Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paturpinot labāko restorānu tēmu

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Gribētu paturpināt tēmu par labākajiem restorāniem http://cosmo.lv/forums/topic/199090-labakais-restorans/
Kuros no šiem restorāniem var labi paēst arī veģetārietis?
Es nemeklēju specializētus veģetāriešu restorānus. Es meklēju tieši starp TOP sarakstu restorāniem tādus, kur var labi paēst veģetārietis.
Ļoti bieži sanāk tā, ka man izslavē restorānu, ka nu tik labi, nu tik garšīgi. Aizeju, bet tur pamatēdienu listē nav NEVIENA veģetāra ēdiena. Un tad jākombinē kaut kas starp salātiem un piedevām. Nesaprotu, kā tā var būt? Vai tiešām Rīgas labākajiem restorāniem tas ir normāli?
Lūdzu, ieteikumus!
16.08.2016 09:23 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es īpaši nepievēršu uzmanību veģetārajiem ēdieniem, bet man laba draudzene ir veģetāriete un viņai nav problēmu atrast kādu variantu sev tik pat kā jebkurā restorānā, pēdējos kuros esam bijušas - Mio, Riviera, Rossini. Tie visi ir otrā diskusijā pieminēti jau.
16.08.2016 09:41 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Ir daudzos restorānos arī veģetārie pamatēdieni, tādi kā pastas, risoto, bieži arī salāti gan siltie, gan aukstie, zupas, picas, utt. Veģetārie pamatēdienus esmu manījusi gan Rossini, gan Portofino,36.līnijā, Rivierā... Daudziem restorāniem ēdienkartes ir pieejamas online, tad vari paskatīties, kas Tevi interesē.
19.08.2016 18:51 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Tagad ir atvērusies jauna cafe Mr.Fox uz Dzirnavu, kas nebūtu uzskatāms par restorānu laikam, bet tur ir liels piedāvājums veģetāriešiem un ir ļoti, ļoti garšīgi!
19.08.2016 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits