur citur cilvēkus, kuru stils tev patīk, un mēģini paņemt ko sev. Bet pārāk daudz nepūlies. Es skolu pabeidzu pirms 6 gadiem un tici man - ko kurš ģērba neatceros un man vienalga (lai gan toreiz nebija), visvairāk atceros tikai foršus notikumus no skolas, pasākumus, draugus utt. Have fun, neiespringsti uz izskatu tik daudz! P.S. Tev foršs stils
20.08.2016 18:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Gribi ieteikumu? Pieņemies svarā + ģērbies tā kā tev patīk nevis apkārtējiem.

Nu, nu.. un kurš mums te ir divkosības karalis? :D Pats čīksti, ka esi ar kaķa svaru, bet te, redz, meitenei to pārmet. Nu, un kur tad ģeniāli padomi attiecībā uz sevi, vai padomus patīk tikai dalīt?
Un jā, caurbiras arī var uzkačāt masu, bet piekritu, tas ir smags darbs, jo jāstrādā pie tā, bet cosmo tupēt ir foršāk ;)
20.08.2016 17:55 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man ar' strijas, a man pie vienas vietas - vilkšu īsus svārkus. :D
20.08.2016 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
IzoldeNeko, sūdu striju dēļ nedrīkst sevi tā nolikt. Iesaku vēl aiziet pie stilista/ vizāžista.
20.08.2016 10:52 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.08.2016
Meitenes,paldies par atbalstu.Domāju,ka aiziešu pie psihologa,lai izrunātos ar viņu par savām problēmām.Kā arī aiziešu pie frizētaja,lai tiktu pie jaunās frizūras,kura man piestāvētu
20.08.2016 10:36 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Imho kā jau daudzi teica, Tev ir jāpieņem sevi tādu kā esi. Strijas nekur nepazudīs, tāpēc, lai cik tas jocīgi neizklausītos, ir jāiemācās tās mīlēt, jo tā ir daļa no Tevis! :)
Un noteikti jāuzaudzē biezāka āda, jo apkārtējie šādi izpildās nevis tāpēc, ka tavs izskats būtu briesmīgs, bet gan tāpēc, lai "barotos" no tavas reakcijas, tavām emocijām. Ja iemācīsies pasmaidīt par to, neņemt galvā un nedot viņiem to, ko viņi ar šādu ņirgāšanos sagaida, tad drīz vien viņiem apniks un tie liks Tevi mierā.
20.08.2016 09:46 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Skaists stils! :) Kā jau daudzas te ir teikušas - jāiemācās mīlēt sevi :) Nav jādomā, ko citi domā un runā, jo viņi tāpat darīs to, ko gribēs
20.08.2016 09:30 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ja jau Chrissy Teigen var būt ar veiksmīgu modeles karjeru un viņas strijainie augšsilbi tam netraucē (pameklē šo stāstu netā), tad es domāju, ka arī nemodelēm kvalitatīvai dzīvei strijām nevajadzētu īpaši traucēt. Man, starp citu, arī ir - uz dibena, augšstilbiem, vēdera un krūtīm. Velku svārkus, šortus un visu, kas ienāk prātā.
Kļūstot par sievieti, tā ir viena no lielajām lietām - iemīlēt un pieņemt sevi tādu kāda esi. Tad viss kļūst vienkāršāk, vieglāk un labāk! :-)
20.08.2016 02:15 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Pie tam, slaidaam meiteneem piestaav gandriz viss, ja taa var izteikties, legingi, oversized džemperi, ruutainie krekli, pieguļoši džinsi.
Galvenais, lai neizskataas vulgaari, bet gaumiigi,nepeerc visadus spiiguļus, kruzuļus (nu, piem., taada tipa dreebes kaa veikalaa Meta - tur faktiski visas kleitas krekli ar kkkadiem leetiem mirdzumiem.
Aj, sasodiits, kaa man sagribeejaas iepirkties :D ;D labpraat nopirktu sev timberland zaabacinus, melnus augstos aadas nike, kaadu longline kreklu un hoodiju, gribu veel dabuut sev ziemai melnu parkas tipa jaku ar gaišu miikstu puuku ap kapuci un ,un, un veel oversized dzinsa jaku, kaadu diemzeel neesmu veikalos nekur maniijusi, visur ir pieguļošaas, sieviškiigaas, ja kaada ir redzeejusi, tad priecasos dzirdeet kur.:-)
20.08.2016 01:46 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016

Varbut patik saads stils, manupraat, skaisti.
20.08.2016 01:37 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nedomaju ka izskats tur ko lidzes. Tur ir jatiek gala ar ieksejo emoicionalo pasauli savadak neko nemainis tavas izmainas. Lai vai ka tu izskatitos iekseji jutisies nedrosi.tev vajag cilveus apk,art kas tevi pienem tas vienmer palidz, ja busi vientula tad pat visperfektakais modeles kopija liks jsuties pretigi;/
20.08.2016 01:32 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Atkal Vēstnesis ar savu - es atšķiros, man citādāka gaume. Tas, ka vīriešiem patīk lielas krūtis un dirsas ir diezgan uzpūsti, katram savs, bet pārsvarā priekšroka tiek dota sportiskām meitenēm, jo no viņām staro arī forša aura. Tā kā, rupji sakot, atkal pļūtī tikai par savu savdabīgo gaumi un atšķiršanos.
Meitenei - jauns izskats nenoņems ar roku visus kompleksus, bet tas var likt Tev justies labāk, neklausies, ko citi saka (lai gan es šokā, ka tādā apzinīgā vecumā vēl kāds atļaujas ņirgāties), ģērbies, kā jūties labi! Ja speciāli nebadojies, veselība ir laba, tad ne par vienu kilogrami neuztraucies! :)
20.08.2016 01:18 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
1,80m garums un 49 kg ir ļoti maz, droši vien izskaties paarlieku kalsna, taa ka lai patiktu sev un izskats butu veseliigaaks, tomeer iesaku pieņiemties svaraa ar paartikas un sporta palidziibu.
Manupraat, tu melo par savu vecumu, jo 19 gados skola jau ir pabeigta, ja mees runaajam par videejo izglitiibu vai ari sobrid macies 12.klasee un tajaa vecumaa cilveeki ir nobriedušaaki un vairs neraada ar pirkstiem kliedzot - ak tu slimiķe, tu krople, izskaties pretiiga u.tml. Kaut gan ne par to ir diskusija - tevis ieliktaa bilde ir normaala, nav gan mans stils, bet taada tipa dreebes ir okey
Vispaar jau neko nevar ieteikt kaa tikai velc to, kas tev patiik, ir taču tik daudz stilu, roķiigs (melna aadas jaka, legingi/bikses, sudraba gredzeni) - sievišķigais (svārki, kleitas, gaišie pasteļtoņi, swarovski rotas) - klasisks (piezemeetie toņi, žaketiites, bluuzes) - muusdienas popularais swag style -
+ sakop nagus, taisi frizuuras, makeup - tad jau saaksi sev patikt, ja tev traucee un nepatiik toesi savs arejais izskats.
20.08.2016 01:06 |
 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
LV, sieviete tevis ieliktajā bildē ir Maya Gabeira, atradu :-D
20.08.2016 00:10 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Es esmu ar tādu svaru un augumu 1,69cm un reāli esmu tieva!! Tu esi pat ļoti tieva +10kg noteikti būtu ok.
Par strijām- ļoti daudzām meitenēm tādas ir, ir speciālas pretstriju eļļas, bet godīgi sakot, vari mēģiņāt iemācīties ar tām sadzīvot, it sevišķi ja gaišas. Nu neticu, ka viņas ir tik trakas, ka tā jāslēpjas. (Vari nofočēt un bildi ielikt?) Varbūt tā striju problēma ir tikai tavā galvā.
Un par stilu- meitenes bildē stils ir ļooooti smuks un piedienīgs. Nemaini, it sevišķi ja pašai patīk! Kāpēc, lai mainītu savu stilu citu dēļ,tā ir daļa tevis!
19.08.2016 23:41 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Ar Tavu svaru viss ir kārtībā. Galvenais, lai Tevi pašu tas apmierinātu un Tu justos labi. Un tikai neklausies tās muļķības, ka tāds svars ir neveselīgs un vīriešiem nepatīk. Gaumes ir dažādas un ļoti daudziem patīk. Tāpat, ja tāds svars ir dabīgs, tur nav nekā neveselīga. Par strijām gan es ieteiktu vispār nesatraukties, tās ir gandrīz visiem.
19.08.2016 23:21 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016

Uz ātro meklējot atradu šo. Uz reklāmas stabiem ir pilnā augumā. Tāda manā skatījumā ir vidējas, normālas miesasbūves (izņemot krūtis).
19.08.2016 23:17 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
bubble-gum es vienmēr šādās tēmās cenšos uzsvērt, ka ne jau galvenais ko citi domā, bet gan ko pats. Es tikai gribu parasti norādīt uz tādu lietu, ko parasti meitenes/sievietes negrib atzīt - ne no vīriešu skatupunkta, ne no veselības nav tādi augumi labi. Ja daba tādus ir devusi, tad ir jāsadzīvo, jāpieņem sevi, kā piemēram es to esmu izdarījis. Bet es nekad neatbalstīšu, kad speciāli badinās lai mākslīgi iegūtu kaulus...pārprastais sieviešu skaistums:-(
Lai vai kā es nekad šajās tēmās nevienu neaizvainoju (vismaz apzināti nē). Tāpēc paliksim uz miera takas, un izbeigsim par to spriedelēt.
19.08.2016 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits