Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RISEBA un auto

 
Reitings 4
Reģ: 15.08.2016
Labrīt! Par cik bieži meklējot ''Google'' informāciju par augstskolām šis forums izleca rezultātos ļoti bieži, domāju ka šī ir īstā vieta kur atrast atbildi uz manu jautājumu.
Respektīvi gribu iestāties RISEBĀ, bet dzīvoju pierīgā līdz ar ko uz augstskolu nāksies doties ar automašīnu. Tieši šī iemesla dēļ interesē kā ir auto novietošanu ja mācīšos RISEBĀ? Vai ir kur noparkoties par sakarīgiem cipariem?
Apsveru domu par iestāšanos Turībā vai RISEBĀ, RISEBAS programma ja godīgi patīk nedaudz labāk bet negribu lai rodas problēmas ar auto novietošanu ja Turībā studentiem autostāvvieta ir par kapeikām.
Paldies :)
16.08.2016 07:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kā es tevi saprotu! Itka stulba problēma un kritērijs, pēc kā izvēlēties kur studēt, bet man arī ir līdzīgi - reizēm palūru uz kādām studiju programmām, bet visas foršās fakultātes, kas mani interesētu, ir bez parkinga iespējām :(
16.08.2016 08:14 |
 
Reitings 4
Reģ: 15.08.2016
Atļausos pacelt tēmu uz augšu
16.08.2016 19:14 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Iespējams, ka varbūt skolai ir izveidota kāda maksas autostāvvieta studentiem, bet tuvākajā apkārtnē ir ļoooti švaki ar automašīnas novietošanu darba dienās. Zinu, jo pati kādreiz dzīvoju Meža ielā un stāvvieta bija galvassāpes.
16.08.2016 19:29 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Ir maksas stāvvieta, nekādas neesmu lietojusi. Dārga kā jebkura cita Rīgas stāvvieta. Brīvdienās gan var atrast, kur mašīnu nolikt, bet darba dienās ir kā ir.
16.08.2016 20:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)